نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google ChromeReviewed by 021-28423838 on May 16Rating: 5.0نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome.

ابزار اصلی وب گردی در کامپیوتر ها و گوشی های هوشمند مرورگرها می باشند مرورگر های بسیار زیادی توسط شرکت های کامپیوتری طراحی شده اند اما از میان انها چند مرورگر مطرح و بسیار کاربردی وجود دارد که در بین اکثر کاربران مورد استفاده قرار گرفته و کاربران از انها استفاده می کنند

از بین این چند مرور گر شاید بتوان گفت مهمترین و پر کاربرد ترین انها گوگل کروم باشد که سهم زیادی از بازار مرورگر ها را نیز به خود اختصاص داده است . مرورگر کروم دارای ویژگی ها و قابلیت های بسیار زیادی که بر خی از این ویژگی ها و قابلیت ها به صورت پیش فرض بر روی مرورگر کروم تعبیه نشده است .

کاربران اگر نیاز به ویژگی های خاصی در مرورگر خود دارند می توانند به دنبال افزونه ان بگردند و بعد از پیدا کردن افزونه مورد نظر ان را بر روی مروگر کروم خود نصب کرده و از قابلیت اضافه شده به مروگر خود توسط افزونه مورد نظر استفاده کنند .

افزونه ها بسیار کاربردی و مناسب می باشند مثلا شما می تواند با اضافه کردن افزونه مدیریت پسورد به راحتی تمام پسورد هایی که در مرور گر کروم ثبت می کنید را مدیریت کنید و خب این ویژگی برای افراد خیلی خوب و کاربردی است.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail می پردازیم .


مدیریت پسوردهای ذخیره شده در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 1


یکی از بهترین ویژگی های که در مورد گوگل کروم است توانایی گسترش قابلیت های خود با اضافه کردن تعداد زیادی از افزونه ها برای کمک به بهبود عملکرد، قابلیت استفاده، حفظ حریم خصوصی و بهره وری است. در اینجا نحوه نصب و مدیریت افزونه های Google Chrome را خواهید دید.

نحوه نصب افزونه های Chrome

دانلود برنامه های رسمی کروم از فروشگاه های وب Chrome و از منابع که می دانید یا اعتماد دارید. قبل از نصب از اعتبار وب سایت توسعه دهنده مطمئن شوید.

1.در مرورگر خود در سمت راست با روی علامت سه نقطه کلیک کنید.و گزینه Setting را کلیک کنید.در پنجره باز شده بر روی themes کلیک کنید.

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 2


2.در سمت چپ Extensions را کلیک کنید.می توانید در کادر بالا Extensions افزونه مورد نظر خود را جستجو کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 3


3.بعد از اتخاب افزونه مورد نظر خود بر روی Add to chrome کلیک کنید.

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 4


4.سپس بر روی Add extension کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 5 


نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

5.بعد از اینکه بر رویAdd extension کلیک کردید.دانلود افزونه مورد نظر شروع می شود.صبر کنید تا دانلود کامل شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 6


6.بعد از اینکه دانلود تکمیل شد به صورت اتوماتیک نصب می شود.وعلامت آن در کنار افزونه های دیگر ظاهر می شود.و می توانید از آن افزونه استفاده کنید.

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 7


همانطور که افزونه های بیشتری را نصب می کنید، این منطقه ممکن است شروع به جمع شدن کند. خوشبختانه شما می توانید با کلیک راست بر روی نماد برنامه افزودنی و انتخاب “Hide in Chrome menu” را انتخاب کنید تا آن را به منو و خارج از نوار ابزار Chrome ببرید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 8


نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نحوه حذف افزونه های Chrome:

1.بر روی علامت سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید.More tools را انتخاب کنید و رو Extensions کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 9


2.گزینه Remove برای حذف افزونه و دکمه روبروی آن برای غیره فعال کردن آن است.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 10


نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

مشاهده تنظیمات هر افزونه:

1.بر روی افزونه مورد نظر خود راست کلیک کنید.و گزینه Manage extensions را انتخاب کنبد.

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 11


نحوه فعال کردن حالت شب و تم مشکی برای ویندوز 10

2.در پنجره زیر تنظیمات افزونه خود را مشاهده می کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome – عکس 12


امیدواریم مقاله آموزشی نصب و مدیریت افزونه ها در گوگل کروم Google Chrome از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش افزونه های مورد نظر خود در کروم رو مدیریت کنند و افزونه های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کرده و نصب کنند . 

کاربران گرامی توجه داشته باشید که افزونه های بسیار زیادی برای مروگر کروم طراحی شده و این افزونه ها قابلیت های مرور گر کروم را به شدت افزایش می دهد توصیه می کنیم اگر نیاز به قابلیتی همچون مدیریت پسورد و … در مرورگر خود دارید حتما به دنبال افزونه برگدید احتمالا برای ان افزونه ای طراحی شده باشد . 

فقط مطمئن باشید که افزونه مد نظر خود را از سایت معتبر  یا فروشگاه گوگل دانلود کنید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .