آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرامReviewed by 021-28423838 on Mar 24Rating: 5.0آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با  آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام .

اینستاگرام  یکی از نرم افزار های اجتماعی است که امروزه در ایران بسیار کاربردی شده و تقریبا همه افرادی که از گوشی هوشمند استفاده می کنند از این نرم افزار استفاده می کنند . این نرم افزار محیط جالبی دارد و باعث ایجاد عادت در استفاده می شود و به نوعی باعث می شود.

کاربرانی که از این نرم افزار استفاده می کنند نسبت به کار با این نرم افزار نوعی اعتیاد پیدا کنند . و استفاده از این نرم افزار به نوعی عادت اعتیاد گونه برایشان تبدیل شود .

از این رو گاها شرایطی پیش می آید که کاربران یا به دلیل فاصله گرفتن از محیط این نرم افزار و یا به دلایلی دیگر اقدام به حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود از این نرم افزار می کنند . اما باید قبل از انجام این کار به نکاتی توجه کنند .

وقتی حسابتان را حذف می کنید ، نمایه ، عکسها ، ویدیوها ، نظرات ، موارد دلخواه و دنبال کنندگان به طور دائم حذف خواهد شد. اگر فقط می خواهی مدتی در اینستاگرام نباشید، می توانید حساب خود را به طور موقت غیر فعال کنید . 

نکته:دقت داشته باشید بعد از حذف دیگر نه شما و نه هیچ کاربر دیگری نمی تواند دوباره با نام کاربری مشابه ثبت نام کند یا این نام کاربری را به یک حساب دیگر اضافه کند، و دیگر امکان فعال کردن حساب حذف شده نیست. علاوه بر آن شما دیگر نمی تواند از ادرس ایمیلی که برای ساخت این اکانت استفاده کرده بودید استفاده کنید .

نکته:شما نمی توانید حساب خود را از داخل برنامه Instagram حذف کنید.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام می پردازیم .

در ابتدا به آموزش حذف اکانت اینستاگرام می پردازیم 

1.در مرحله اول آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صفحه حذف حساب خود بروید https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent .

نکته : اگر به حساب Instagram در مرورگر خود وارد نشده اید،بعد از رفتن به لینک بالا از شما می خواهد وارد حساب خود شوید.نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی Log in کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -1


روش های نصب اینستاگرام در کامپیوتر چگونه است؟

2.در مرحله بعد آموزش حذف اکانت اینستاگرام بعد از اینکه به حساب خود وارد شدید اینستاگرام دلیل حذف اکانت را از شما سوال می کند.در بخش ?Why are you deleting your account یک گزینه را به دلخواه انتخاب کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -2


3.در مرحله بعد آموزش حذف اکانت اینستاگرام بعد از انتخاب دلیل حذف اکانت شما باید رمز اینستاگرام خود را وارد کنید و بر روی Permanently delete my account کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -3


4.در مرحله بعد آموزش حذف اکانت اینستاگرام بعداز اینکه بر روی Permanently delete my account کلیک کردید پنجره زیر برای شما ظاهر می شود و از شما درباره اطمینان حذف اکانت سوال می کند. بر وری Yes کلیک کنید تا اکانت شما حذف شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -4


5.در مرحله آخر آموزش حذف اکانت اینستاگرام بعد از اینکه بر روی Yes کلیک کردی پنجره زیر برای شما ظاهر می شود و به این معنی می باشد که اکانت شما با موفقیت حذف شد.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -5


ساخت اکانت اسکایپ چگونه است؟

در بسیاری از مواقع با توجه به نکاتی که در رابطه با محیط نرم افزار و ایجاد جذابیت برای کاربران گفتیم شرایطی پیش می اید که کاربران نمی خواهند اکانت خود را حذف کنند اما می خواهند برای مدتی از کار با نرم افزار و استفاده از ان فاصله بگیرند در چنین شرایطی بهترین پیشنهاد برای کاربران غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام می باشد .

زمانی که شما حسابتان را غیر فعال می کنید هیچ یک از اطلاعات موجود در حسابتان حذف نمی شود و هر زمان که بخواهید مجددا می توانید حسابتان را فعال کنید .

در این مرحله  ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل به آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام می پردازیم .

اگر حساب خود را به طور موقت غیرفعال کنید، نمایه، عکس ها، نظرات و موارد دلخواه پنهان خواهد شد تا زمانی که مجددا آن را فعال کنید.

نکته:شما نمی توانید حساب خود را از طریق برنامه Instagram غیرفعال کنید.

1.در مرحله اول آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام از مرورگر کامپیوتر یا تلفن همراه خود وارد instagram.com  شوید.ودر سمت راست بالا گزینه مشخص شده را بزنید.(باید با اکانت خود در سایت اینستاگرام وارد شده باشید)

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -6


2.در مرحله بعد آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام مطابق تصویر بر روی Edit Profile کلیک کنید. کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -7


3.در مرحله بعد آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام باید بر روی Temporarily disable my account  در پایین صفحه کلیک کنید.

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -8


4.در مرحله بعد آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام بعد از انتخاب دلیل غیره فعال کردن حساب ، شما باید رمز اینستاگرام خود را وارد کنید و بر روی Temporarily disable my account کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -9


5.در مرحله بعد آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام بعداز اینکه بر روی Temporarily disable my accountکلیک کردید.پنجره زیر برای شما ظاهر می شود و از شما درباره اطمینان غیره فعال کردن حساب سوال می کند. بر وری Yes کلیک کنید تا اکانت شما غیره فعال شود.

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -10


آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

6.در مرحله آخر آموزش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام بعد از اینکه بر روی Yes کلیک کردید.به صورت اتوماتیک از حساب اینستاگرام خود خارج می شوید.

نکته:برای فعال کردن حساب خود فقط لازم است یکبار در سایت instagram.com وارد حساب خود شوید.بعد به صورت خودکار اکانت شما فعال می شود.

توجه داشته باشید.برای فعال کردن حساب اینستاگرام باید چند ساعت از زمان غیره فعال کردن آن گذشته باشد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام -11


امیدواریم مقاله آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام  از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشندبا استفاده از این آموزش به راحتی اکانت خود را حذف و یا غیر فعال کنند .

اینستاگرام نرم افزار بسیار کاربردی و جذابی است که در ایران بسیار پر طرفدار شده از این رو کاربران زیادی را به خود جذب کرده در نتیجه بسیاری از کاربران به آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام خود نیاز پیدا می کنند که ما در این مقاله آن را بیان کردیم.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .