آموزش نصب درایور ویندوز 10Reviewed by 09129402337 on Apr 2Rating: 5.0آموزش نصب درایور ویندوز 10

نحوه به روزرسانی درست درایورهای کامپیوتر در ویندوز 10
اگر در ویندوز 10 با مشکلات سخت افزاری سر و کار دارید ، می تواند یک مشکل درایور باشد. در این مقاله سه روش برای به روزرسانی درست درایورها برای حل مشکلات رایج وجود دارد.

 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح آموزش نصب درایور ویندوز 10 می پردازیم .

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب درایور ویندوز 10-1


 

در ویندوز ، درایور دستگاه یک نیاز ضروری است که به سیستم امکان شناسایی و تعامل با سخت افزار خاص (مانند کارت گرافیک ، کارت شبکه و غیره) و همچنین لوازم جانبی از جمله موش ها ، صفحه کلید ، چاپگر و غیره را می دهد.

به طور معمول ، ویندوز 10 با استفاده از کتابخانه درایور درون سیستم و Windows Update ، درایورها را بطور خودکار شناسایی و نصب می کند. با این وجود ، گاهی اوقات ، به دلایل زیادی ممکن است نیاز به بروزرسانی دستی دستگاه داشته باشید. به عنوان مثال ، هنگامی که یک دستگاه خاص به رسمیت شناخته نمی شود ، کار خود را پس از بروزرسانی متوقف می کند ، Windows Update یک بسته عمومی را نصب می کند ، یا باید به یک ویژگی جدید دسترسی پیدا کنید.

 

ویندوز 10 با چندین گزینه برای به روزرسانی درایور دستگاه به صورت دستی ، از جمله استفاده از Windows Update ، و بروزرسانی خودکار همراه است.

در این مقاله شما را با روش های مختلفی برای به روزرسانی صحیح درایورهای سخت افزاری روی کامپیوتر شما آشنا خواهیم کرد. همچنین ، ما مراحل را برای تعیین اینکه آیا درایورها با موفقیت به روز شده است ، بیان می کنیم.

 

نحوه به روزرسانی درایورها با استفاده از Windows Update

اگرچه مدتی طول می کشد تا تولید کنندگان قطعات جدید درایور را در Windows Update منتشر کنند ، اما هنوز هم بهترین روش توصیه شده برای دانلود و نصب درایورها است ، زیرا درایورهای موجود توسط مایکروسافت مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند.

برای به روزرسانی سریع درایورهای کامپیوتر در ویندوز 10 با استفاده از Windows Update مراحل زیر را دنبال کنید.

 

1.Settings را با راست کلیک روی منوی استارت باز کنید.

آموزش نصب درایور ویندوز 10

آموزش نصب درایور ویندوز 10-2


2.بر روی Update & Security کلیک کنید.

آموزش نصب درایور ویندوز 10

آموزش نصب درایور ویندوز 10-3


3.بر روی Windows Update کلیک کنید.

آموزش نصب درایور ویندوز 10

آموزش نصب درایور ویندوز 10-4


4.روی دکمه Check for updates کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش نصب درایور ویندوز 10-5


 

پس از انجام این مراحل ، اگر برای هر یک ازسخت افزار های شما درایور جدیدی منتشر شده باشد دانلود و به صورت خودکار نصب می شود.

 

امیدواریم مقاله آموزش آموزش نصب درایور ویندوز 10 از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با تماس با شماره 09129402337 در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر