متخصصین گروه کهکشان کامپیوتر (PcGalaxy) با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات کامپیوتری در محل ، تعمیر کامپیوتر در محل ، رفع مشکلات شبکه و راه اندازی شبکه و تعمیرات سخت افزاری اعم از تعمیر قطعات کامپیوتر و تعمیر لپ تاپ در همه برندها بر آن شدند تا با توجه به توانایی های خود یک شرکت مستقل را ایجاد کنند و در سال 1395 شرکت کهکشان کامپیوتر با همکاری گروهی از متخصصین در زمینه تعمیرات سخت افزار و راه اندازی شبکه های کامپیوتر و مجموعه خدمات نرم افزاری کامپیوتر  تاسیس شد .

 

تا به امروز شرکت کهکشان کامپیوتر خدمات بسیار مناسبی را در زمینه های عنوان شده به کلیه کاربران ارائه داده است . و تمام سعی شرکت و مجموعه متخصصین شرکت این بوده که تمامی کاربرانی که با مجموعه کهکشان کامپیوتر همکاری می کنند به هیچ عنوان از خدمات این شرکت نارضایتی نداشته باشند .

 

شرکت کهکشان کامپیوتر با تلاش روزانه و مستمر در مسیر پیشرفت در حرکت است و روز به روز توانمند تر می شود امید است که در آینده نه چندان دور خدمات گسترده تری را در مجموعه خود بنگنجاند و به نحوی توسعه پیدا کند که تمامی کاربران برای حل تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری و بعضا الکترونیکی خود یه مرجع معتبر را در خاطر داشته باشند و آن مرجع به یاری خداوند به زودی زود کهکشان کامپیوتر خواهد بود .

 

تعمیر کامپیوتر در محل