آموزش ساخت فلش بوتیبل مک Catalina در ویندوز 10Reviewed by 09129402337 on Aug 29Rating: 5.0آموزش ساخت فلش بوتیبل مک Catalina در ویندوز 10

کاهی اوقات برای شما پیش می آید که سیستم عامل مک شما به مشکل برخورده است و به درستی لود نمی شود. در این زمان شما نیاز به ساخت فلش بوتیبل مک داریدتا دوباره سیستم عامل را نصب کنید. اگر به سیستم مک دیگری دسترسی نداشته باشید می توانید این کار را در ویندوز نیز انجام دهید در این آموزش روش این کار را به شما نشان می دهیم.

 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح  آموزش ساخت فلش بوتیبل مک Catalina در ویندوز 10 می پردازیم .

 

موارد لازم برای ساخت فلش بوتیبل مک:

1:فایل dmg سیستم عامل مک

2:فلش 16 گیگ USB 3

3:دانلود و نصب نرم افزار power iso

4:انجام مراحل طبق آموزش زیر

 

 

 

امیدواریم مقاله  آموزش ساخت فلش بوتیبل مک Catalina در ویندوز 10  از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با تماس با شماره 09129402337 در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .