آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data RecoveryReviewed by 021-28423838 on Mar 13Rating: 5.0آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery .

در رابطه با بازیابی اطلاعات. بدون شک برای تمامی کاربران حتی برای یک بار هم که شده اتفاق افتاده است که فایلها و اطلاعات خود را از دست بدهند و به دنبال نرم افزاری باشند که اطلاعات پاک شده و فرمت شده خود را بازیابی کنند .

کاربران گرانی توجه داشته باشید که پاک شدن اطلاعات به دو صورت فیزیکی (ظربه خوردن ، نفوذ اب به داخل دستگاه ذخیره سازی و … ) و غیز فیزیکی (سهل انگاری ، پاک شدن به صورت تصادفی و …) می باشد که زمانی که اطلاعات به صورت فیزیکی پاک شده باشند بازگردانی تا حدودی غیر ممکن است اما زمانی که غیر فیزیکی پاک شده باشند بازگردانی بسیار محتمل تر است .

یکی از نکات بسیار مهمی که کاربران باید به ان توجه کنند این است که بعد از اینکه اطلاعاتشان فرمت شد به هیچ عنوان در محلی که فایلها از انجا فرمت شده فایل جدیدی را منتقل نکنند . چون این کار باعث می شود که بازیابی اطلاعات پاک شده تا حد زیادی سخت شود.

کاربران گرامی برای اینکه در رابطه با ریکاوری اطلاعات خود اطلاعات بیشتری بدست بیاورند و بدانند در زمانی که فایهایشان فرمت شد چه کارهایی را باید انجام دهند می توانند به مقاله بازیابی اطلاعات و ریکاوری اطلاعات هارد ، فلش ، رم مراجعه و با مطالعه این مقاله اطلاعات بسیاری به دست بیاورند .

با توجه به نکات گفته شده اکنون به ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل به آموزش مرحله به مرحله نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery می پردازیم .

1.در مرحله اول نصب نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery بر روی Next کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery – عکس 1


پيدا كردن مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم در ویندوز

2.در مرحله زیر دقت کنید که به هیچ عنوان نرم افزا را در پارتیشن و درایوی که فایل از آن حذف شد نصب نکنیددر صورت نیاز می توانید با زدن دکمه Browse محل نصب نرم افزار را تغییر دهید.

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 2


3.در مرحله بعد نصب نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery بر روی Install کلیک کنید تا نرم افزار نصب شود. کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 3


4.بعد اتمام نصب نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recoveryبر روی Finish کلیک کنید و نرم افزار را از روی دسکتاپ اجرا کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 4


5.وقتی برای اولین بار نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery را اجرا می کنید با پنحره update رو برو می شوید و شما باید روی Cancel  کلیک کنید. این نرم افزار نیاز به کرک ندارد البته تا زمان انتشار این آموزش که خدمت شما ارائه شده است.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 5


6.در مرحله اول آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery باید نوع فایل هایی که حذف شده و می خواهید ریکاوری کنید را مشخص کنید و بر روی Next کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 6


7.در مرحله دوم آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery باید پارتیشن فلش رم و یا هر دستگاه ذخیره سازی که می خواهید آن را ریکاوری کنید انتخاب و بر روی Scan کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 7


8.در مرحله سوم آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery زمانی که اسکن نرم افزار به پایان رسید در سمت چپ لیست فایل هایی که نرم افزار پیدا کرده نمایش داده می شود  و شما هر فایل و یا فولدری که می خواهید ریکاوری کنید را تیک بزنید و بر روی Recover کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 8


اضافه كردن زبان فارسي به همه نسخه های ويندوز

9. در مرحله چهارم آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery بعد از زدن دکمه Recover پنجره زیر نمایان می شود که شما باید محل ذخیره شدن فایل هایی که ریکاوری کرده اید را انتخاب کنید و بر روی Save کلیک کنید. فقط دقت داشته باشد که فایلها را نباید در مکانی که فایلهای اولیه حذف شده بودند کپی کنید.

فایل های بازیابی شده را در محل دیگر یا دستگاه ذخیره سازی دیگری کپی کنید و  بعد از بازیابی اطلاعات و بررسی از کامل بودن و سالم بودن فایل ها می توانید آن ها را به محل اصلی آن برگردانید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 9


10.در مرحله پنجم آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery بعد از پایان ریکاوری فایل ها در کادر پایان محل ذخیره فایل نمایش داده می شود و می توانید درصورت نیاز با کلیک روی آن به آن پنجره هدایت شوید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery -عکس 10


امیدواریم آموزش نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشندبا استفاده از این آموزش فایلهای خود را بازیابی کنند . کاربران گرامی توجه داشته باشند.

که نرم افزار های زیادی برای بازیابی اطلاعات وجود دارد نرم افزار ریکاوری EaseUS Data Recovery تنها یکی از نرم افزارهایی که در زمینه ریکاوری اطلاعات موجود است و ما به اموزش ان پرداخته ایم .

لازم به ذکر است کاربران گرامی باید توجه داشته باشند که نرم افزار های رایگان بازیابی اطلاعات قابلیت های محدودی دارند و در صورت عدم بازیابی نباید نا امید شد . توجه داشته باشید که اگر اطلاعات شما بسیار حساس و مهم است بهتر است خودتان شخصا اقدام به بازیابی اطلاعات نکنید و این کار را به متخصصین این کار واگذار کنید.  

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

 

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر