آموزش تصویری غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) به سه روش مختلفReviewed by 021-28423838 on Mar 4Rating: 5.0غیر فعال کردن آپدیت ویندوز10

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم تا شما کاربران گرامی را با آموزش تصویری غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ، تن) با استفاده از  سرویس windows servic و بخش group policy  و نرم افزار windows update bloker آشنا کنیم .

بسیاری از کاربران بعد از نصب ویندوز 10 (ده ، تن) فراموش می کنند تا آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) خود را غیر فعال کنند و از انجایی که کلیه سیستم عامل های موجود در ایران کرک شده و به اصطلاح قفل شکسته هستند در نتیجه زمانی که آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) شروع به بروز رسانی خود می کند با ری استارت مجدد برای نصب بروز رسانی های جدید دریافت شده متوجه نسخه غیر اورجینال سیستم عامل موجود در دستگاه شده و سیستم عامل را از کار می اندازد و به اصطلاح خراب می کند .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به تشریح و آموزش تصویری غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) به سه روش مختلف می پردازیم .


کاهش مصرف اینترنت در ویندوز 10 چگونه است؟

امیدواریم با استفاده از این آموزش تصوری توانسته باشم شما کار بران گرامی را در زمینه جلوگیری از آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) راهنمایی کرده باشیم .

توجه داشته باشید که گاهی برخی از افراد با برخی از نرم افزارهایی اقدام به بستن آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن)می کنند که ویندوز 10 (ده ،تن) عملیاتی که آن نرم افزار برای جلوگیری از آپدیت اتوماتیک انجام داده را غیر فعال می کند و مجددا شروع به آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ، تن) می کند .

اما این سه روشی که در فایل تصویری مشاهده می کنید یعنی سرویس windows servic و بخش group policy  و نرم افزار windows update bloker کاملا مطمئن بوده و به طور کامل و دائمی از آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) جلوگیری می کند .

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

به بحث بپیوندید 4 نظر

ارسال نظر