نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google ChromeReviewed by 021-28423838 on May 6Rating: 5.0نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome .

همه کاربران مطلع هستند که مرورگرهای زیادی برای وب گردی وجود دارد اما چند مروگر وجود دارد که بسیار کار امد و معروف و پر کاربرد می باشد و از بین این چند مرورگر ، مرورگر شرکت گوگل یعنی گوگل کروم Google Chrome یکی از مرورگر هایی است که می توان به جرات گفت در بین کاربران یکی از پر طرفدارترین هاست و بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته است .

شرکت های تولیدکننده مروگر های مطرح برای رقابت با یکدیگر به شدت در حال کار بر روی ویژگی های مروگر خود هستند . و روز به روز مروگر های خود را پیشرفته تر و کاربر پسند تر می کنند .

در این میان یک ویژگی در مروگر کروم وجود دارد که مورد علاقه کاربران ان است و ان هم تغییر و اضافه کردن تم های متفاوت به مروگر است این تم ها یا همان پوسته ها ظاهر های متفاوتی به مروگر ها می دهند و باعث می شوند کاربر موقع کار و استفاده از مرور گر و به اصلاح موقع وب گردی لذت بیشتری را تجربه کند .

تم ها حالت های مختلفی دارند شامل حالت های متفاوت مثل حالت شب و روز و یا در برگیرنده رنگ های شاد و آرامش بخش می باشند تا بتوانند شرایطی را ایجاد کنند که کاربر هنگام وبگردی لذت بیشتری را تجربه کند.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به آموزش نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome می پردازیم .

 


نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 1


آموزش حذف تاریخچه (History) در مرورگرها

گوگل کروم به شما اجازه می دهد مرورگر خود را با تم ها شخصی سازی کنید تا مرورگر شما کمی سرگرم کننده و جذاب تر شود و با انتشار تم های داخلی گوگل، طراحان کروم تلاش می کنند به ما یادآوری کنند که تم ها هنوز هم وجود دارند. در اینجا نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome را خدمت شما ارائه می کنیم.

 

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

 بخش اول نحوه نصب تم ها:

گوگل چندین تم جدید را به تازگی منتشر کرده است این تم ها ظاهر مرورگر شما را تغییر می دهند.در حالی که اینها تنها تم هایی نیست که شما می توانید آن را دانلود کنید.گوگل کروم داری افزون های زیادی برای موارد مختلف است.

1.مررورگر کروم را باز کنید.و بر روی علامت سه نقطه در سمت راست بالا کلیک کنید.و بر روی Setting کلیک کنید.و در پنجره وسط بر روی Themes کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 2


2.بر روی themes کلیک کنید.در کادر وسط تعدادی تم مشاهده می کنید. با رفتن به پایین می توانید تم های بشتری مشاهده کنید.بر روی تمی که می خواهید اعمال کنید کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 3


3.بعد از اینکه بر روی تم مورد نظر کلیک کردید پنجره زیر ظاهر می شود. بر روی  Add to chrome کلیک کنید.تا تم به مرورگر شما اعمال شود.

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 4


نکته: توجه داشته باشید هنگامی که یک تم را به Chrome اضافه می کنید اگر شما همگام سازی Chrome را با حساب Google خود تنظیم کرده باشید . آن تم را با حساب Google خود همگام سازی می کنید. بنابراین اگر شما در کامپیوتر دیگری به  Chrome وارد شوید تم هم با آن کامپیوتر همگام سازی می شود.

با رفتن به تب جدید مشاهده می کنید که تم به مرورگر شما اعمال شده است.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 5


نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

بخش دوم نحوه حذف یک تم:

وقتی می خواهید یک تم جدید را نصب کنید، از همان فرایندی که در بالا ذکر شد استفاده کنید. اما اگر می خواهید مرورگر خود را به حالت کلاسیک بازگردید، باید گوگل کروم را به حالت پیش فرض بازگردانید.

1.مررورگر کروم را باز کنیدو بر روی علامت سه نقطه در سمت راست بالا کلیک کنیدو بر روی Setting کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 6


2.در بخش Appearance روبروی گزینه Themes بر روی گزینه Reset to default کلیک کنید تا تم مرورگر شما به حالت اولیه خود بازگردد.

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 7


آموزش تغییر رمز اکانت جیمیل (Gmail)

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

بخش سوم غیره فعال کردن همگام سازی تم:

1.مررورگر کروم را باز کنید.و بر روی علامت سه نقطه در سمت راست بالا کلیک کنید.و بر روی Setting کلیک کنید.و در پنجره وسط بر روی Sync and google services کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 8


2. در پنجره زیر بر روی Manage Sync کلیک کنید.

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 9


3.در پنجره باز شده گزینه Sync everything را خاموش کنید.و بعد گزینه تم را غیره فعال کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome – عکس 10


امیدواریم مقاله آموزشی نحوه تغییر تم افزودن و حذف تم در گوگل کروم Google Chrome از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش به طور کامل کار با تم های مروگر کروم را اموخته باشند و بتوانند هر وقت که دوست داشتند تم های مورد علاقه خود را در مرورگر کروم نصب کنند.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .