خدمات کامپیوتری 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی استفاده از کامپیوتر ها در محیط ادارات و سازمان ها و حتی منازل بسیار باب شده و به گونه ای شده که به هیچ عنوان نمی توان شرکت و یا سازمانی را در نظر گرفت و یافت که از سیستم های کامپیوتری استفاده نکند. خب استفاده از سیستم های کامپیوتری مسلما مستلزم خدمات کامپیوتری هم خواهد شد که عموما این خدمات هم باید در محل به این شرکت ها و سازمان ها ارائه شود و خب غالب خدمات کامپیوتری در محل را خواهد داشت.

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری لغتی است که در مفهوم کلی به مجموعه سرویس هایی که برای نگهداری  و رفع عیوب از کامپیوتر ها انجام می شود اطلاق می شود.خدمات کامپیوتری نوعی از فعالیت است که در دهه های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و از علل اصلی پیشرف این بخش و افزایش تعداد شرکت خدمات کامپیوتری هم همین استفاده روز افزون از کامپیوتر هاست این بسیار خوب و جالب است که ما به وضوح در حال مشاهده افزایش شرکت های فناوری و تولید شرکت های بیشتر و بیشتر در زمینه خدمات کامپیوتری هستیم. 

عملا زمانی که سیستم ما دچار مشکل می شود ما نیازمند به خدمات کامپیوتری می شویم که خب در چنین زمان هایی مطمئنا دسترسی به کارشناس مجرب و کار بلد یکی از اولویت هایی است که برای ما اهمیت دارد که خب کلیه کاربرانی که نیاز به خدمات کامپیوتری پیدا می کنند می توانند از شرکت ما کهکشان کامپیوتر که سابقه ای طولانی در زمینه خدمات کامپیوتری در محل و تعمیرات کامپیوتر در محل دارد استفاده کنند.

نیاز به خدمات کامپیوتری داری ؟ همین حالا تماس بگیر تا مشکلت حل بشه 02128423838 - 09194939452نیاز به خدمات کامپیوتری داری ؟ همین حالا تماس بگیر تا مشکلت حل بشه 02128423838 - 09194939452

شرایطی که ما امروزه با ان سر می کنیم بسیار متفاوت از گذشته است امروزه تمام زندگی ما سراسر درگیری و مشغولیت است . و مسلما به خاطر پیشرفت کارها و تکنولوژی همه ما از سیستم های کامپیوتری برای انجام بسیاری از کار هایمان حال چه لپ تاپ باشد و یا کامپیوتر رو میزی استفاده می کنیم خب در نتیجه زمان برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار شده در چنین شرایطی است که محول کردن برخی از امور وقت گیر به اشخاص متخصص هم از نظر هزینه و هم از نظر کارکرد برای ما بسیار به صرفه خواهد بود.

خدمات کامپیوتری یکی از کار هایی است که مسلما در زمره کار هایی قرار می گیرد که ما می توانیم با استفاده از شرکت خدمات کامپیوتری  انجام انها را برون سپاری کنیم و یا با درخواست کارشناس  سیستم خود را در محل به دست کارشناس بسپاریم و خودمان درگیر انجام فعالیت های مهمتر شویم البته توجه به این نکته که خدمات کامپیوتری در محل در کم کردن هزینه ها و صرفه جویی در زمان بسیار به نفع کاربران است مهم بوده و باید در اولویت های اول برای تمامی کاربران قرار بگیرند.

 

خدمات کامپیوتری چرا ؟

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری در محل

امروزه خیل عظیمی از کارها در کلیه شرکت ها توسط کامپیوتر ها انجام می شود . با پیشرفت تکنولوژی نرم افزار ها به کمک انسان امده اند و انجام بسیاری از کار ها را برای کاربران راحت کرده اند. مجموعه نرم افزار های تخصصی مانند حسابداری و اتوماسیون که در شرکت ها استفاده می شوند. و مجموعه کامپیوتر هایی که در شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند نیازمند سرویس دوره ای هستند . 

یکی از مهمترین مواردی که یک شرکت باید در نظر داشته باشد می تواند این سوال باشد که خدمات کامپیوتری چرا ؟ خب همان طور که همه کاربران و استفاده کنندگان از کامپیوتر مطلع هستند کامپیوتر از مجموعه قطعات الکترونیکی تولید شده که در صورت عدم توجه و رسیدگی دچار مشکل می شوند.

و علاوه بر ان تمامی کامپیوتر ها از سیستم عامل استفاده می کنند که این سیستم عامل ها و نرم افزار های جانبی انها به دلایل متعدد دچار مشکل می شوند و مطلقا نیازمند سرویس هستند . خب عموما کلیه کاربران و کارمندان یک شرکت هم اشنا به کار با نرم افزار های کامپیوتری و سیستم عامل موجود در کامپیوتر نیستند و خب مسلما قادر به حل مشکلات پیش امده برای سیستم نیستند.

از این رو خدمات کامپیوتری به صورت چشمگیری در اولویت های یک شرکت که از کامپیوتر های زیادی استفاده می کنند قرار می گیرند . و در اینجاست که مفهوم سوال خدمات کامپیوتری چرا ؟ برای مدیریت یک مجموعه اشکار می شود .

به هر صورت شرکت ها دارای منابع بسیاری هستند و فعالیت های گسترده ای انجام می دهند از این رو خرابی سیستم ها احتمال این که خسارت های سنگین و جبران ناپذیری را برای شرکتی که به مقوله خدمات و سرویس کامپیوتر های خود بی اهمیت است وارد شود را بسیار بسیار بالا می برد.

 

خدمات کامپیوتری در محل 

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری در محل

استفاده از کامپیوتر ها روز به روز افزاریش یافته و کاربران بسیار بیشتری امروزه از کامپیوتر ها استفاده می کنند با توجه به این امر می توان متوجه شد که مشکلات پیش امده برای کامپیوتر ها هم روز به روز بیشتر خواهد شد خب در چنین مواقعی نیاز به دسترسی به یک متخصص با تجربه برای ما بسیار مهم است .

درست است که اکثر افراد به عنوان کسی که از کامپیوتر استفاده می کنند تا حدودی اشنا به سیستم عامل و نرم افزار های جانبی ان هستند اما ایا واقعا هنگامی که مشکلی برای کامپیوترشان پیش بیاید قادر به حل ان هستند ؟ خب مسلما اکثر استفاده کنندهپگان از کامپیوتر توانمند در حل مشکلات پیش امده برای سیستم نیستند.

اینجاست که کاربران نیاز به خدمات کامپیوتری پیدا می کنند و بهترین نوعی که می توانند به ان رجوع کنند خدمات کامپیوتری در محل است با استفاده از این شیوه به راحتی می توانند با تماس با شرکت خدمات کامپیوتری درخواست یک متخصص برای مشکل خود را مطرح کنند و با استفاده از توانایی هایی که متخصصین این امر دارند مشکل خود را به راحتی حل کنند.

خب با توجه به این نکته شرکت ما یعنی کهکشان کامپیوتر تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محا با تجربه چندین ساله در این زمینه می تواند به کاربرانی که نیاز به خدمات کامپیوتری در محل مورد نظرشان دارند مشاوره داده و یا با حضور در محل مشکلشان را به صورت بسیار مناسب و مطمئن رفع کنند.

 

شرکت خدمات کامپیوتری  

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری در محل

شرکت خدمات کامپیوتری چیست؟ این سوال چه معنی می دهد ؟ خب همان طور که همه استفاده کنندگان از کامپیوتر مطلع هستند کامپیوتر دارای سیستم عامل است و می توان روی سیستم عامل نرم افزار های جانبی بسیاری نصب کرد . خب هم خود سیستم عامل و هم نرم افزار های جانبی دچار مشکل می شوند و نیاز به خدمات دارند . 

در این راستا شرکت هایی به وجود امده اند که این حدمات را به انواع مختلف ارائه می کنند این شرکت ها در زمینه خدمات فعالیت می کنند و عموما مرکزیت خدمات شان در زمینه خدمات کامپیوتری و خدمات کامپیوتری در محل است . اکثر کاربران فکر می کنند نصب ویندوز و نرم افزار های جانبی کار بسیار ساده ای است  البته ما هم نمی خواهیم بگوییم که نصب ویندوز کار سختی است اما نکته ای که اینجا مطرح است این است که ایا همه کاربران توانایی نصب ان نسخه از ویندوز که با سیستمشان هماهنگی دارد و با تمام سخت افزار ها هماهنگ است را دارند ؟ 

ایا می توانند ویندوز را به صورت کامل و با رعایت تمام جزئیات نصب کنند تا بتوانند بهترین کارایی و عملکرد را از سیستم خود دریافت کنند ؟ خب اینجاست که مقوله شرکت خدمات کامپیوتری نمایان شده و خود را نشان می دهد زیرا این شرکت های خدمات کامپیوتری دارای متخصصین مجرب و متعهدی هستند که کار ها و خدمات نرم افزاری را به صورت کاملا حرفه ای و با تجربه چندین ساله به بهترین شکل ارائه می کنند. 

استفاده از خدمات شرکته های خدمات کامپیوتری در بسیاری مواقع باعث کاهش هزینه و صررفه جویی در زمان و انجام کلیه خدمات شما در محل شما و با اطمینان کامل و زیر نظر خودتان می شود. پس سعی کنید در زمان نیاز به خدمات از شرکت های خدمات کامپیوتری استفاده کنید و سعی کنید هنگام انجام این کار از شرکته های با تجربه و با سابقه استفاده کنید . 

 

خدمات کامپیوتری در منزل 

خدمات کامپیوتری انلاین

خدمات کامپیوتری انلاین

شرکت های ارائه کننده خدمات کامپیوتری اغلب با مجموعه ها و سازمان ها و شرکت ها همکاری می کنند اما در ایم میان نمیتوان مجموعه مشتریانی که به صورت فردی و برای مشکل کامپوتر موجود در منزلشان به این شرکت ها رجوع می کنند را نادید گرفت خدمات کامپیوتری در منزل نیز بخش قابل توجه و چشمگیری از فعالیت شرکت های خدمات کامپیوتری را به خود اختصاص می دهد خب مسلما کاربرانی که سیستم موجود در منزل انها دچار مشکل شده دارای استرس بیشتری نسبت به افرادی هستند.

که سیستمی که با ان در شرکت و یا سازمان کار می کنند خراب شده دلیل این امر هم این است که عموما کاربرانی که در منزل از سیستم استفاده می کنند و اصطلاحا سیستم شخصی خودشان دچار مشکل شده در ان سیستم اطلاعات خاص و شخصی خود را نگهداری می کنند که برای انها بسیار مهم است از این رو خدمات کامپیوتری در منزل گزینه بسیاری مناسبی برای انهاست .

خدمات کامپیوتری در منزل به نوعی است که کاربران منزل بدون هیچ استرسی می توانند سیستم خود را به دست کارشناس برای تعمیر بسپارند به دلیل این که کارشناس در کنار انها به تعمیر سیستم می پردازد و بدون هیچ نگرانی در باب اطلاعات شخصیشان به راحتی سیستمشان تعمیر می شود .

خدمات کامپیوتر در منزل انتخاب بسیار مناسبی برای کاربرانی است که سیستم شخصیشان در منزل دچار مشکل شده در نتیجه انتخاب یک شرکت مناسب و با تجربه و مطمئن نیسز موردی است که باید به ان توجه شده باشد.

 

خدمات کامپیوتری در تهران 

خدمات کامپیوتری در تهران

خدمات کامپیوتری در تهران

کلیه خدمات کامپیوتری انلاین و خدمات کامپیوتری در محل ، خدمات کامپیوتری از راه دور و تعمیرات کامپیوتر و تعمیر سخت افزاری کامپیوتر توسط متخصصین با تجربه و کار ازموده شرکت کهکشان کامپیوتر در کلیه مناطق تهران انجام می پذیرد .

خدمات کامپیوتری در تهران مقوله نو و جدیدی نیست تهران به عنوان پرجمعیت ترین و شلوغ ترین شهر کشور و با توجه به پایتخت بودن باعث جذب شرکت های بسیاری در خود شده که مسلما این شرکت ها نیاز به خدمات کامپیوتری در تهران دارند و نه در جایی دیگر. شرکت کهکشان کامپیوتر با توجه به تجربه چندید ساله متخصصین خود اقدام به راه اندازی سایت و ارائه تمام خدمات کامپیوتری در تهران و کلیه مناطق اعم از خدمات کامپیوتری در شرق تهران ، خدمات کامپیوتری در غرب تهران ، خدمات کامپیوتری در جنوب تهران و خدمات کامپیوتری در شمال تهران نمود.

با توجه به این که شرکت ما کهکشان کامپیوتر خدمات کامپیوتری در محل و تعمیرات کامپیوتر در محل واقع در تهران است ما توانایی ارائه انواع خدمات کامپیوتری در سر تا سر تهران را داریم و این نوید را به کلیه شرکت ها در کلیه مناطق تهران می دهیم که اماده خدمت رسانی و ارئه خدمات کامپیوتری در کلیه مناطق تهران هستیمبه کلیه شرکت ها و سازمان ها و کاربران کامپیوتر هستیم.

 

خدمات کامپیوتری شامل چه بخش هایی است؟

مقوله خدمات کامپیوتری در حالت کلی به دو بخش کلی خدمات کامپیوتری نرم افزاری و خدمات کامپیوتری سخت افزاری تقسیم می شود که هر کدام از بخش ها شامل چندین بخش زیر مجموعه می باشد که در زیر این بخش هار را با توضیحال بیان خواهیم کرد.

خدمات کامپیوتری در تهران

خدمات کامپیوتری در تهران

 

خدمات کامپیوتری نرم افزار

 • نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس 
 • نصب انواع نرم افزاری های اداری ، مالی ، حسابداری ، گرافیکی 
 • نصب نرم افزار های تخصصی مهندسی عمران ، مکانیک ، معماری و …
 • نصب نرم افزار های مدیریت شبکه و سرور 
 • نصب انواع بازی 
 • خدمات نرم افزاری مانند ثبت نام ها و دریافت گوا هی ها و ….
 • رفع مشکلات نرم افزاری گوشی های اندرودی و ios

 

نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس 

با توجه به تخصص بالا و تجربه متخصصان شرکت های خدمات کامپیوتری عملیاتی مانند نصب ویندوز و انواع دیگر سیستم عامل ها مانند مک و لینوکس به صورتی که به طور کامل و بدون عدم هماهنگی با سخت افزار های سیستم باشد صورت می پذیرد . عملا اکثر کاربران نصب ویندوز را کاری ساده می پندارند و خود را در جایگاه یک کارشناس گذاشته و شروع به عملیات نصب می کنند.

اما بعد از ایجاد مشکل و یا پاک کردن اطلاعات به صورت ناخواسته متوجه می شوند که مشکل بزرگی را برای سیستم خود درست کرده اند و تصمیم به استفاده از شرکت های خدمات کامپیوتری می کنند که خب نه این که نصب ویندوز کار سختی باشد اما بهتر از اگر ما در زمینه ای تخصص نداریم ان کار را به متخصص و کارشناس مربوطه بسپاریم و بعد از یادگیری کامل اقدام به انجام عملیاتی که مد نظران هست بکنیم .

 

نصب انواع نرم افزاری های اداری ، مالی ، حسابداری ، گرافیکی

بخشی از مجموعه خدمات نرم افزاری که در شرکت های خدمات کامپیوتری صورت می پذیرد نصب نرم افزار های کاربردی مانند نرم افزار های اداری و مالی و نمر افزار های گرافیکی مانند کورل و فتوشاپ و نرم افزار های از این قبیل است . این گونه نرم افزار ها عموما شرایط نصبی کمی پیچیده دارند و دلیل این پیچیدگی هم این است که عموما در کشور ما تقریبا همه نرم افزار ها قفل شکسته هستند و همرا با فایل کرک ارائه می شوند و این امر مخصوصا در نرم افزار های کاربردی مشهود است .

که خب به همین دلیل یعنی وجود داشتن فایل های پیوست همراه فایل نصبی ، نصب این نرم افزار ها را تا حدودی دشوار کرده است وشما می توانید با استفاده از کارشناسان با تجربه شرکت کهکشان کامپیوتر خدمات کامپیوتر در محل و تعمیر کامپیوتر در محل کایه فعالیت خود اعم از نصب ویندوز و نرم افزار های کاربردی و … را به راحتی و با اطمینان کامل انجام دهید .

 

نصب نرم افزار های تخصصی مهندسی عمران ، مکانیک ، معماری و …

برخی از نرم افزار ها هستند که مراحل نصب پیچیده و طولانی دارند نرم افزار های مهندسی همپون ای تبس و مطلب را می توان از این نرم افزار ها برشمرد که هم راحل نصب طولانی  دارند و هم تا حدودی نصبشان دشوار است . عموما کسانی که از این نرم افزار ها استفاده می کنند خودشان در جرگه مهدسین و افرادی هستند که اشنایی نسبتا بیشتری با کامپیوتر دارند اما باز هم مشاهده می شود که در نصب نرم افزار های اینچنینی دچار مشکل می شوند . نصب نرم افزار های مهندسی نیز بخشی از خدمات نرم افزاری خدمات کامپیوتری می باشد .

 

نصب نرم افزار های مدیریت شبکه و سرور 

نرم افزار های مدیریت سبکه و سرور نرم افزار هایی هستن که کاملا تخصصی هستند و و بسیار هم در محیط های شبکه کاربرد دارند . این نرم افزار ها با توجه به ویژگی هایی که دارند کاربرد های مختلفی هم دارند و می توانند فعالیت های بسیاری را در محیط هایی که از شبکه های کامپیوتری استفاده می کنند انجام دهند .

نصب این نرم افزار ها برای مدیریت هر چه بهتر شبکه های کامپیوتری و اسجاد محدودیت ها و اعمال مدیریتی در شبکه نیز یکی از مجموعه خدمات کامپیوتری در محل شرکت های خدمات کامپیوتری است که متخصصین شرکت کهکشان کامپیوتر تجربه بالایی در این زمینه دارا هستند و می توانید از کمک انها در این زمینه بهرمند شوید .

 

نصب انواع بازی 

خدمات کامپیوتری در تهران

خدمات کامپیوتری در تهران

امروزه بازی های کامپیوتری بسیار پیچیده تر و حرفه ای تر شده اند و خب مثلما مراحل نصب پیچیده ای هم به خود گرفته اند گاها مشاهده شده که برخی از کاربران هنگام نصب بازی مورد نظر خود در کامپیوتر دچار مشکل شده اند .

یا این که می خواهند بازی های گوشی را در کامپیوتر اجرا کنند که خب می توان با نرم افزار های مجازی ساز این کار را انجام داد اما خب متاسفانه همه کاربران توانایی نصب  و استفاده از مجازی ساز ها برای نصب بازی های اندرودی را ندارند که خب جای هیچ نگرانی نیست باز هم کاربران گرامی می توانند با کمک کارشناسان شرکت کهکشان کامپیوتر مشکل خود در این زمینه را به راحتی رفع کنند. این هم یکی از بخش های خدمات کامپیوتری در محل مباشد که توسط شرکت خدمات کامپیوتری ارائه می شود.

 

خدمات نرم افزاری مانند ثبت نام ها و دریافت گوا هی ها و ….

وقتی صحبت از خدمات نرم افزاری می شود مجموعه بزرگی را می توان ذیل این خدمات در نظر گرفت شرکت های خدمات کامپیوتری در مجموعه خود متخصصان زیادی دارند که دارای تجربیات بسیاری هستند که عموما این تجربیات دامنه گستره ای را به خود اختصاص می دهد.

که این دامنه مجموعه بزرگی از خدمات را به خود اختصاص می دهد. وقتی مقوله خدمات کامپیوتری در محل مطرح می شود کارشناس باید توانمند به انجام خیل عظیمی از خدمات باشد. در ذیر بخشی از خدمات نرم افزاری که به زیر مجموعه نرم افزار خدمات کامپیوتری در محل مربوط است بیان می کنیم.

 

ریکاوری هارد دیسک 

خدمات کامپیوتری در تهران

خدمات کامپیوتری در تهران

امروزه اطلاعات موجود در کامپیوتر ها روز به روز بیشتر می شود و خب مشکل نگهداری و حفاظت از این اطلاعات نیز بیشتر می شود ریکاوری اطلاعات هارد دیسک یکی از خدمات نرم افزاری است بسیار بسیار مورد نیاز و کاربردی است البته زمانی که به ان نیاز داشده باشیم یعنی اطلاعاتمان به نحوی یا به صورت سهوی و یا به دلایل دیگر از بین رفته باشد و ما قصد بازیابی انها را داشته باشیم که با استفاده از کارشناسان شرکت خدمات کامپیوتری در محل این نیاز به راحتی قابل رفع است .

نیاز به خدمات کامپیوتری داری ؟ همین حالا تماس بگیر تا مشکلت حل بشه 02128423838 - 09194939452نیاز به خدمات کامپیوتری داری ؟ همین حالا تماس بگیر تا مشکلت حل بشه 02128423838 - 09194939452

راه اندازی شبکه های محلی 

خدمات کامپیوتری انلاین

خدمات کامپیوتری انلاین

خب عموما اکثر دفاتری که از چند سیستم و یا حداقل 2 سیستم استفاده می کنند سعی بر این دارند که این سیستم ها به نحوی به هم شبکه شوند خب ایجاد شبکه های محلی نیز یکی از خدمات شرکت های خدمات کامپیوتری در محل می باشد.

شما می توانیید با استفاده از تجربیات متخصصین ما به راحتی کامپیوتر های خود را به هم متصل کنید و با ایجاد یک شبکه محلی کوچک در هزینه هایتان بصورت چشمگیری صرفه جویی کنید . لازم به ذکر است که اگر نیاز به راه اندازی شبکه های دامین هم داشتین و در کا نیاز به راه اندازی شبکه های کامپیوتری با تعداد کلاینت بالا هم داشتید می توانید از متخصصین با تجربه شرکت کهکشان کامپیوتر تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتری در محل استفاده کنید.

 

ویروس یابی 

خدمات کامپیوتری در منزل

خدمات کامپیوتری در منزل

خب مطلقا امروزه هیچ کاربری نیست که حداقل سیستمش برای یک بار دچار ویروس نشده باشد و فایل هایش خراب نشده باشند . خب در چنین زمان هایی می توان با استفاده از ویروس کش های مناسب سیستم را از دست ویروس نجات داد.

که برای انجام این کار شما می توانید به راحتی با کمک کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل سیستم خود را ویروس یابی کرده و بعد از ویروس یابی به نحوه صحیح و اصولی با کمک کارشناسان خدمات کامپیوتری اقدام به پاک کردن و از بین بردن ویروس ها بکنید توجه داشته باشید که هنگام پاک کردن به گونه ای عمل نکنید که فایل مهمی را هم با ویروس ها حذف کنید .

 

ویروس کش

خب ویروس کش های بسیار متنوعی در بازار موجود است اما ما چطور ویروس کش مناسب را تهیه کنیم از کجا مطمئن شویم که ویروس کش تهیه شده متناسب با سیستم ما است و به سیستم ما فشار نیاورده و باعث کند شدن ان نمی شود خب برای این که با اطمینان ویروس کش مناسب برای سیستم خود تهیه کنید.

می توانید از شرکت های خدمات کامپیوتری در محل کمک بگیرید شرکت کهکشان کامپیوتر ارائه کننده نسخه های اورجینال و دارای لایسس ویروس کش با قیمت های مناسب می باشد . به راحتی درخواست خود را به کارشناسان شرکت بیان کنید و ویروس کش اورجینال را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کنید.

 

نصب مودم 

خدمات کامپیوتری در منزل

خدمات کامپیوتری در منزل

خب همه کاربران امروزه از اینترنت در خانه های خود استفاده می کنند و خب مسلما اکثر کاربران هر کدام یک نوع  و مدل متفات از مودم ها را برای اتصال به اینترنت انتخاب کرده و خریداری کرده اند خب این مدم ها باید در ابتدا تنظیم شود که این هم بخشی از خدمات نرم افزاری می باشد و خب برای انجام این کار می توان از کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل استفاده کرد.

 

خدمات تجهیزات اداری 

خدمات کامپیوتری در منزل

خدمات کامپیوتری در منزل

یک شرکت و یا یک سازمان بدون شک از پرینتر ها و اسکنر های متفاوتی استفاده می کند که این تجهیزات نیاز به خدمات دوره ای دارند خب این تجهیزات هر کدام برای خود درایور و یا اصطلاحا سی دی راه اندازی دارند که در ابتدا برای شناساندن به ویندوز باید این درایور را بر روی ویندوز نصب کرد تا سخت افزار مورد نظر چه پرینتر باشد چه اسکنر و یا هر سخت افزار دیگر توسط ویندوز شناسایی شود این هم بخشی از خدمات نرم افزاری است که می توان با استفاده از کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل ان را به راحتی انجام داد .

 

گرفتن گواهی و ثبت نام 

خدمات کامپیوتری در منزل

خدمات کامپیوتری در منزل

خب معمولا همه کاربران برای ثبت نام های دور های مختلف اموزشی و یا کنکور و گرفتن اضهار نامه های مالیاتی و یا ثبت اطلاعات خرید مسکن  و خیلی دیگر از کار های ثبت نامی و یا دریافت گواهی از کامپیوتر استفاده می کنند گاها برخی از کاربران نا اشنا به انجام این امور هستند و نیاز به کمک پیدا می کنند که باز هم جای هیچ نگرانی نیست کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل در تمام زمینه های کار با کامپیوتر و انجام امور مختلف اعم از ثبت نام ها و یا دریافت گواهی می توانند به کاربران کمک کنند.

 

خدمات کامپیوتری سخت افزار

 • عیب یابی قطعات و تجهیزات کامپیوتر و لپ تاپ 
 • تعمیرات سخت افزاری قطعات کامپیوتر و لپ تاپ 
 • مونتاژ و اسمبل کردن کامپیوتر 
 • مشاوره خرید و ارتقای کامپیوتر و لپ تاپ 
 • تعویض و نصب قطعات داخلی و جانبی کامپیوتر و لپ تاپ
خدمات کامپیوتری انلاین

خدمات کامپیوتری انلاین

 

عیب یابی قطعات و تجهیزات کامپیوتر و لپ تاپ 

سیستم های کامپیوتری شامل مجموعه ای از قطعات الکترونیکی هستند که بعد از متصل شدن به هم و یا به اصطلاح اسمبل شدن مجموعه را تشکیل می دهند که کامپیوتر نامیده می شود خب خدمات کامپیوتری در بخش سخت افزاری به گونه ایست که در ابتدای کار سیستم باید بررسی شود تا متوجه شویم که کدام قطعه در کامپیوتر دچار مشکل شده است.

