آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS)Reviewed by 09129402337 on Dec 31Rating: 5.0آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS)

ویژگی اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 بسیار کاربردی است.در ویندوز 7 متصل به اینترنت اشتراک گذاشتن اینترنتی با دیگر کامپیوترهای موجود در شبکه بسیار آسان است. می توانید از ویژگی اشتراک گذاری اینترنت ویندوز در کامپیوتر داری  ویندوز 7 خود استفاده کنید تا با یک یا چند کامپیوتر اتصال اینترنت را به اشتراک بگذارند.

اشتراک اینترنت چیست؟
اشتراک اتصال اینترنت (ICS) ویژگی ای است که به دستگاهی با دسترسی به اینترنت اجازه می دهد تا به عنوان میزبان یا نقطه دسترسی سایر دستگاه ها را به وب متصل کند.

مایکروسافت و ویندوز 7 امکان اتصال به اینترنت و به اشتراک گذاشتن اتصال اینترنتی با دیگر کامپیوتر های موجود در شبکه را برای شما آسان می کند. شما می توانید از مزایای این رویکرد برای به اشتراک گذاری اینترنت استفاده کنید این است که نیازی به روتر ندارید – با این وجود ، دستگاه میزبان (کامپیوتر) باید برای دسترسی به کامپیوترهای دیگر به اینترنت روشن شود.

برای تنظیم ویژگی اشتراک گذاری اتصال اینترنت ویندوز 7 این مراحل را دنبال کنید:

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به تشریح و آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS) می پردازیم .

مراحل ایجاد ICS

1 :  به آدرس زیر می‌رویم

Start > Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center.

و گزینه  change adaptor setting  را از پانل سمت چپ انتخاب می‌کنیم

آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS)

آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS)-عکس-1

2 : روی connection   اینترنت خود راست کیلیک کرده و properties  را می‌زنیم .و در تب sharing  گزینه allow other network users to connect through this computer’s Internet connection را انتخاب می‌کنیم .

آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS)

آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS)-عکس-2

 

3 : در اخر ok را می‌زنیم .و در این لحظه اینترنت به اشتراک گذاشته شده است.

نکته اینترنت در صورتی بین کامپیوتر ها به اشترا ک کذاشته می‌شود که در یک شبکه و در یک رنج IP  باشند.

 

امیدواریم مقاله آموزش به اشتراک گذاری اینترنت در ویندوز 7 (ICS) از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .