بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک کدام است؟Reviewed by 021-28423838 on Mar 31Rating: 5.0شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

 در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم بامقاله آموزشی بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک کدام است؟ .

همه کاربرانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند بدون شک از بازی هایی که برای این گوشی ها هم طراحی شده استفاده می کنند . همه گوشی های هوشمند از سیستم عامل هایی استفاده می کنند که ساختار متفاوتی با سیستم عامل های موجود در کامپیوتر های رومیزی و لپ تاپ ها دارند . 

با توجه به این نکته می توان دریافت که نرم افزار ها و بازی های گوشی های هوشمند در داخل کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجرا نیستند . چون فایل های اجرایی برای گوشی های هوشمند بر پایه سیستم عامل موجود در ان گوشی طراحی شده و قابلیت اجرایی در سیستم عامل های کامپیوتر ها و لپ تاپ ها را ندارند .

اما گاهی نیاز است که بتوان از نرم افزار ها و بازی های گوشی ها در کامپیوتر نیز استفاده کرد در این شرایط چه باید کرد .

بعضا برخی از نرم افزار های معروف در گوشی ها نسخه دسکتاپ برنامه خود را نیز عرضه می کنند و می توان به راحتی از آن نسخه داخل کامپیوتر استفاده کرد اما اگر نرم افزار یا بازی که ما می خواهیم ان را داخل کامپیوتر اجرا کنیم نسخه دسکتاپ نداشته باشد ما چه باید بکنیم ؟ . بهترین راه کار استفاده از شبیه سازهاست .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به تشریح و آموزش بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک کدام است؟ می پردازیم .

دلایل متفاوتی وجود دارد که چرا کسی می خواهد شبیه سازهای آندروید را بر روی رایانه خود اجرا کنند. در برخی موارد توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی ممکن است تلاش کنند تا قبل از ارائه عمومی برنامه، برنامه خود را آزمایش کنند ویا گیمرها ممکن است بخواهند از ماوس و صفحه کلید خود در بازی هایشان استفاده کنند.

در هر صورت،نصب شبیه ساز آندروید بر روی کامپیوتر امکان پذیر است و ما قصد داریم نگاهی به بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک داشته باشیم. لطفا توجه داشته باشید که این روند آسان است ولی در برخی از موارد نیاز به دانش فنی دارند.

تنها چند شبیه ساز وجود دارد که به آسانی نصب و اجرا می شوند و نیاز به انجام تنظیمات خاصی ندارند.شرکت های متفاوتی در این زمینه نرم افزار ارائه داده اند که بهترین ها را در زیر برای شما شرح می دهیم.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

چه کسانی از شبیه سازی استفاده می کنند؟

دو گروه اصلی برای استفاده از شبیه سازها وجود دارد. اولین و شایع ترین آنها برای گیمرها است. گیمرها می توانند شبیه ساز ها را بر روی رایانه های خود بکار ببرند تا برخی از بازی ها را ساده تر انجام دهند. آنها مجبور نیستند با گوشی خود این بازی ها را انجام دهند تا عمر گوشی و باتری خود را کم کنند. بهترین شبیه سازهای آندروید برای بازی شامل Bluestacks ، MeMu ، KoPlayer و Nox است.

دومین مورد استفاده رایجاز شبیه سازها برای توسعه دهندگان برنامه های اندروید است. برنامه های اندرویدی و توسعه دهندگان بازی برای آزمایش برنامه ها و بازی ها قبل از ارئه عمومی در شبیه ساز برنامه خود را تست می کنند. معمولا شبیه ساز آندروید استودیو برای این کار خوب است. با این حال، Xamarin و Genymotion برای این نوع استفاده بسیار عالی هستند.

1.نرم افزار شماره یک از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Android Studio’s emulator می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

Android Studio’s emulator پیش فرض برای آندروید است. این نرم افزار با ابزارهای متعددی برای کمک به توسعه دهندگان برنامه ها و بازی ها به ویژه برای آندروید ارائه می شود. همانطور که معلوم است، یک شبیه ساز داخلی نیز وجود دارد که می توانید از آن برای تست کردن برنامه یا بازی خود استفاده کنید. تنظیمات آن بسیار پیچیده است و می تواند مدت زیادی طول بکشد.

بنابراین، ما برای استفاده عمومی این نرم افزار را توصیه نمی کنیم. با این حال، توسعه دهندگان می توانند به سادگی از این ابزار به عنوان شبیه ساز  برای آزمایش برنامه های خود استفاده کنند. همچنین از Kotlin پشتیبانی می کند در صورتی که توسعه دهندگان می خواهند می توانند آن را امتحان کنند. این برنامه برای مردم عادی پیچیده است ، اما برای توسعه دهندگان عالی است.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -1


آموزش نصب سیستم عامل مک (Mac OS High Sierra)

2.نرم افزار شماره دو از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک ARChon می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

ARChon یک شبیه ساز مجزا نیست شما آن را به عنوان یک افزونه Google Chrome نصب می کنید . پس از آن به Chrome توانایی برای اجرای برنامه ها و بازی های آندروید را (به صورت محدود) می دهد. این شبیه ساز بر روی کروم نصب نیست که به راحتی آن را اجرا کنید. شما باید این افزونه را به Chrome اضافه کنید. بعد از آن، شما باید APK ها را  دانلود کنید و آنها را بارگذاری کنید.

به عنوان یک افزونه اضافه، ممکن است لازم باشد از یک ابزار برای تغییر APK برای سازگاری استفاده کنید. کارهای بسیاری برای راه اندازی این شبیه ساز بر روی کامپیوتر باید انجام دهید. در عوض، با هر سیستم عامل که می تواند یک نمونه از Chrome (سیستم عامل مک، لینوکس، ویندوز و غیره) را اجرا کند، کار می کند. 

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -2


3.نرم افزار شماره سه از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Bliss می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

Bliss کمی متفاوت است. این نرم افزار به عنوان یک شبیه ساز اندروید برای کامپیوترمی باشد و از طریق ایجاد محیط مجازی همانند اندروید عمل می کند. با این حال، می توان آن را فقط با استفاده از فلش USB  بر روی کامپیوتر اجرا کرد.

این گزینه قطعا یک گزینه برای کاربران حرفه ای است و برای کاربران معمولی توصیه نمی شود. نصب اولیه بسیار ساده است اما روش نصب و تنظیم  USB بسیار پیچیده  است ، اما اجازه می دهد که رایانه شما از بوت بطور پیش فرض استفاده کند.

این باعث می شود که Bliss یک شبیه ساز فوق العاده منحصر به فرد باشد، اگر بتوانید مراحل نصب آن را با موفقیت به پایان برسانید. البته، اگر با سیستم شما سازگار باشد، به خوبی اجرا می شود .

این سیستم Android Oreo را اجرا می کند که یکی از جدیدترین نسخه های Android است که در این شبیه ساز ارائه شده است. اما ، ما این نرم افزار را به کاربران حرفه ای و توسعه دهندگان نرم افزارهای اندروید توصیه می کنیم.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -3


4.نرم افزار شماره چهار از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Bluestacks می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

Bluestacks یکی اصلی ترین شبیه سازهای اندرویدی است که سازگار با ویندوز و مک می باشد. همچنین یکی از اولین نرم افزارهایی بود که به خوبی کار می کرد و هنوز هم به روز رسانی های منظمی ارائه می کند. یک مشکل بزرگ در Bluestacks وجود دارد. آن هم این است که این نرم افزار نیاز به سخت افزار های قوی برای اجرا دارد . 

Bluestacks 4 (در سال 2018 راه اندازی شد) با هدف رفع مشکل نسخه های قبلی که قابلیت اجرای چندین نسخه از نرم افزار را به طور همزمان دارد . بنابراین شما می توانید چندین بازی را هم زمان اجرا کنید (یا چندین بار یک بازی مشابه)را همزمان اجرا کنید .

این برنامه همچنین شامل کلیدها و تنظیمات برای بسیاری از بازی های نصب شده است. که باعث می شود بسیاری از کارها ساده تر انجام شوند.. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار ها در لیست است.

با این حال، این نرم نیز دارای نکات مثبت و منفی است. به روز رسانی های اخیر Bluestacks در (Android 7.1.2(Nougat، یکی از جدیدترین بروز رسانی ها در شبیه ساز ها است و به روز رسانی Bluestacks 4 همچنین سرعت نرم افزار  را افزایش داده است،که باعث شده  بر روی رایانه ها و لپ تاپ هایی که سخت افزار قوی ندارند به راحتی اجرا شود.

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -4


5.نرم افزار شماره پنج از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Droid4X می باشد .

Droid4X در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است، اما ما این نرم افزار را توصیه نمی کنیم. این یکی از شبیه ساز های کلاسیک اندروید برای PC است و دارای یک طراحی ساده است که بسیاری از افراد به راحتی می توانند با آن کار کنند.

این نرم افزار برای اجرای بازی های اندروید طراحی شده است و از بازی های ساده پشتیبانی می کند. البته مانند بسیاری از شبیه سازهای اندرویدی اگر بخواهید می توانید برای اجرای نرم افزار های اندروید نیز از آن استفاده کنید.

این نرم افزار دیگر بروز رسانی نمی شود. آخرین به روز رسانی آن مارس  2016 بود. بنابراین، توصیه می کنیم از این نرم افزار استفاده نکنید مگر مجبور باشید . Droid4x همچنین با مک سازگار است.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -5


بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

6.نرم افزار شماره شش از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک MEmu می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

MEmu یکی دیگر از شبیه ساز های آندروید است که به نظر می رسد کاملا با بازی ها سازگار است. یکی از بزرگترین ویژگی های آن پشتیبانی از تراشه های AMD و Intel است. اکثر شبیه سازها بر روی پردازنده های AMD به خوبی اجرا می شوند .

علاوه بر این نرم افزار از Android Jelly Bean ، Kit Kat و Lollipop پشتیبانی می کند. شما حتی می توانید چندین بازی را همزمان اجرا کنید. این ویژگی نیز به عنوان یک ابزار  به راحتی قابل استفاده است. آخرین به روز رسانی آن در اواخر دسامبر 2018 بود.

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -6


7.نرم افزار شماره هفت از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Nox می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

Nox یکی دیگر از شبیه ساز های اندرویدی برای رایانه های شخصی می باشد. این نرم افزار شامل امکانات معمولی مانند تنظیم صفحه کلید ، پشتیبانی کنترل کننده واقعی و غیره است. این نرم افزار نیز کاملا رایگان و در حال توسعه است.

و با تکنولوژی پیشرفته بر اساس آندروید 4.4.2 و 5.1.1، سازگاری با Intel / AMD، پایدار، سریع و قابل اعتماد طراحی شده است و سازگار با بازی ها و برنامه ها، از جمله عناوین جدید و محبوب می باشد .

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -7


8.نرم افزار شماره هشت از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک YouWave می باشد .

YouWave یکی از شبیه ساز های قدیمی  آندروید برای کامپیوتر می باشد و  آخرین به روز رسانی آن در سال 2016 بود است. نسحه رایگان آن با نسخه پولی تفاوت زیادی ندارد. فرآیند نصب به اندازه کافی آسان است. که قابلیت خاصی محصوب نمی شود.

با این وجود، به روز رسانی قابل توجهی در مدت زمان بسیار طولانی دیده نشده است،ما نسخه پولی را توصیه نمی کنیم، اما نسخه رایگان برای کسانی که می خواهند یک شبیه ساز برای اجرای برنامه ها و بازی های قدیمی اندروید داشته باشند مفید است

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -8


9.نرم افزار شماره نه از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Xamarin IDE می باشد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

Xamarin IDE شبیه به Android Studio است . با این تفاوت که می تواند به نرم افزارهایی مانند مایکروسافت ویژوال استودیو برای توسعه نرم افزار وصل شود. همچنین، مانند آندروید استودیو یک شبیه ساز داخلی برای تست برنامه یا بازی است.

در صورتی که به آسانی قابل استفاده نیست ما تنها این نرم افزار  را به توسعه دهندگان توصیه می کنیم. راه اندازی اولیه برای استفاده معمولی بسیار خسته کننده است.

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -9


10.نرم افزار شماره ده از بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک Remix OS Player می باشد .

Remix OS Player توسط Jide ارائه شده و یکی از جدیدترین شبیه سازهای آندرویدی برای رایانه های شخصی است. این نرم افزار Android Marshmallow را اجرا می کند و هنوز هم در مقایسه با بسیاری از دیگر نرم افزارهای گفته شده در لیست نسبتا جدید تر می باشد .

روند نصب بسیار ساده است و  استفاده از آن نیز نسبتا آسان است. این نرم افزار بیشتر برای گیمر ها کاربرد دارد.

چند ویژگی خاص برای گیمرها همراه با یک نوار ابزار قابل تنظیم وجود دارد . ویژگی هایی مانند اجرای چندین بازی در یک زمان .این نرم افزار کمی کند اجرا می شود و تا به حال یک به روز رسانی خوب ارائه نکرده است و حساب های شبکه های اجتماعی آن از سال 2017 غیرفعال بوده است. اما این نرم افزار  حال حاضر کار می کند.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک -10


آموزش حذف تاریخچه (History) در مرورگرها

امیدواریم مقاله آموزشی   بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک کدام است؟ از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش هز زمان که نیاز به اجرای برنامه و بازی اندرویدی در کامپیوتر داشتند.

یکی از نرم افزار های فوق را انتخاب کنند و از ان استفاده کنند کاربران گرامی توجه داشته باشید که برخی از نرم افزار های فوق برای توسعه دهندگان مناسب می باشد و اگر شما به عنوان کاربر معمولی می خواهید از این نرم افزار ها استفاده کنید بهتر است نسخه ای را انتخاب کنید که برای کاربران عادی طراحی شده و نه برای توسعه دهندگان نرم افزار های اندروید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.