خب یکی از فعالیت های کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل انجام می دهند عیب یابی قطعات و تجهیزات کامپیوتر و لپ تاپ می باشد این عملیات یعنی عیب یابی سخت افزاری نیاز به دانش فنی و مهارت و تجربه دارد که خب کاربران گرامی می توانند به راحتی از دانش و تجربه کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل استفاده کنند .

 

تعمیرات کامپیوتر ، تعمیرات سخت افزاری قطعات کامپیوتر و لپ تاپ

خب بعد از تشخیص این که کدام قطعه خراب است چه باید کرد ؟ عموما اکثر کاربران سوالی که از کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری درمحل دارند این است که آیا قطعه قابل تعمیر است ؟ خب بخش مهمی از خدمات کامپیوتری سخت افزاری مربوط به تعمیرات کامپیوتر و تعمیر قطعات سخت افزاری کامپیوتر است بعد از تشخیص عیب از طرف کارشناس و پیدا کردن قطعه معیوب کارشناس می تواند بفهمد که ایا قطعه به گونه ای خراب شده که قابل تعمیر است یا خیر .

شرکت کهکشان کامپیوتر دارای متخصصین مجرب و توانایی در زمینه تعمیرات کامپیوتر ، تعمیر سخت افزاری کامپیوتر می باشد کاربران گرامی اگر نیاز به تعمیرات کامپیوتر و تعمیر سخت افزاری کامپیوتر پیدا کردند می توانند از توانمندی شرکت کهکشان کامپیوتر در این زمینه بهرمند شوند .

 

مونتاژ و اسمبل کردن کامپیوتر 

شرکت خدمات کامپیوتری

شرکت خدمات کامپیوتری

یکی از فعالیت های شرکت های خدمات کامپیوتری در محل مونتاژ و اسمبل کردن سیستم های کامپیوتری است اینکه این کار دشوار است یا نه باید بگوییم که مسلما انجام عملیات مونتاژ نیازمند مهارت و دانش است و به گونه ای نیست که یه کاربر عادی بتواند این کار را انجام دهد.

برای انجام این کار حتما می بایستی از فرد و یا کارشناسی که اشنا به قطعات کامپیوتر و تا حدودی علم کامپیوتر است استفاده کرد خب شرکت کهکشان کامپیوتر داری کارشناسان با تجربه در زمینه مونتاژ در محل می باشد که کاربران می توانند در صورت نیاز به راحتی به این کارشناسان دسترسی داشته باشند و خدمات کامپیوتری در محل با سریترین زمان و بالاترین دقت را دریافت کنند .

 

مشاوره خرید و ارتقای کامپیوتر و لپ تاپ 

شرکت خدمات کامپیوتری

شرکت خدمات کامپیوتری

مطمئنا همه افراد زمانی که اقدام به خرید کالایی می کنند حتی اگر بدانند که چه کالایی می خواهند بخرند با هم نیاز به مشورت و مشاوره دارند که این امر در زمینه خرید قطعات الکترونیکی و یا یک سیستم کامپیوتر و لپ تاپ بسیار بسیار بیستر باید مورد تاکید و اهمیت قرار بگیرد .

شما باید در زمان خرید کامپیوتر و لپ تاپ و یا قطعات کامپیوتری از مشاوره یک فرد متخصص استفاده کنید دلیل این امر هم این است که یک کامپیوتر از قطعاتی تشکیل می شود که این قطعات باید  به گونه ای باشند که با هم سازگار باشند و بهترین بازدهی را برای کاربر داشته باشند.

یکی از از کارهایی که شرکت های خدمات کامپیوتری در محل ارائه می کنند ارائه مشاوه های بسیار دقیق و مناسب برای خرید و یا اتقای سیستم کامپیوتری کاربران است . علاوه برا ان می توانند در زمینه خرید کامپیوتر و لپ تاپ  مستقیم با شرکت کهکشان کامپیوتر در تماس باشند و لپ تاپ و کامپیوتر خود را به بهترین قیمت و مناسبترین گارانتی تهیه کنند .

 

تعویض و نصب قطعات داخلی و جانبی کامپیوتر و لپ تاپ

شرکت خدمات کامپیوتری

شرکت خدمات کامپیوتری

بعد از گذشت مدتی هر وسیله الکترونیکی ان توانایی و کارکرد اولیه خود را از دست می دهد و اصطلاحا کهنه و دست دوم می شود کامپیوتر و قطعات داخلی و جانبی ان هم از این قاعده مستثنا نیست و بعد از گذشت مدتی برخی از قطعات یا عمرشان تمام می شود یعنی ساعت کاری که مشخص شده است.

برای ان قطعه الکترونی بهپایان می رسد مثل پاور و یا خراب می شوند و یا بعد از گذشت مدتی کاربر می خواهد نرم افزاری را در سیستم خود نصب کند که خب با مشکل ضعف سخت افزاری در سیستم خود مواجه می شود و به این نتیجه می رسد که قطعه را تعویض و با یک قطعه قوی تر و مناسب تر که مشکلش را رفع می کند جایگزین کند. خب این امر یعنی تعویض و نصب قطعه جدید یک بخش از خدمات سخت افزاری است کاربران می توانند با استفاده از کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل این کار را به راحتی انجام دهند.

 

خدمات کامپیوتری از راه دور 

شرکت خدمات کامپیوتری

شرکت خدمات کامپیوتری

همان طور که همه کاربران می دانند خدمات کامپیوتر امروزه دیگر فعالیتی نیست که بتوان ان را نادیده گرفت افزایش چشمگیره کامپیوتر ها و نفوذ چشمگیر تکنولوژی و به پیوست ان کامپیوتر در تمام کسب و کارها باعث شده خدمات کامپیوتر بسیار بسیار مهم و کاربردی جلوه کند خب خدمات کامپیوتری همان طور که مقاله را مطالعه کردید دامه ها و زیر مجموعه های گسترده ای دارد که بخش بزرگی از فعالیت های مرتبط با کامپیوتر را در بر می گیرد .

خدمات کامپیوتری در محل امروزه به نیاز اکثر کاربران و سازمان ها و شرکت ها تبدیل شده اما گاها میبینیم فردی و یا سازمانی و یا شرکتی در مثوله حال می تواند مربوط به شبکه باشد حال پرینتر و یا خود سیستم فرقی نمی کند نیاز به خدمات کامپیوتری به صورت خیلی ضروری و در لحظه پیدا می کند اما یا فاصله بسیار دور است یا این که شرکت و یا سازمان مورد نظر  برای رفع مشکل پیش امده بسیار عجله دارد حال باید چه کاری کرد.

خدمات کامپیوتری از راه دور خدماتی است که در چنین شرایطی کاربردی و حل کننده مشکل پیش امده است خب کارشناسان می توانند با یک نرم افزار ارتباطی به یک کامپیوتر در ان شرکت متصل شوند و مشکل را حل کنند یک نرم افزار ارتباطی بسیار مناسب برای چنین شرایطی نرم افزار Any Desk  می باشد.

این نرم افزار دارای حجم بسیار کمی است کاربران اگر در شرایطی هستند که نیاز به رفع مشکل خود در زمانی بسیار کوتاه دارند می توانند از خدمات کامپیوتری از راه دور استفاده کنند این عملیات توسط کارشناسان شرکت های خدمات کامپیوتری در محل انجام می شود .

خدمات کامپیوتری حرفه ای 

خدمات کامپیوتری سیار

خدمات کامپیوتری سیار

خب خیلی از کاربران هنگام مواجهه با مشکل در کامپیوترشان یا خودشان دست به کار می شوند و یا یکی از افراد خانواده که کمی حال هوای فنی بودن و متخصص بودن دارد وارد عمل می شود تا سیستم را که دچار مشکل شده درست کند توصیه ما به همه کاربران و دوستان و اشنایان و اطرافیانشان این است که از انجام این گونه کار ها در صورت نداشتن تجربه کاملا پرهیز کنند.

خیلی از موارد می توان مشکلی که برای سیستم در گام اول به وجود امده با داشتن تجربه و تخصصی به راحتی حل کرد اما زمانی که مشکل به وجود امده به دست کاربران و افراد ناشی از ابعاد کوچک خارج شود و به مشکل بطزرگتری در سیستم تبدیل شود خب اینجا دیگر مشکل همان مشکل قبلی نیست.

و باید گفت با یک ندانم کاری کوچک یک مشکل بزرگ و پر هزینه ایجاد خواهد شد برای انجام خدمات کامپیوتری حرفه ای حتما از شرکت خدمات کامپیوتری در محل استفاده کنید و در صورت نداشتن تجربه سعی در انجام کاری که در ان تجربه و تخصص ندارید نداشته باشید و مشکل کوچک خود را بزرگ نکنید.

 

گارانتی خدمات کامپیوتری در منزل 

خدمات کامپیوتری سیار

خدمات کامپیوتری سیار

همان طور که همه ما می دانیم قطعه و وسیله ای معتبر و مناسب است که دارای گارنتی باشد گارنتی یک معیار و نقطه اطمینان برای خرید می باشد. خب زمانی که یک کاربر درخواست خدمات کامپیوتری در محل می کند و کارشناس قطعه ای را در سیستم فرد تعویض می کند مطمئنا باید برای قطعه ای که تعویض کرده گارانتی و تضمینی ارائه کند تا کاربری که در خواست خدمات کامپیوتری در محل داده با امنیت و خیال اسوده قطعه را خریداری کند . نکته ای که کاربران باید به ان توجه داشته باشند این است که به شرکت های معتبر و با سابقه برای امور خدماتی خود مراجعه کنند.

شرکت کهکشان کامپیوتر با اطمینان به مشتریان خود این نوید را می دهد که کلیه قطعاتی که از شرکت کهکشان کامپیوتر تهیه می کنید علاوه بر گارانتی که خود محصول دارد از طرف شرکت کهکشان کامپیوتر هم گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بدون هیچ نوع نگرانی و با خیالی اسوده از گارانتی خدمات کامپیوتری در منزل بهرمند شوند و از تجربه کار کردن با یک شرکت خدمات کامپیوتری در محل  با سابقه و مطمئن و صد در صد با تجربه لذت ببرند.

 

چه زمانی خدمات کامپیوتری نیاز به گارانتی ندارد 

خدمات کامپیوتری همان طور که به صورت کامل بیان شد دارای دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری است . خب بخش سخت افزاری که همه کاربران مطلع هستند که تمام قطعات الکترونیکی دارای کارت گارنتی هستند و در صورت خرابی می توان به گارانتی مورد نظر رجوع کرد و در این زمینه شرکت کهکشان کامپیوتر پا را فراتر گذاشته و علاوه بر کارت گارانتی که خود محصول دارد شرکت کهکشان کامپیوتر نیز کالا را گارانتی می کند که خیال مشتری و کاربر از بابت کالای خریده شده صد در صد راحت شود.

اما در مسئله خدمات کامپیوتری نرم افزاری گارانتی وجود ندارد چون خدمات در محل و بنا به درخواست کاربر انجام شده و به صورت درخواستی کاربر تحویل داده می شود . اما باز هم شرکت کهکشان کامپیوتر به مدت 15 روز کلیه خدمات کامپیوتری نرم افزاری را در صورتی که اشکال و موردی باشد که مربوط به کارشناس و شرکت شود بدون هیچ قیدو شرطی گارنتی می کند.

ما در شرکت کهکشان کامپیوتر خدمات کامپیوتری در محل و تعمیرات کامپیوتر در محل تمام سعی خود را کرده ای تا کلیه خدمات کامپیوتری در محل به گونه ای ارائه شود تا کاربر کاملا از سرویس ارائه شده راضی باشد و به هیچ عنوان احساس بدی از این که کار یا درخواستش مطابق میلش انجام نشده نداشته باشد و از بابت گارانتی خدمات چه سخت افزاری و چه نرم افزاری خیالش اسوده باشد.

 

خدمات کامپیوتری  هزینه ها 

خدمات کامپیوتری سیار

خدمات کامپیوتری سیار

هزینه های خدمات کامپیوتری دارای نرخ مصوت توصت اتحادیه می باشد اما با توجه به شرایط فعلی و با توجه به میزان هزینه های خانوار که بسیار زیاد شده شرکت کهکشان کامپیوتر با قیمت هایی خیلی پایتر از نرخ مصوب کار می کند که تمامی مشتریان می توانند با مقایسه لحظه ای قیمتی که دریافت کرده اند.

با قیمت اتحادیه متوجه این موضوع شوند اما نکته اصلی که در این بین مطح است شرایطی است که پیش امده در شرایط فعلی خیلی از کاربرا متوجه نیستند که استفاده از اشخاصی که به شرکت های خدمات کامپیوتری در محل متصل نیستند برایشان دردسر ساز خواهد شد .

شرکت های خدمات کامپیوتری با یک اصول و قانون مشخص فعالیت می کنند و کاملا پیرو قوانین نظام صنفیشان هستند به همین دلیل هزینه ها کاملا مناسب و بدون حباب خدمت تمامی مشتریان اعلام می شود اما بسیاری از افراد و حتی شرکت های تازه کار به دلیل عدم اطلاع مشتریان از قیمت های نامناسب استفاده می کنند که خب جای بحث بسیار دارد.

اما این نوع از اتفاقات در شرکت کهکشان کامپیوتر به هیچ عنوان نمی افتد و شرکت کهکشان کامپیوتر خود را ملزم می داند که هزینه ها را بصورت کاملا منطقی و متانسب با وعضیت فعلی از مشتریان دریافت کند که این امر باعث شده که هزینه های دریافتی این شرکت خدمات کامپیوتری در محل از قیمت های مصوب اتحادیه هم بسیار پایینتر باشد.

نیاز به خدمات کامپیوتری داری ؟ همین حالا تماس بگیر تا مشکلت حل بشه 02128423838 - 09194939452نیاز به خدمات کامپیوتری داری ؟ همین حالا تماس بگیر تا مشکلت حل بشه 02128423838 - 09194939452

امنیت دریافت خدمات کامپیوتری از شرکت خدمات کامپیوتری

خدمات کامپیوتری سیار

خدمات کامپیوتری سیار

یکی از توصیه هایی که به کاربران گرامی و مشتریان عزیز داریم این است که توجه داشته باشید که اگر در خانه از سیستم استفاده می کنید به احتمال خیلی بالا اطلاعات شخصی و فایل های مهم و خانوادگی در سیستم تان دارید و یا اگر در یک شرکت فعال هستید اطلاعات مهمی از شرکت در سیستم موجود است .

پس حتما به این نکته توجه کنید که از افراد برای تعمیر و خدمات کامپیوتری استفاده نکنید بسیار شنیده شده که فایل ها و اطلاعات افراد یا پخش شده و یا از بین رفته است خب فرق افراد با شرکت ها هم در همین است اولین نکته در انتخاب شرکت خدمات کامپیوتری در محل برای انجام کارتان این است که تمامی اطلاعات و داده های شما دارای امنیت است و به هیچ عنوان اتفاقی برای اطلاعات شما نخواهد افتاد.

علاوه بر ان متخصصینی که در شرکت ها فعالیت می کنند بسیار با تجربه تر و متعهد از متخصصین ازاد هستند پس توصیه ما به کاربران گرامی این است که همیشه خدمات کامپیوتری خود را به شرکت خدمات کامپیوتری در محل بسپارند و با انتخاب افراد بدون این که از پشتوانه همکاری با شرکت ها برخوردار باشند اجتناب کنند تا دچار مشکلات نشوند امنیت اطلاعات چیزیست که همه افراد در هر سطحی باید به ان توجه داشته باشند.