بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفنReviewed by 021-28423838 on Jul 6Rating: 5.0بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن .

امروزه استفاده از نرم افزار های اجتماعی بسیار رایج شده است . و همه افراد بدون شک برای خود یک گوشی هوشمند دارند . با توجه به این که میزان استفاده از نرم افزار های اجتماعی روز به روز روز افزایش می یابد تمامی افراد مسلما از این نرم افزار ها در گوشی خود استفاده می کنند .

و خب مشخصه ای که در تمام نرم افزار های اجتماعی وجود دارد و برای امنیت اطلاعات کاربران بر روی این نرم افزار ها تعبیه شده است . انتخاب رمز برای ورود و ایجاد حساب کاربری است . یکی از فراگیرترین نرم افزار های اجتماعی که در کشور ما از ان استفاده می شود اینستاگرام می باشد .

امکان این که بسیاری از کاربران رمز ورود حساب کاربری خود در این نرم افزار را فراموش کنند و یا ایمیل و ای دی شناسایی که با ان حساب کاربری در نرم افزار اینستاگرام را ساخته اند فراموش کنند زیاد است. درچنین شرایطی نیاز است تا از راه کار های بازیابی رمز عبور خود استفاده کنند.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن می پردازیم .

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 1


آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش بازیابی پسورد فراموش شده اینستاگرام

خلاصه مراحل

 1. اینستاگرام را باز کنید و روی «Get help signing » ضربه بزنید
 2. نام کاربری یا آدرس ایمیل Instagram خود را وارد کنید
 3. روی “Send email” کلیک کنید
 4. حساب ایمیل خود را باز کنید
 5. در ایمیل دریافتی از Instagram بر روی دکمه log in کلیک کنید
 6. رمز عبور جدید Instagram را وارد کنید
 7. روی «Reset password» ضربه بزنید

 

مراحل بازیابی رمز اینستاگرام

1.اینستاگرام را باز کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اینستاگرام را از طریق تلفن یا کامپیوتر خود باز کنید و روی «Get help signing in» کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 2


نکته: اگر رمز را به درستی وارد کردید وتصویر زیر ظاهر شد.بر روی گزینه “Send Email” کلیک کنید.سپس به مرحله 4 بروید.

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 3


2. نام کاربری یا آدرس ایمیل Instagram خود را وارد کنید.

Instagram از شما می خواهد تا نام کاربری و آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید.(اگر نام افرادی که شما را دنبال می کنند به یاد دارید می توانید اکانت یکی از آنها را نیز برای بازیابی رمز وارد کنید)پس از وارد کردن نام کاربری یا آدرس ایمیل خود روی دکمه «Next» کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 4


3. درخواست ارسال ایمیل تغییر رمز از Instagram

در مرحله بعد از شما سوال می شود.که آیا Instagram به شما یک ایمیل تغییر رمز ارسال کند یا اینکه با اکانت فیس بوک وارد می شوید.

در این مقاله ما به شما آموزش می دهیم که چگونه با یک آدرس ایمیل رمز خود را تغییر دهید.و وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.این روش بهترین روش برای بازیابی رمز عبور است.

نکته: استفاده از ایمیل روش استاندارد برای بازیابی رمز عبور Instagram در هنگام استفاده از یک اکانت تجاری است.

برای بازیابی رمز خود با ایمیل بر روی گزینه “Send an email” ضربه بزنید.

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 5


روش های نصب اینستاگرام در کامپیوتر چگونه است؟

اگر آدرس ایمیل خود را به خاطر نمی آورید.روش بازیابی با سوالات متداول FAQs را دنبال کنید.

یک پنجره برای شما ظاهر خواهد شد که به شما اطلاع داده می شود که یک ایمیل از طرف اینستاگرام برای شما فرستاده شده است.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 6


4.ایمیل دریافت شده از Instagram را باز کنید.

