بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوزReviewed by 021-28423838 on Aug 18Rating: 5.0بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز .

 بسیاری از کاربرانی که از کامپیوتر ها استفاده می کنند مطلقا از محیط وب نیز استفاده خواهند کرد . استفاده از محیط وب بگونه ای است که به خاطر حجم اعظمی از اطلاعات و محتواهایی که در وب وجود دارد احتمال این که برخی از این اطلاعات برای کاربران مورد نیاز و کاربردی باشد وجود دارد از این رو کاربران را به دانلود برخی از این محتواها ترقیب می شوند.

دانلود این محتواها از محیط وب به روش های گوناگونی امکان پذیر است اما بهترین راه استفاده از نرم افزا های مدیریت دانلود است . این نرم افزارها به کاربران کمک می کند که دانلود های خود را مدیریت کنند برای اغاز و پایان دانلود زمان بندی کرده و مشخص کنند که چه زمانی دانلود اغاز و زمانی که دانلود تمام شد چه عملیاتی انجام گیرد .

و یا اینکه کدام فایل یا محتوایی اول دانلود شود و بعد بقیه فایل ها دانلود شود . از این رو استفاده از نرم افزار های مدیریت دانلود به کاربران کمک شایانی در مدیریت دانلود محتواهایشان می کند . استفاده از راه های دیگر برای دانلود باعث ایجاد مشکلاتی اعم از قطع شدن دانلود به صورت ناگهانی و دانلود دوباره از ابتدا عدم توانایی مدیریت برای شروع با اولویت بندی و کار های مدیریتی دیگر که بدون نرم افزار های مدیریت برای دانلود امکلان پذیر نیست می شود.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز می پردازیم .

تغییر محل دانلود در مرورگرها

چرا نرم افزار مدیریت دانلود؟
نرم افزار مدیریت دانلود رایگان متنوعی با ویژگی های زیادی وجود دارد.به عنوان مثال،زمانبندی دانلود فایل ها،درست کردن لیست دانلود،متوقف کردن دانلود و موارد دیگر.علاوه بر این نرم افزار های مدیریت دانلود با مرورگرها در ارتباط هستند تا لینکهای دانلود را مستقیماً از مرورگرهای اینترنت دریافت کنند.بنابراین با تمام آنچه گفته شد.در این مقاله برخی از بهترین نرم افزارهای مدیریت دانلود برای ویندوز 10 و نسخه های قبلی ویندوز را معرفی می کنیم.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز

 

1.Free Download Manager-بهترین نرم افزار مدیریت دانلود رایگان

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز – 1


همچنین با مخفف FDM شناخته شده است.که به عنوان یک جایگزین قابل اعتماد برای Internet Download Manager است.این نرم افزار برای سیستم عامل های MacOS و Windows موجود است.

ویژگی های Free Download Manager یکپارچه سازی با مرورگرهای وب از جمله Chrome ، Firefox ، Edge و غیره.این برنامه دارای انواع مختلفی از ویژگی های مدیریت دانلود برای برنامه ریزی دانلود آسان ، محدود کردن سرعت اتصالات و موارد دیگر است.FDM برای دانلود سبک،متوسط،سنگین حالت های مختلفی دارد که پهنای باند را برای سایر برنامه های موجود در دستگاه تقسیم می کند.

بسیاری از موارد FDM را به یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت دانلود برای ویندوز تبدیل می کند.همچنین به عنوان یک کاربر BitTorrent می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.کاربران می توانند به راحتی URL ها و تورنت ها را به داخل پنجره FDM بکشند و رها کنند تا دانلود ها در حالت مستقیم انجام شود به عنوان مثال،کاربران می توانند URL های ویدیوهای YouTube را مستقیماً به FDM اضافه کنند و آنها را دانلود کنند.

 

2.Internet Download Manager-نسخه کرک شده یا خریداری کردن

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز – 2


احتمالاً به خاطر IDM است که افراد زیادی با اصطلاح مدیر دانلود آشنا هستند.ممکن است بسیاری از نرم افزارهای قدرتمند مدیریت دانلود رایگان وجود داشته باشد.اما کرک کردن IDM کار سختی نیست.این نرم افزار می تواند سرعت دانلود فایل در کامپیوتر را تا پنج برابر افزایش دهد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

IDM می تواند دانلود های دسته ای را به طور کامل مدیریت کند،گزینه های مختلفی را برای صف دانلود فراهم می کند،پیوندهای دانلود را از صفحات وب و سایتهای پخش ویدئو دریافت می کند.یکی از مواردی که کاربران از IDM  استفاده می کنند.به خاطر قابلیت اطمینان است.به طور مثال از سرگیری دانولد ها حتی پس از خاموش شدن سیستم به صورت تصادفی.

3.JDownloader 2-مدیریت دانلود سورس باز

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز – 3


اگر به دنبال مدیر دانلود سورس باز برای ویندوز هستید،JDownloader 2 می تواند برای شما مناسب باشد.برنامه نویسان می توانند این نرم افزار را به سلیقه خود تغییر دهند.

JDownloader 2 شامل شناسایی شخصیت نوری برای حل CAPTCHA است که معمولاً در سایتهای دانلود با آنها روبرو می شوید.این نرم افزار می تواند پس از دانلود به طور خودکار فایلهای RAR را استخراج کند.با یک ابزار grabber link برای بدست آوردن کلیه لینک های قابل دانلود در یک صفحه وب و پشتیبانی از حدود 300 افزونه رمزگشایی همراه است.شتاب دهنده دانلود را می توان از طریق رابط وب JDownloader و برنامه های سیستم عامل های تلفن همراه از راه دور کنترل کرد.

 

4.Internet Download Accelerator

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز – 4


با نام IDA نیز شناخته می شود.این نرم افزار یک مدیر دانلود رایگان است که توسط یک شرکت اکرایی به نام WestByte ساخته شده است.این سیستم با پشتیبانی از پروتکل های HTTP،HTTPS و FTP همراه است و برای مرورگرهای وب Chrome،Edge،Firefox،Opera،Safari و غیره ادغام می شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

IDA یک مدیر سایت داخلی برای ذخیره نام کاربری و کلمه عبور وب سایت ها دارد.کاربران می توانند پیش از دانلود محتوای یک فایل RAR را مشاهده کنند.یکی از مواردی که در مورد IDA قابل توجه است.بروزرسانی سریع آن است.

ایجاد حساب کاربری کودک یا بزرگسال در ویندوز 10

5.Download Accelerator Plus-به همراه مرورگر داخلی

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز – 5

اگر شما یک کاربر قدیمی اینترنت هستید.ممکن است این نرم افزار را با اصطلاح DAP به یاد بیاورید.مدیریت دانلود رایگان با امکان دانلود فایل های صوتی و تصویری از وب سایتهای مختلف همراه است.

نکته مهم دیگر این است که می تواند فیلم ها را هنگام دانلود در کامپیوتر پخش کند.ویژگی دیگری که DAP را با سایر نرم افزارهای برتر مدیریت دانلود برای ویندوز منطبق می کند.مرورگر داخلی است.کاربران می توانند سایت های مورد علاقه خود را بدون خروج از نرم افزار مدیر دانلود مشاهده کنند.

با استفاده از DAP همچنین می توانید فیلم های آنلاین را به صورت فایل های MP3 دانلود کنید.این نرم افزار همراه با یک چک کننده لینک داخلی است که می تواند بگوید که آیا لینک دانلود خراب است یا خیر.به صورتی که یک نقطه سبز در نتایج جستجو ظاهر می شود که صحت لینک دانلود را نشان می دهد.

برخی از ویژگی های DAP فقط در نسخه اصلی (خریداری شده) آن موجود است.اینها شامل یک نرم افزار تقسیم کننده ویدیو،ابزار پاک کردن فایل بدون امکان بازگشت،جستجوگر برای حذف هرگونه مدرکی مبنی بر دانلود یک فایل در کامپیوتر است.


امیدواریم مقاله آموزشی بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود برای ویندوز از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش با نرم افزار های مدیریت دانلود اشنا شوند و با استفاده از این نرم افزار ها  دانلود فایل های خود از محیط وب را مدیریت کنند.

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر