آموزش نصب ویندوز 11 روی تمام کامپیوتر هاReviewed by 2842383 on Feb 24Rating: 5.0آموزش نصب ویندوز 11 روی تمام کامپیوتر ها

، مایکروسافت با تولید سیستم عامل ویندوز 11 خطراتی را پذیرفته است، اگرچه بسیاری از تغییرات ظاهری هستند. ویندوز 11 برای رقابت با اپل و گوگل است که هر دو با طراحی های جدید و شیک، پیشرو در بازار سیستم عامل دسکتاپ هستند. علیرغم ظاهر بسیار به روز شده آن که برای پاسخ به رقبا طراحی شده است، ویندوز 11 مانند ویندوز 10 عمل می کند. با ویژگی ها و امکانات قابل توجه اضافه شده. پس از شش سال ارتقاء ، این تغییر اساسی در ظاهر و احساس محبوب ترین سیستم عامل دسکتاپ جهان یک خبر خوش آیند برای طرفداران ویندوز است.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به آموزش نصب ویندوز 11 روی تمام کامپیوتر ها می پردازیم .

امیدواریم مقاله آموزش نصب ویندوز 11 روی تمام کامپیوتر ها از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با تماس با شماره 09129402337 در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .