آموزش تصویری کرک (Crack) ویندوز 10 (ده ، تن) ، ویندوز 8.1 و تمام نسخه های مایکروسافت آفیس officeReviewed by 021-28423838 on Mar 4Rating: 5.0اموزش کرک ویندوز ده

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش تصویری کرک (Crack) ویندوز 10 (ده ، تن) ، ویندوز 8.1 و تمام نسخه های مایکروسافت آفیس office را به دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم.

 


آموزش نصب ویندوز 10 (ده،تن)

امیدواریم با استفاده از این ویدئو دوستانی که بعد از نصب ویندوز دچار مشکل برای کرک آن می شدند بتوانند به راحتی این مشکل را حل کرده و ویندوز نصب شده خود را کرک کنند . علاوه بر ان با استفاده از دو نرم افزار  AAct  و Microsoft Toolkit می توانید نسخه های مختلفی از افیس Office  را نیز کرک کنید .

توجه داشته باشید که اکثر نرم افزار هایی که در ایران فروخته می شوند عموما نسخه اوریجینال نبوده و حتما باید کرک شوند تا بتوانید از انها استفاده کنید .

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.