آموزش تصویری حذف رمز (پسورد) ویندوز ، 7 ، 8 ، 10Reviewed by 021-28423838 on Mar 11Rating: 5.0آموزش تصویری حذف پسورد ویندوز ، 7 ، 8 ، 10

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش تصویری حذف رمز (پسورد) ویندوز ، 7 ، 8 ، 10 را با استفاده از دیسک ویندوز به دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم .

بدون شک اکثر کاربران و استفاده کنندگان از سیستم عامل ویندوزبرای حفاظت از فایل های شحصی و امنیت سیستمشان برای ویندوز خود رمزی را انتخاب می کنند تا بجز خودشان شخص دیگری نتواند وارد سیستمی که انها از ان استفاده می کنند شود .

علاوه بر آن در بسیاری از شرکتها و سازمانها نیز برای ویندوز پسورد گذاشته می شود تا فقط کاربر آن سیستم بتواند از آن سیستم استفاده کند. بسیاری از اوقات پیش می اید که کاربران پسورد ویندوز خود را فراموش می کنند و در چنین شرایطی کاربران عادی بسیار نگران شده و فکر می کنند به دلیل فراموش کردن رمز دیگر نمی توانند به سیستم وارد شوند و در نتیجه اطلاعات خود را از دست رفته می بینند .

در اینجا ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در اینجا آموزش تصویری حذف رمز (پسورد) ویندوز ، 7 ، 8 ، 10 را برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم .


مدیریت پسوردهای ذخیره شده در گوگل کروم Google Chrome

امیدواریم آموزش تصویری حذف رمز (پسورد) ویندوز ، 7 ، 8 ، 10 از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران توانسته باشند با استفاده از آن تمامی رمزهایی که برای ویندوز های خود گذاشته و فراموش کرده اند را به راحتی هر چه تمام تر پاک کنند .

بسیاری از کاربران در هنگام مواجهه با شرایطی که رمز ورود به ویندوز خود را فراموش کرده اند اقدام به پاک کردن و نصب مجدد ویندوز می کنند.اما با استفاده از این اموزش کاربران گرامی می توانند بدون هیچ مشکلی رمز کلیه نسخه های ویندوز را پاک کنند .

کاربران گرامی توجه داشته باشند که ما یک مقاله آموزشی به نام آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز ، 7 ، 8 ، 10 در سایت قرار داده ایم که می توانند از این مقاله کاربردی نیز برای حذف پسورد ویندوز خود استفاده کنند .

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.