به آدرس ایمیل خود وارد شوید . بعد از چند دقیقه یک ایمیل از Instagram دریافت خواهید کرد.(اگر ایمیل را در صفحه اصلی(Inbox) مشاهده نکردید پوشه هرزنامه (SPAM)را بررسی کنید)

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 7


5.روی دکمه ورود به سیستم Instagram کلیک کنید.

هنگامی که ایمیل دریافتی خود را از Instagram باز کردید.یک دکمه آبی را با نام کاربری حساب Instagram خود مشاهده خواهید کرد.روی این دکمه کلیک کنید.

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 8


6.یک رمز عبور جدید برای Instagram ایجاد کنید.

رمز جدید ورود Instagram خود را وارد کنید.سپس روی دکمه “Reset Password” ضربه بزنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن – 9


نکته: پس از تایپ گذرواژه جدید دکمه “Reset Password” آبی رنگ(فعال) خواهد شد.قبل از وارد کردن رمز جدید دکمه Reset Password غیره فعال است.و نمی توانید بر روی آن کلیک کنید.

پس از تکمیل این مراحله می توانید به حساب کاربری Instagram خود وارد شوید. 

نکته: مطمئن شوید رمز عبور Instagram جدید خود را در جای امن ذخیره کنید تا در صورت فراموش کردن به آن دسترسی داشته پیدا کنید.

در اینجا به برخی از سوالاتی که برای کاربران در هنگام اجرای مراحل بازیابی پسورد اینستاگرام پیش می اید پاسخ می دهیم .

چرا ایمیل بازنشانی رمز عبور را از Instagram دریافت نکردم؟

اگر ایمیل از Instagram برای بازنشانی رمز عبور خود دریافت نکردید.چند دقیقه صبر کنید.

اگر 10 دقیقه گذشت و هنوز ایمیلی دریافت نکرده اید.اتصال اینترنت خود را برسی کنید.

اگر از اتصال ایترنت خود مطمئن شدید.باید پوشه های دیگر را در صندوق پستی ایمیل خود بررسی کنید.به عنوان مثال در Gmail فولدر های زیر را نیز برسی کنید.

 1. Sent emails
 2. Archived emails
 3. Promotial emails
 4. Social emails
 5. Forum emails

نحوه بازیابی رمز عبور Instagram با شماره تلفن چگونه است؟

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید و رمز آن را فراموش کرده اید.می توانید رمز عبور خود را با استفاده از شماره تلفن خود بازیابی کنید.

هنگامی که رمز عبور Instagram خود را فراموش می کنید.می توانید به کمک یک پیام متنی از طرف اینستاگرام که به خط شما ارسال می شود رمز خود را بازنشانی کنید.

1.در مرحله دو روش بالا به جای ایمیل خود شماره موبایل مرتبط با حساب Instagram خود را وارد کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

2.پیام متنی را از Instagram دریافت خواهید کرد.که حاوی یک لینک است.که با کلیک کردن یا ضربه زدن بر روی آن به صفحه تغییر رمز اینستاگرام هدایت می شوید.

آموزش ارتقاء از ویندوز 7 ، 8 ، 8.1 به ویندوز 10

چه اتفاقی می افتد اگر رمز عبور اینستاگرام را چند بار اشتباه وارد کنم؟

اگر مطمئن هستید که رمز عبور Instagram خود را می دانید.و چندین بار آن را با حالات مختلف تست کرده اید .و چندین بار رمز عبور را اشتباه وارد شوید Instagram به طور موقت حساب شما قفل می کند.و روی صفحه نمایش یک اعلان ظاهر خواهد شد و درخواست ارسال متن به شماره تلفن Instagram شما را می دهد.پس از آن باید از طریق پیام متنی که به تلفن شما ارسال می شود حساب خود را تأیید کنید.و وارد حساب خود شوید.


امیدواریم مقاله آموزشی بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از ایمیل و شماره تلفن از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش بتوانند رومز عبور فراموش شده خود در نرم افزار اینستاگرام را بازیابی کنند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .