روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوترReviewed by 09129402337 on Mar 23Rating: 5.0روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر
تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-1


 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر می پردازیم .

شما در تلفن یا تبلت اندرویدی خود عکسی دارید و باید آن را روی کامپیوتر شخصی خود انتقال دهید. اما شما چگونه این را انجام می دهید؟

همانطور که معلوم است ، شما چندین گزینه از قبیل کابل USB ، بلوتوث و همگام سازی ابری دارید. از طرف دیگر ، ممکن است از برنامه هایی مانند AirDroid استفاده کنید.

به عبارت ساده ، انتقال فایلها از Android به کامپیوتر  ویندوز کار دشواری نیست. در اینجا همه چیزهایی که باید درباره انتقال فایل ها ها از گوشی هوشمند به کامپیوتر شخصی خود بدانید وجود دارد.

 

1. انتقال از طریق بلوتوث 

آیا بلوتوث روی کامپیوتر شما فعال است؟ شاید شما یک دانگل USB بلوتوث داشته باشید یا دستگاه شما دارای بلوتوث داخلی باشد. در هر صورت ، ارسال داده از طریق انتقال فایل بلوتوث از اندروید به ویندوز گزینه خوبی است ، خصوصاً برای فایل های کوچک.

برای شروع ، باید بلوتوث را در Windows ، سپس Android فعال کنید.

در ویندوز  ، Win + I را فشار دهید تا Settings باز شود. بخش Devices  را باز کرده و در سمت چپ تب Bluetooth & other devices را انتخاب کنید. در اینجا ، بلوتوث را روشن کرده و روی Add Bluetooth or other device کلیک کنید. برای شروع اسکن دستگاههای سازگار ، بار دیگر Bluetooth را انتخاب کنید.

در همان زمان ، در گوشی خود با کشیدن انگشت از بالای صفحه ، پانل تنظیمات سریع را در Android باز کنید. در اینجا ، بلوتوث را فشار دهید. در منوی حاصل ، روی Pair new device بزنید و صبر کنید تا تلفن شما کامپیوتر شما را پیدا کند. از هردو دستگاه خواسته می شود که کد امنیتی را برای اتصال تأیید کنند.

 

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-2


 

با ایجاد اتصال ، نماد بلوتوث را در ویندوز در گوشه پایین سمت راست خود پیدا کنید. روی آن راست کلیک کرده و گزینه Receive a file  را انتخاب کنید ، سپس بر روی Next کلیک کنید تا انتقال شروع شود.

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-3


 

پس از انتقال داده ها ، باید توجه داشته باشید که انتقال پرونده با موفقیت انجام شده است. از شما سؤال می شود که کجا می توانید آن را ذخیره کنید ، بنابراین در مقصد مورد نظر خود مرور کرده و روی Finish (کلیک) کلیک کنید

 

2. انتقال فایل ها از اندروید به کامپیوتر با نرم افزار AirDroid

AirDroid یک برنامه حیاتی برای همه کاربران اندرویدی است. که کاملا رایگان است. باید یک حساب کاربری ایجاد کنید یا با استفاده از Google ، Facebook یا Twitter وارد شوید.

AirDroid ابزارهای اعلان و اتصال به اینترنت و همچنین انتقال فایل ساده به کامپیوتر را در همان شبکه Wi-Fi ارائه می دهد.

با نصب و باز کردن برنامه موبایل AirDroid شروع کنید. AirDroid اجازه دسترسی به تماس ها ، و فایل های دستگاه شما را می خواهد. برای استفاده از برنامه به قابلیت کامل خود ، اجازه این گزینه ها را انتخاب کنید.

ابزارهای مختلفی در AirDroid موجود است. برای اهداف انتقال فایل ها به کامپیوتر ، اطمینان حاصل کنید که گزینه Files روشن باشد.

 

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-4


 

در مرحله بعد ، به صفحه AirDroid بروید و airdroid web را انتخاب کنید.در این مرحله میتوانید با اکانت جیمیل خود یک اکانت بسازید.

سپس نرم افزار AirDroid  را از گوگل پلی دانلود و روی گوشی خود نصب کنید و با اکانتی که ساخته اید وارد شوید تا تمام اطلاعت شما روی کامپیوتر ظاهر شود.

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-5


 

.آیا نیاز دارید که فایلها را از کامپیوتر شخصی خود به گوشی خود ارسال کنید؟ نگران نباشید ، فایل را از دسک تاپ خود به سمت وب سایت AirDroid بکشید و رها کنید.

 

3. انتقال فایل از اندروید به پوشه اشتراکی ویندوز

اگر از یک نرم افزار مدیر فایل در گوشی هوشمند استفاده می کنید و یک پوشه اختصاصی Windows را در شبکه محلی خود دارید ، کپی کردن داده ها از کامپیوتر شخصی خود به گوشی بسیار ساده است.

اگرچه در این روش از ES File Explorer استفاده می شود ، اما گزینه های مدیریت فایل دیگری در Google Play  وجود دارد که این قابلیت را دارند. احتمالاً عملکردی مشابه در برنامه مورد استفاده خود پیدا خواهید کرد.

ES File Manager یک ویژگی به نام View on PC دارد که می توانید با ضربه زدن روی منو  در بخش Network آن را باز کنید.

 

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-6


 

برای فعال کردن ، روی Turn on ضربه بزنید ، سپس آدرس FTP نمایش داده شده را در مرورگر وب کامپیوتر شخصی (یا مدیر فایل) کپی کنید. ساختار پوشه دستگاه Android خود را مشاهده خواهید کرد. در اینجا ، پیدا کردن داده هایی که می خواهید در کامپیوتر شخصی خود به اشتراک بگذارید ، آسان است.

 

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-7


 

پس از یافتن آن ، راست کلیک کرده و Copy To Folder را انتخاب کنید. به مکان موجود در کامپیوتر شخصی خود بروید و بر روی تأیید کپی کردن داده ها از تلفن به کامپیوتر خود کلیک کنید.

نکته:این روش مشابه استفاده از USB است اما بدون کابل و اتصال گوشی به کامپیوتر.

 

4-انتقال فایل از طریق کابل USB

تنها چیزی است که شما برای انتقال فایل ها از گوشی اندرویدی به کامپیوترشخصی خود در ابتدایی ترین شکل آن نیاز دارید. اتصال تلفن شما به کامپیوتر شخصی خود با کابل است.

هنگامی که برای اولین بار تلفن هوشمند خود را به کامپیوتر شخصی خود وصل می کنید ، اعلان دسترسی مجاز( Allow access) خواهید بود. روی Allow ضربه بزنید و سپس سایه اعلان را به پایین بکشید. به دنبال USB file transfer turned on باشید و به آن ضربه بزنید تا تنظیمات برگزیده کامل را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که File transfer انتخاب شده است تا دستگاه ها بتوانند یکدیگر را ببینند.

 

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-8


 

سپس، به کامپیوتر خود برگردید. File Explorer را باز کنید . شما می توانید آن را با نام یا مدل آن مشاهده کنید. با اتصال ، می توانید محتوای گوشی را مرور کرده و داده ها را در کامپیوتر شخصی خود کپی کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر-9


 

انتقال فایل ها از اندروید به رایانه آسان است
 روش های بسیار مختلفی برای انتقال داده ها بتا هر حجمی از گوشی یا تبلت به کامپیوتر شخصی ویندوز وجود دارد ، تنها مشکلی که اکنون ممکن است شما داشته باشید تصمیم گیری در مورد روش انتقال اطلاعات است.

 

امیدواریم مقاله آموزش روش های انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با یک تماس در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر