آموزش تصویری ترکیب و ادغام فیلم ، صدا و زیرنویسReviewed by 021-28423838 on Mar 9Rating: 4.5آموزش تصویری ترکیب و ادغام فیلم ، صدا و زیرنویس 

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش تصویری ترکیب و ادغام فیلم ، صدا و زیرنویس را به دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم.در بسیاری از اوقات ما فیلم ، برنامه اموزشی ، مستند و … که به زبان اصلی دانلود کرده ایم همراه با یک فایل زیر نویس می باشد. این فایل زیر نویس به صورتی است که جدا از فایل اصلی می باشد.

و ما در زمان اجرا باید هم فایل اصلی و هم فایل زیر نویس را در پخش کننده قرار دهیم ، این کار در بسیاری از اوقات کاربران را دچار مشکل می کند بصورتی که امکان دارد فایل زیر نویس با فایل اصلی همخوانی نداشته باشد یعنی بصورت نا متعادل پخش شود یا زودتر از تصویر مربوطه و یا دیرتر که باعث ایجاد مشکل می شود .

و یا این احتمال وجود دارد که پخش کننده شما فایل زیر نویس را پشتیبانی نکند و ان را پخش نکند.

ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در اینجا آموزش تصویری ترکیب و ادغام فیلم ، صدا و زیرنویس با استفاده از نرم افزار MKVToolnix 31.0.0  را برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم .  


دلایل و راه حل های روشن نشدن لپ تاپ و کامپیوتر چیست؟

امیدواریم اموزش مورد نظر از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران توانسته باشند با استفاده از آموزش تصویری ترکیب و ادغام فیلم ، صدا و زیرنویس  فیلم ها و فایل های تصویری دیگر خود را با زیر نویس ادغام کنند و بتوانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی فایل خود را ببیند.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر