رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10Reviewed by 09129402337 on Jun 29Rating: 5.0رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10

اگر در ویندوز 10 تلاش کنید به پوشه اشتراکی در شبکه وصل شوید. ممکن است با پیام خطا You Can’t Access This Shared Folder روبرو شوید.به این معنی که نمی توانید به پوشه اشتراکی دسترسی پیدا کنید زیرا قوانین امنیتی ویندوز شما دسترسی غیرمجاز مهمان را مسدود می کند. برای حل این مشکل ، می توانید از Group Policy Editor یا Registry Editor استفاده کنید.که در این آموزش ما هم در ویدئو هم با تصویر به صورت کامل برای شما قرار داده ایم.

 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10 می پردازیم .

 

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-1

 

 

 

1.برای شروع کار کادر RUN را با کلید های WIN+R باز کنید.و کلمه gpedit.msc را تایپ کرده و بر روی OK کلیک کنید تا پنجره  Local Group Policy Editor برای شما باز شود.

 

رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-2

 

2.در بخش Computer Configuration به Administrative Templates بروید.

 

رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-3

 

3.مسیر Computer Configuration -> Administrative Templates -> Network -> Lanman Workstation را طی کنید.سپس بر روی Enable insecure guest logons در سمت راست دو بار کلیک کنید.

 

رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-4

 

4.گزینه Enable را فعال کنید.و سپس بر روی OK کلیک کنید.

 

رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-5

 

5.دوباره کادر Run را با WIN+R  باز کنید و gpupdate را تایپ کرده و OK را بزنید.

 

رفع خطای You Can't Access This Shared Folder در ویندوز 10

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-6

 

6.صبر کنید تا با پیام computer policy update has completed successfully ظاهر شود.سپس می توانید بدون مشکل به فولدر اشتراک گذاشته شده متصل شوید.

 

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10-7

 

 

امیدواریم مقاله آموزش رفع خطای You Can’t Access This Shared Folder در ویندوز 10 از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با تماس با شماره 09129402337 در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر