آموزش نصب کورل 2018Reviewed by 021-28423838 on Mar 17Rating: 5.0آموزش نصب کورل 2018

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با آموزش نصب کورل 2018 . 

در حال حاضر نسخه های دیگری از این نرم افزار در بازار وجود دارد که ما در اینجا نسخه کورل 2018 را برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم . همه کاربران اگاه هستند که کورل یکی از بهترین نرم افزارها برای انجام کار های گرافیکی مانند طراحی بنر ها ، کارت ویزیت و … می باشد . این نرم افزار ابزارهای بسیار ویژه ای برای کار روی آرم و لوگو دارد .

و به همین منظور کاربرد بسیار زیادی در بازار کار دارد در اینجا ما سعی داریم مشکل بسیاری از کاربران را در نصب نرم افزار کورل حل کنیم و با اموزش نصب کور و کرک ان گامی کوچک در جهات راهنمایی و کمک به کاربرانی که در زمینه نصب نرم افزار کورل مشکل دارند برداشته باشیم .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل به صورت مرحله به مرحله به آموزش نصب کورل 2018 می پردازیم .

کاربران گرامی قبل از شروع به نصب نرم افزار کورل باید تنظیماتی را روی ویندوز خود اعمال کنید که انها را به صورت موردی برایتان بیان کرده ایم .

  • User Account Control را خاموش نمایید.
  • در صورت وجود آنتی ویروس بر روی سیستم ، آن را غیر فعال نمایید.
  • در ويندوز 7 اين برنامه نياز به نصب .Net Framework 4.6 دارد.

1. در مرحله اول آموزش نصب کورل 2018 اتصال خود را از اینترنت قطع نمائید و SETUP را اجرا کنید.و بر روي Continue کليک نماييد.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018 -1


آموزش تصویری نصب و کرک فتوشاپ

2.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 گزينه I agree to the End User… را انتخاب نموده و بر روي دکمه Accept کليک نماييد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018

آموزش نصب کورل 2018 -2


3.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 گزينه Custom Installation… را انتخاب نماييد . کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018 -3


4.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 تيک گزينه Corel Font Manager را در پنجره زير برداريد سپس بر روي دکمه Next کليک نماييد . 

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018 -4


5.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 بر روي دکمه Next کليک نماييد . کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018

آموزش نصب کورل 2018 -5


6.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 بر روي دکمه Install Now کليک نموده و منتظر بمانيد تا مراحل نصب کامل شود . کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018 -6


7.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 با مشاهده صفجه Let us get to know you ، آن رابسته و بر روي دکمه Yes کليک نماييد.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018 -7


آموزش نصب و کرک اتوکد 2019

8.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 در ادامه از پوشه کرک فايل PASMUTILITY.dll را در مسير زير کپي و جايگزين نماييد.

C:\Program Files\Corel\PASMUtility\v1

نکته: برنامه کرل بعد از مراحل فعال سازي چنانچه به اينترنت متصل شويد از کار خواهد افتاد و براي جلوگيري از اين مشکل و غير فعال کردن دسترسي برنامه به اينترنت ، مراحل زير را انجام دهيد.

9.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018 مجدد به پوشه کرک بروید و سپس فايل Firewall.exe را اجرا و نصب نماييد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

10.در مرحله بعدی آموزش نصب کورل 2018  بعد از نصب برنامه OneClickFirewal ، به مسير نصب برنامه corel رفته و با کليک راست بر روي فايل اجرايي برنامه ( CorelDRAW.exe ) و ديگر برنامه هاي جانبي کورل نظير( CorelPP.exe) گزينه Block Internet Access را انتخاب نماييد.

مسير پيش فرض:

C:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphics Suite 2018\Programs64

11.در مرحله آخر توجه نماييد که فايروال ويندوز هم فعال باشد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب کورل 2018 -8


نکته: با اجراي نرم افزار در نوار عنوان برنامه Evaluation Version را مشاهده خواهيد نمود،اين در حاليست که تمامي قسمت هاي برنامه بدرستي فعال شده اند.

امیدواریم آموزش نصب کورل 2018 از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشندبا استفاده از این آموزش نرم افزار کورل را نصب کرده و کاراهای و طراحی های خود را انجام دهند.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

 

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر