آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز ، 7 ، 8 ، 10Reviewed by 021-28423838 on Mar 9Rating: 5.0آموزش حذف رمز (پسورد) تمامی ویندوزها

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز اعم از ویندوز 7 ، ویندوز 8.1 و ویندوز 10 را به دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم .

تمامی کاربران برای حفاظت از اطلاعات خود و اینکه شخصی بجز خودشان به اطلاعات موجود در سیستمشان دسترسی نداشته باشد برای ورود به سیستم رمزی را انتخاب می کنند. به صورت کلی رمز گزاری روی سیستم و انتخاب رمز مناسب یکی از کار های مهمی است که تمامی کاربران باید به ان توجه داشته باشند.

امنیت اطلاعات امروزه یکی از مباحث بسیار مهم است اگر توجه داشته باشید با پیشرفت تکنولوژی و دستگاهای تکنولوژیک مانند مبایل های هوشمند امروزه حجم اطلاعات دیجیتال ما بسیار بسیار افزایش یافته و یکی از مهمترین کارها حفاظت از این اطلاعات که بعضا خوصوصی هم هست کار بسیار مهمی است که باید به ان توجه داشته باشیم.

در بسیاری از مواقع پیش می اید که کاربران رمزی را که برای ورود به سیستم خود انتخاب کرده اند را فراموش می کنند و نمی توانند وارد سیستم خود بشوند کاربران عادی در چنین شرایطی بسیار نگران می شوند و احساس می کنند چون رمز خود را فراموش کرده اند دیگر نمی توانند به ویندوز وارد شوند و فایلهای خود را از دست داده اند اما جای نگرانی نیست .

با توجه به نکات گفته شده اکنون به ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل به آموزش مرحله به مرحله حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز ، 7 ، 8 ، 10 می پردازیم .

در ادامه به آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز به صورت مرحله به مرحله با استفاده از نرم افزار Active boot Disk می پردازیم . با استفاده از این نرم افزار به راحتی رمزی را که برای ورود به سیستم خود گذاشته و فراموش کرده اید را حذف کنید و به راحتی وارد سیستم خود شویدو به هیچ عنوان نگران از دست دادن فایلهای خود نباشید .

 

1: در صفحه زیر مشاهده می کنید که سیستم داری یک رمز عبور برای ورود می باشد که ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش حذف این رمز را خدمت شما ارائه کنیم.برای این کار شما یا باید دیسک نرم افزار Active boot disk را تهیه کنید یا فایل ISO  آن را دانلود و روی فلش به صورت بوتیبل بریزید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز -1


اتصال لپ تاپ به تلویزیون چگونه است؟

2: در این مرحله از آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز بعد از راه اندازی سیستم و بوت نرم افزار Active boot disk  پنجره زیر نمایان می شود شما برای وارد شد به نرم افزار نباید هیچ کلیدی را بزنید در صورتی که کلیدی را بزنید سیستم وارد ویندوز می شود. توجه داشته باشید اگر هیچ دکمه ای را فشار ندهید وارد نرم افزار می شوید در غیر این صورت وارد نرم افزار نمی شوید .

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -2


3: در این مرحله از آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز لوگوی نرم افزار Active boot disk  مشابه ویندوز 8.1 و 10 می باشد صبر کنید تا وارد محیط برنامه شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز -3


4: در این مرحله از آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز در پنجره ای که باز شد بر روی ok کلیک کنید.

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -4


5: در مرحله بعد آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز بر روی آیکون کلید که در پایین صفحه مشخص شده کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز -5


6: در پنجره بعد بر روی Next کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -6


حذف اطلاعات بدون امکان بازگشت مجدد

7: در مرحله بعدی آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز  طبق تصویر گزینه اول را انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.این مرحله ممکن است چند دقیقه طول بکشد پس صبور باشید.

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -7


8: در مرحله بعد آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز اگر یک ویندوز روی سیستم خود داشته باشید فقط یک گزینه مشاهده می کنید در غیره این صورت چند گزینه به تعداد سیستم عامل های خود مشاهده می کنید گزینه اول را انتخاب و بر روی next  کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز -8


9: در مرحله بعدی آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز نرم افزار یوزر های ویندوز شما را لیست می کند و شما باید نام یوزر خود را که می خواهید رمز آن را حذف کنید  از لیست انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -9


10: در مرحل بعدی آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز توجه کنید که طبق تصویر دو گزینه تیک خورده باشد. و بعد روی Apply کلیک کنید.

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -10


11: در مرحله بعدی آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز از کلیک روی گزینه Apply پنجره ای برای تاییده نهایی از شما برای تغییر رمز یوزر باز می شود و شما بر روی yes کلیک کنید تا رمز حذف شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز -11


12: در مرحله بعدی آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز  اگر پنجره زیر را مشاهده کردید رمز ویندوز شما به درستی حذف شده است و شما بر روی Finish کلیک کنید و سیستم خود را دوباره راه اندازی کنید تا ویندوز شما بدون رمز مشاهده شود.

حذف رمز ویندوز

حذف رمز ویندوز -12


چگونه دو کامپیوتر را به هم شبکه کنیم؟

13: همانطور که مشاهده میکنید سیستم بدون رمز در حال بالا آمدن آست.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

حذف رمز ویندوز -13


امیدواریم آموزش حذف رمز (پسورد) همه نسخه های ویندوز از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران توانسته باشند با استفاده از آن تمامی رمزهایی که برای ویندوز های خود گذاشته و فراموش کرده اند را به راحتی هر چه تمام تر پاک کنند . بسیاری از کاربران در هنگام مواجهه با شرایطی که رمز ورود به ویندوز خود را فراموش کرده اند اقدام به پاک کردن و نصب مجدد ویندوز می کنند.

که با این کار باعث از بین رفتن تمامی اطلاعاتی که در درایو ویندوز دارند می شوند اما با استفاده از این آموزش دیگر جای نگرانی نیست و همه کاربران می توانند به راحتی رمزهای خود را پاک کنند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

به بحث بپیوندید 2 نظر

ارسال نظر