خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟Reviewed by 021-28423838 on Apr 2Rating: 5.0خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران در خدمت شما کاربران گرامی هستیم بامقاله آموزشی خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ .

تمامی کاربرانی که از کامپیوتر ها ، لپ تاپ ها ، گوشی های هوشمند و بقیه دستگاه های دیجیتالی که توانایی اتصال به اینترنت را دارند استفاده می کنند مطمئنا با استفاده از این دستگا ها به وب گردی نیز می پردازند . و مسلما در زمان وبگردی از یک مرورگر استفاده می کنند .

و به احتمال زیاد قطعا در هنگام استفاده از این مرورگر ها در زمان وبگردی به خطاهایی برخورد کرده اند که در صفحه مرورگر نمایش داده می شود و می خواهند بدانند که دلیل این خطاها چیست . فرقی نمی کند که شما از چه نسخه ای از نرم افزار مروگر استفاده کنید یا این که نرم افزار مرورگر به وسیله کدام شرکت ساخته شده باشد.

این خطا ها می توانند مجموعه ای از ایرادات از سمت سیستم کاربر و یا سمت سرویس دهنده اینترنت را شامل شوند . خطاهای این چنینی یعنی خطاهای که به شکل متن نوشته در صفحه مروگر ظاهر می شوند دامنه بسیار بزرگی را شامل می شوند اما تعدادی از انها بسیا بسیار رایج می باشند که سعی ما بیان انها بوده است 

 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به تشریح و آموزش خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ می پردازیم .

توجه داشته باشید در هنگام مشاهده وب سایت ها گاهی خطا هایی برای شما پدیدار می شود . این راهنما به شما کمک می کند دقیقا بفهمید که دلیل آن خطا چیست.

توجه داشته باشید که در هر مرورگر صفحات خطا کلمات و ظاهر متفاوتی دارند.یک خطا یا هشدار در هر مرورگر بنا به طراحی شرکت سازنده در داخل آن مرورگر شکل متفاوتی دارد . اما معانی آن ها یکسان است.

1. خطای Certificate Error در خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

یک خطای گواهینامه SSL یا خطای گواهی امنیتی می باشد که نشان دهنده یک مشکل با رمزگذاری پروتکل HTTPS است. هنگام اتصال به وبسایت با استفاده از پروتکل HTTPS، این خطا را مشاهده می کنید.

هنگام استفاده از رمزنگاری HTTPS وب سایت ها گواهینامه هویت سایت را بررسی می کنند.به عنوان مثال Google.com یک گواهی امنیتی توسط یک شرکت معتبر دریافت می کند . شرکت گواهینامه دهنده گوگل را صاحب

واقعی Google.com می داند . هنگامی که شما با استفاده از HTTPS به Google.com متصل می شوید گوگل این گواهی را ارائه می دهد. مرورگر شما بررسی می کند که گواهی توسط یک شرکت قانونی صادر شده است

تا تأیید کنید که شما به Google.com واقعی وصل هستید، نه یک سرور دیگر که تظاهر به Google.com می کند.

هنگامی که یک خطای گواهی را مشاهده می کنید، نشان دهنده این است که شما لزوما به وب سایت واقعی و قانونی متصل نشده اید. به عنوان مثال، اگر سعی در دسترسی به وب سایت بانک خود در یک شبکه عمومی

Wi-Fi دارید و این خطا را مشاهده کنید، ممکن است شبکه هک شده باشد و کسی تلاش کند تا وبسایت بانک شما را جعل کند.

با این حال، ممکن است یک وب سایت به درستی مجوز نگرفته باشد یا پیکربندی مجوز را به درستی دریافت نکرده باشد. در هر صورت، هنگامی که این پیغام خطا را مشاهده می کنید بهتر از به سایت مورد نظر وارد نشوید.

تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ -1


آموزش نصب و کرک اتوکد 2019

2. خطای Phishing and Malware Warnings در خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

مرورگر شما همچنین فیشینگ یا «جعل وب» و هشدارهای مخرب را نمایش می دهد . مرورگر شما به طور مرتب یک لیست از وب سایت های خطرناک را دریافت می کند.اگر شما از فایرفاکس، کروم یا اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید. هنگام تلاش برای اتصال به یک وب سایت موجود در لیست سایت های خطرناک، یک پیام خطا مشاهده می کنید.

وب سایت ها به دلایل متفاوتی در لیست سایت های خطرناک قرار می گیرند،به طور مثال اگر آنها حاوی نرم افزارهای مخرب باشند یا به دلیل این که تلاش می کنند تا یک وبسایت واقعی را برای سرقت گذرواژه ها، شماره کارت اعتباری یا سایر اطلاعات حساس شما جعل کنند در این لیست قرار می گیرند.

در بعضی موارد، یک وب سایت ممکن است به طور موقت به این لیست اضافه شود زیرا هک شده است یا برنامه مخربی به آن نفوذ کرده. هنگامی که وب سایت دوباره امن شده باشد،  از این لیست حذف می شود. هنگامی که این پیام را می بینید، نباید وارد سایت مورد نظر شوید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ -2


3. خطای 404 Not Found در خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

در هنگام دسترسی به صفحات وب ممکن است انواع پیام های وب سرور را مشاهده کنید. یکی از رایج ترین آنها «404 Not Found» است، به این معنی است که شما سعی در دسترسی به یک صفحه ای دارید که وجود ندارد یا صفحه مورد نظر حذف شده یا آدرس تایپ شده اشتباه است. و یا آن سایت غیرفعال گریده است.

این پیام های خطا توسط سرور وب از راه دور تولید می شود و به مرورگر شما ارسال می شود. اگر این خطا را مشاهده کردید، آدرس وب صفحه ای که تایپ کرده اید را دوبار بررسی کنید. اگر روی یک لینک کلیک کرده اید، لینک اشتباه بوده است – یا صفحه ای که قصد ورود به آن را دارید حذف شده است.

تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ -3


4. خطای Customized Error Pages در خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

صاحبان وب سایت ها می توانند صفحات خطا 404 غیر قابل جستجو و دیگر صفحات وب خود را تغییر دهند و سفارشی کنند. به عنوان مثال، در اینجا خطای 404 صفحه مورد نظر یافت نشده اما صفحه ای الهام گرفته از بازی های کلاسیک ماریوبه نمایش در امده است.

این خطاها داری معنای یکسان هستند، اما به طور کلی سفارشی شده اند که کاربر پسند تر باشند و یا اطلاعاتی از آدرس جدید صفحه مورد نظر در اختیار شما قرار می دهند.

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ -4


5. خطای Server Not Found در خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

خطای «سرور یافت نشد» در فایرفاکس یا گوگل کروم نشان می دهد که مرورگر شما نمی تواند وبسایتی راکه می خواهید به آن دسترسی داشته باشید پیدا کند .ممکن است آدرس وب سایت را اشتباه وارد کرده اید و یا شما سعی در دسترسی به یک وب سایتی دارید که وجود ندارد، و ممکن است سرور DNS شما دچار مشکل شده باشد، و یا فایروال، پروکسی یا سایر تنظیمات شما اشتباه تنظیم شده باشند.

تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ -5


آموزش تصویری غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) به سه روش مختلف

6. خطای Unable to Connect در خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

پیام خطای عدم امکان اتصال در فایرفاکس یا گوگل کروم همانند خطای «Server Not Found» به دفعات متعدد و بسیار اتفاق می افتد اما هر کدام معانی مختلفی دارند.
اگر این پیام را مشاهده می کنید بدان معناست که مرورگر شما با موفقیت به سرورهای DNS خود متصل شده و شناسایی کرده که وب سایت در محیط اینترنت وجود دارد. با این وجود، مرورگر شما وقتی که برای اتصال تلاش کرده ، پاسخی از سرورهای وب دریافت نکرده است.
اگر این پیام را می بینید، احتمال دارد که سرورهای وب سایت مورد نظر خراب شده یا دچار مشکل شده است. می توانید برسی کنید که آیا وب سایت فقط برای شما قابل دسترس نیست یا برای همه از دسترس خارج شده است. همچنین ممکن است فایروال، پروکسی یا سایر تنظیمات شبکه شما اشتباه تنظیم شده باشد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در تهران و خدمات کامپیوتر در تهران

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ -6


امیدواریم مقاله آموزشی خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟ از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش متوجه شده باشند که دلیل خطا هایی که در صفحه مروگر نمایش داده می شود چیست. کاربران گرامی توجه داشته باشند که ایرادات و خطلاهای ذکر شده در این مقاله بخش بسیار کوچکی از خطلاهای مروگر ها را در بر می گیرد اما این خطلاها بسیار شایع و عام هستند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.