آموزش فعال سازی دانلود منیجرReviewed by 09129402337 on Jun 3Rating: 5.0آموزش فعال سازی دانلود منیجر

برنامه مدیریت دانلود  Internet Download Manager بهترین نرم افزار برای دانلود فیلم ها ، اسناد و نرم افزارهای با سرعت سریع است. اگر می خواهد بداند چگونه IDM را کرک دائم کنید، و از ویژگی های کامل IDM استفاده کنید.این ویدیو آموزشی را مشاهده کنید.اگر از کاربرانی هستید که زیاد با اینترنت سرو کار دارید و دانلود زیادی انجام میدهید حتما با نرم افزار دانلود منیجر آشنایی دارید. اگر از آن استفاده کردذه باشید حتما با مشکل آپدیت شدن IDM و خطای های لایسنس و سریال نامبر جعلی روبرو شده اید.در این آموزش ما روشی را به شما یاد می دهید که دیگر از شر این خطا ها در امان باشید و دانلود منیجر را به صورت دائمی کرک کنید.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح آموزش فعال سازی دانلود منیجر می پردازیم .

ویژگی های نسخه کامل

  • آخرین نسخه IDM Crack با کلیه مرورگرهای اصلی مانند IE ، Chrome ، AOL ، MSN ، Mozilla ، Netscape ، Firefox ، مرورگر Avant و بسیاری دیگر در سازگار است.
  • هنگامی که می خواهید ویدیویی را با IDM دانلود کنید. دکمه دانلود IDM را کلیک کنید .
  • آخرین نسخه IDM از کلیه پروتکل های آنلاین مانند HTTP ، FTP ، HTTPS و MMS  پشتیبانی می کند.
  • IDM دارای ویژگی Wonderfull آنتی ویروس است. اگر مشکل ویدیویی ، پرونده ، نرم افزاری و کامل شما باشد ، در صورت بروز هرگونه مشکل در شناسایی IDM Crack ، به وسیله آنتی ویروس اسکن خواهد شد.
  • ویژگی Drop and Drag نیز در IDM Patch قرار دارد. فقط فایل موردنیاز خود را بر روی IDM بکشید دانلود فایل شما شروع می شود.
  • آخرین نسخه Internet Manager Manager Crack نیز با سرورهای پروکسی و سایتها کار می کند.
  • IDM می تواند تمام دانلود های مرتبط با صفحه فعلی را اضافه کند. دانلودچندین فایل با این ویژگی آسان است.
  • IDM فایل های شما را در پوشه و درایو تعریف شده شما ذخیره می کند.

لیست سایت های برای استفاده در آموزش برای بلاک کردن سرور رجستری دانلود منیجر:

127.0.0.1 tonec.com
127.0.0.1 www.tonec.com
127.0.0.1 registeridm.com
127.0.0.1 www.registeridm.com
127.0.0.1 secure.registeridm.com
127.0.0.1 internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 www.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 secure.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 mirror.internetdownloadmanager.com
127.0.0.1 mirror2.internetdownloadmanager.com

 

 

 

 

امیدواریم مقاله آموزش فعال سازی دانلود منیجر از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با تماس با شماره 09129402337 در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

 

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر