انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)Reviewed by 021-28423838 on Apr 23Rating: 5.0انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) .

انتقال فایل ها بین دستگاهای مختلف یکی از کارهایست که که تمام کاربران و استفاده کننده گان از دستگا های هوشمند و کامپیوتر ها این کار را انجام می دهند . نرم افزار های و روش های متفاوتی نیز برای انتقال داده ها بین دستگاه های مختلف وجود دارد.

امروزه بنا به پیشترفت تکنولوژی نرم افزار هایی برای انتقال فایل طراحی شده اند که سرعت بسیار بالایی را برای انتقال فایل در اختیار کاربران قرار می دهند این نرم افزارها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت کار بر روی سیستم عامل های مختلف را دارند .

همین ویژگی باعث شده تا با استفاده از این نرم افزار ها کاربران بتوانند فایل های خود را بین دستگاه های مختلف جا به جا کنند و به راحتی بتوانند برای مثال یکی از فایل های خود را از موبایل به لپ تاپ و از لپ تاپ به کامپیوتر شخصی خود انتقال دهند .  

SHAREit یک ابزار به اشتراک گذاری فایل به صورت بی سیم است که می تواند هر  فایلی را بدون استفاده از اتصال اینترنت به اشتراک بگذارد. همه ما از انتقال فایل ها از طریق برنامه SHAREit برای تلفن های همراه  خود آگاهی داریم که یک راه بسیار عالی و آسان برای ارسال عکس یا فایل از یک گوشی به گوشی دیگری است.

با این حال، تنها تعداد کمی از افراد از SHAREit در کامپیوتر خوداستفاده می کنند.با نصب SHAREit بر روی کامپیوتر شما می تواند فایل ها را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر یا از یک کامپیوتر به یک تلفن همراه از طریق اتصال WiFi انتقال دهد.

SHAREit یکی از بهترین نرم افزارها برای انتقال داده ها بین دستگا های مختلف می باشد و به جرات می توان گفت که یکی از بالاترین سرعت های انتقال داده را در اختیاز کاربران می گذارد که در صرفه جویی زمان و افزایش سرعت  انتقال داده ها بسیار مفید و موثر است.

SHAREit نرم افزاری است که عموم کاربران در گوشی ها با برند های مختلف از ان استفاده می کنند اما این نرم افزار دارای نسخه های pc برای سیستم عامل های مک و ویندوز نیز می باشد .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) می پردازیم .


در این بخش انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) برای ویندوز تشریح خواهد شد.

 

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 1


اجرای ویندوز و نرم افزار های ویندوز روی مک چگونه است؟

چگونگی انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

HAREit یک برنامه محبوب است که به شما امکان می دهد به راحتی عکس ها، فیلم ها و فایل ها یتان را بین iPhone، Android و Windows Phone و Windows PC یا Mac بدون استفاده از اتصال اینترنتی انتقال دهید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

پیش نیازها:

1.هر دو دستگاه، یعنی تلفن و رایانه شما باید به یک  WiFi  مشترک متصل شوند.
2.برنامه SHAREit بر روی تلفن و رایانه شما نصب شده باشد.

ارسال فایل از کامپیوتر به تلفن

1.ابتدا نزم افزار SHAREit را بر روی رایانه خود نصب کنید. هنگامی که برنامه SHAREit را برای رایانه ویندوز خود نصب می کنید، پنجره زیر ظاهر می شود.

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 2


2.در این مرحله باید SHAREit گوشی خود را باز کنیدو علامت مربع در سمت راست بالا را لمس کنید.

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 3


3.در این مرحله بعد از اینکه مربع را لمس کردید گزینه Connect Pc را انتخاب کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 4


4.در این مرحله زمانی که گزینه Connect Pc را انتخاب کردید شریت شروع به جستجو برا پیدا کردن کامپیوتر شما می کند. و زمانی که کامپیوتر شما را پیدا کرد آن را در صفحه موبایلتان نمایش خواهد داد اسم نمایش داده شده بر روی صفحه گوشی خود را لمس کنید تا به سیستم متصل شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 5


5.بعد از اینکه آیکون سیستم خود را لمس کردید پنجره زیر ظاهر می شود و شما باید در شریت کامپیوتر خود مجوز دسترسی با گوشی را بدهید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 6


دلیل ماندن در صفحه اول کامپیوتر و گیر کردن روی آرم مادربرد چیست؟

6.در نرم افزا شیریت روی کامپیوتر پنجره زیر برای دریافت مجوز دستری ظاهر می شود.بر روی Accept کلیک کنید.

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 7


7.بعد از اینکه بر روی Accept  کلیک کردیدپنجره زیر ظاهر می شود.و می توانید با درگ  کردن فایل در شریت یا با استفاده از گزینه های File/Pictures فایل خود را به گوشی ارسال کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 8


نکته:زمانی که در حال ارسال یادریافت فایلی به گوشی خود هستید مراحل انجام کار به صورت زیر در شریت نمایش داده می شود.

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 9


8.زمانی که به کامپیوتر متصل شدید نرم افزار شریت گوشی شما به حالت زیر تغییر می کند و شما به وسیله گزینه های موجود در پایین نرم افزار می توانید از گوشی خود به کامپیوتر فایل ارسال کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) – عکس 10


آموزش نصب ویندوز 7 (هفت،سون)

امیدواریم مقاله آموزشی انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit) از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش نرم افزار را نصب و به گوشی خود متصل کنند و برای انتقال فایل ها از ان استفاده کنند .

کاربران گرامی توجه داشته باشند که نرم افزار شیریت یکی از قوی ترین نرم افزار ها بریا انتقال فایل بین دستگاه های مختلف می باشد. نرم افزار های مختلف دیگری هم برای انتقال فایل وجود دارد اما شیریت یک نرم افزار عالی و مناسب و تایید شده است.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .