بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019Reviewed by 021-28423838 on Mar 18Rating: 5.0بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم بامقاله آموزشی بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019.

امروزه همه کاربران و استفاده کننده گان از کامپیوتر بدون شک نیاز به نرم افزار ضد ویروس پیدا می کنند .با توجه به سرعت تولید اطلاعات دیجیتال و گسترش نرم افزار ها و استفاده بسیار زیاد از کامپیوتر ها امروز دیگر کمتر شخصی وجود دارد که از ابزار های هوشمند مانند کامپیوتر های شخصی ، موبایل ها ، تبلت ها و … استفاده نکنند .

از این رو با افزایش استفاده از دستگاهای دیجیتال هوشمند  که حاوی اطلاعات دیجیتال هستند بحث محافظت و امنیت اطلاعات و جلوگیری از تخریب انها بسیار مهم و حیاتی شده است . امروز ویروس های بسیار زیادی در زمان های محدود تولید می شوند.

و عملکرد های متفاوتی دارند گاه ممکن است فقط قصد تخریب فایل های ما را داشته باشند گاه ممکن  است برای ربودن اطلاعات ما طراحی شده باشند و یا به صورت دیگر و برای کار های متفاوت دیگر طراحی شده باشند .

حال ما باید به دنبال محافظت از سیستم خود و جلوگیری از ورود ویروس به سیستم خود باشیم و یا به عبارت دیگر باید دنبال راه حل و یا راه کاری باشیم که سیستم کامپیوتر ما را در مقابل ویروس ها محافظت کند و یا اگر سیستم ما ویروسی شده ویروس ها و فایلهای ویروسی را پیدا کرده و نابود و یا پاکسازی کند .

بدین منظور برای جلوگیری از ویروسی شدن سیستم ها و مقابله با ویروس ها نرم افزار هایی با عنوان ویروس کش و یا ضد ویروس طراحی شده اند که به دو صورت می توان به انها دسترسی داشت و از انها استفاده استفاده کرد .

  یا می توان از نسخه اورجینال یا پولی این نرم افزار ها استفاده کرد و یا می توانید از نسخه رایگان این نرم افزار ها استفاده کنید . همان طور که می دانید نسخه های رایگان نرم افزار ها قابلیت های بسیار محدودی نسبت به نسخه پولی دارند اما در این جا سعی کرده ایم 10 نمونه از بهترین ویروس کش هایی که نسخه رایگان انها وجود دارد برای شما کاربران گرامی قرار دهیم .

کاربران گرامی توجه داشته باشند که ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل نسخه اورجینال آنتی ویروس  Eset Nod 32 را به قیمت بسیار مناسب عرضه می کنیم در صورت نیاز می توانید با ارتباط با شرکت نسخه اورجینال این آنتی ویروس قدرتمند را تهیه کنید که قیمت بسیار مناسبی هم دارد .

با توجه به نکات گفته شده اکنون به معرفی بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 می پردازیم .

  1. Avast Free Antivirus
  2. Kaspersky Free
  3. AVG AntiVirus FREE
  4. Bitdefender Antivirus Free Edition
  5. Check Point ZoneAlarm Free Antivirus+ 2017
  6. Sophos Home Free
  7. Avira Antivirus
  8. Adaware Antivirus Free
  9. Comodo Antivirus 10
  10. Panda Free Antivirus

معرفی تجهیزات شبکه های کامپیوتری

1.Avast Free Antivirus (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

Avast Free Antivirus به لطف ترکیبی از نتایج آزمایش ها و ویژگی های داخلی ساخته شده است. این انتی ویروس علاوه بر حفاظت از تروجان ها و حفاظت فیشینگ عالی، یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که از بانک های انلاین و فروشگاه های مجازی استفاده می کنند.

بخش Smart Scan در Avast همه چیز اعم از بدافزارهای مخفی، افزونه های مرورگر که به صورت نا خواسته اضافه می شوند ، تهدیدات شبکه و مسائل مربوط به عملکرد کامپیوتر را جستجو می کند. (اما اگر می خواهید از تمام قابلیت های این آنتی ویروس استفاده کنید، باید Avast Cleanup Premium را خریداری کنید.) . کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -1


2:Kaspersky Free (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

Kaspersky Free در آزمایشگاه های مستقل مورد بررسی قرار گرفته شده است، علیرغم عدم وجود امکانات اضافی موجود درمحصولات آنتی ویروس رایگان اما رابط کاربری این انتی ویروس نشان می دهد که همان شش آیکونی که در Kaspersky Internet Security  موجود است در این نسخه رایگان هم موجود است.

اما تنها اسکن و به روز رسانی پایگاه داده در دسترس کاربران رایگان است. اگر می خواهید به بخش های  Safe Money، حفاظت از حریم شخصی، کنترل والدین و حفاظت برای همه دستگاه ها دسترسی داشته باشید باید نسخه اصلی را تهیه کنید.

گفتنی است  Kaspersky Free  در رابطه با حفاظت بسیار خوب فیشینگ، و حتی هشدار در مورد وب سایت های ناامن بسیار خوب عمل می کند که برای یک آنتی ویروس رایگان بد نیست.

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -2


3:AVG AntiVirus FREE (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

PC Mag AVG AntiVirus FREE را باید در رابطه با دستیابی به نمرات بسیار خوب در انواع مختلف آزمایش های مستقل و همچنین حفاظت عالی در برابر فیشینگ تحسین کرد .حالت اسکن به صورت دائمی AVG  نرم افزارهای مخرب پنهان، افزودنی های مرورگر که به صورت ناخواسته اضافه شده اند و مسائل مربوط به عملکرد کامپیوتر را جستجو می کند .

AVG AntiVirus Free همچنین یک File Shredder رایگان برای حذف ایمن فایل های حساس می باشد. AVG با جلوگیری از باز شدن فایل های ناشناخته (و بالقوه خطرناک) و ارسال آنها به آزمایشگاه های تهدید AVG برای تحلیل عمیق تر، از تهدیدات  محافظت می کند. و اگر آنها مخرب باشند یک درمان یا نوعی فایل انتی ویروس برای شما و تمام کاربران AVG ایجاد می شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -3


4.Bitdefender Antivirus Free Edition (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

Bitdefender Antivirus Free Edition شامل همان اجزای انتی ویروس قدیمی Bitdefender است ، اما با یک رابط کاربری بسیار جم و جورتر و بهتر ، بدیهی است که دارای ویژگی های پیشرفته تر از ورژن قدیمی تر خود است، اما همچنان عملکرد عالی را ارائه می کند. و نمرات بالا در آزمون های آزمایشی مستقل به دست آورده است.

اما اگر می خواهید یک مدیر رمز عبور داشته باشید، شما باید آنتی ویروس  BitDefender را خریداری کنید. (یا آنتی ویروس رایگان Avast دریافت کنید) اما برای امنیت اساسی، Bitdefender Antivirus Free Edition هنوز هم یک انتخاب امن است.

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -4


5.Check Point ZoneAlarm Free Antivirus+ 2017 (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

Check Point ZoneAlarm یک آنتی ویروس رایگان و فایروال است که موتور آنتی ویروس خود را از غول امنیتی کسپرسکی می گیرد. این انتی ویروس را می توان به نوعی جزئی از یک آنتی ویروس کامل در نظر گرفت ، هرچند، تمام ویژگی های انتی ویروس را دارا می باشد.

اما دارای یک فایوال مستقل نیز می باشد از این رو برای بسیاری از افراد، این ترکیب دسته بندی فایروال آنتی ویروس مناسب خواهد بود. اما اگر به دنبال ویژگی هایی مانند امنیت اینترنتی ، امنیت لحظه ای و حفاظت در برابر حملات اینترنتی هستید، باید به دنبال آنتی ویروس دیگری باشید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -5


خطاهای رایج مرورگر چیست؟ خطاهای مرورگر کدام است؟

6.Sophos Home Fre (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

Sophos Home Free تولید شرکت Sophos، شرکتی است که به طور عمده بر روی امنیت تجاری تمرکز دارد، و آنتی ویروس رایگان آنها، همانند محصولات تجاری خود از جمله مدیریت امنیت از راه دور برای سه رایانه می باشد . این بدان معناست که شما همچنین می توانید.

آنتی ویروس رایگان را بر روی رایانه ی های شخصی و اداری خود نصب کنید. Sophos Home Free ارائه دهنده حفاظت فیشینگ بسیار عالی و مسدود کردن URL بسیار مخرب  است.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -6


7.Avira Antivirus (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

آنتی ویروس آویرا نمرات عالی در آزمایشگاه های آزمایشی مستقل و نمره بسیار خوبی در آزمایش مسدود کردن تروجان PC دریافت کرده است . هنگام نصب Avira Antivirus، شما همچنین می توانید ابزار دیگری مانند Avira Connect را برای راه اندازی و مدیریت سایر محصولات Avira خود نصب کنید.

همچنین داری افزونه های اضافی دیگری نیز می باشد، و بخش ایمنی مرورگر آن تنها با Chrome و Firefox کار می کند. اما به طور کلی، Avira Antivirus برای تشخیص دقیق تروجان بسیار کار آمد است.

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -7


8.Adaware Antivirus Free (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

Adaware Antivirus Free تولید شرکت  Adaware، که قبلا Lavasoft نامیده می شد، می آید. این نسخه از آنتی ویروس رایگان Adaware  با یک نگاه جدید، اما دارای ویژگی های موجود در سایر محصولات رایگان از جمله نسخه قبلی خود شرکت است.

Adaware Antivirus Free نمرات مخلوطی را در آزمایش های مستقل دریافت کرده است و هیچ گونه حفاظت در برابر URL های مخرب ارائه نمی دهد. اما نصب ان بر روی سیستم و امتحان ان خطرناک نیست ، اما ویژگی های بیشتر و حفاظت بهتر را در انتی ویروس های دیگر می توانید پیدا کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -8


9.Comodo Antivirus 10 (بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

comodo Antivirus 10 جدیدترین آنتی ویروس Comodo است که از نسخه 8 به نسخه 10 منتقل شده است. این جدیدترین نسخه ظاهر جدیدی را نشان می دهد اما هنوز هم می توانید از طریق تنظیمات به ظاهر “Classic” برگردید. این انتی ویروس هم همانند سایر انتی ویروس ها در اسکن های خود بیشتر شرایط معمول و عمومی را قرار داده اما اگر شما نیاز به حفاظت از وب سایت دارید.

باید نسخه اصلی را خریداری کنید. همچنین در هنگام نصب، دقیق کنید، زیرا Comodo تلاش می کند صفحه ی پیش فرض خود، صفحه تب جدید و موتور جستجوی پیش فرض را به یاهو تغییر دهد.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -9

10.Panda Free Antivirus(بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019)

 آنتی ویروس Panda Antivirus آخرین نسخه از لیست  10 تایی ما است، در این نسخه از انتی ویروس پاندا چند قابلیت خوب برای آن ارائه شده است. رابط کاربری زیبا ،سریع و سبک و شامل حفاظت از USB برای واکسینه کردن هر دستگاه USB که به کامپیوتر شما وصل می شود.

اما اگر شما به دنبال یک آنتی ویروس شخصی کار آمد و حفاظت بالا هستیدهستید،  متاسفانه این نرم افزار Panda Antivirus در این راستا ناکارآمد است، چرا که میزان تشخیص آن اخیرا در آزمایشهای ویروس نتیجه خوبی نداشته است .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 -10

کلید های بوت و بایوس PC و لپ تاپ


امیدواریم مقاله آموزشی بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019 از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشندبا استفاده از این آموزش از بین آنتی ویروس های معرفی شده با توجه به قابلیتهایی که دارند انتی ویروس رایگان خود را انتخاب کنند و بر روی سیستم خود نصب و از ان استفاده کنند .

کاربران گرامی توجه داشته باشید که آنتی ویروس های رایگان امکانات محدود تری نصبت به آنتی ویروس های اورجینال دارند شما می توانید با ارتباط با شرکت کهکشان کامپیوتر آنتی ویروس اورجینال Eset Nod 32 را با لایسنسهای واقعی و قیمت مناسب خریداری کنند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .