بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگانReviewed by 02128423838 on Sep 7Rating: 5.0بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزش بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان .

مجازی سازی توانایی بالایی برای متخصصان و برنامه نویسان IT در همه جا است.آزادی استفاده بیشتر سیستم عاملها در پنجره آنها از یک کامپیوتر برای مدیریت منابع و جداسازی فرایندهای مهم از آزمایش کد یا آزمایش عملکرد ضروری است.همچنین به عنوان hypervisors شناخته می شود.نرم افزار ماشین مجازی مجانی در سال 2019 می تواند کار شما را آسان کند و سازگاری را افزایش دهد.

ماشین مجازی چیست؟

یک ماشین مجازی (VM) یک سیستم عامل (OS) یا برنامه ای است که شما را قادر می سازد چندین سیستم عامل را در همان دستگاه سخت افزار فیزیکی و در یک محیط امن و منزوی اجرا کنید.به عنوان مثال ، شما می توانید یک نمونه ویندوز 10 را در دستگاه macOS Catalina یا از طریق دیگر استفاده کنید.علاوه بر این می توانید چندین ترکیب سیستم عامل ایجاد کنید که شامل Linux ، Solaris و Chrome OS است.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

دستگاه مجازی که روی کامپیوتر خود نصب می کنید به عنوان مهمان شناخته می شود.در حالی که به دستگاه سخت افزار فیزیکی شما میزبان گفته می شود.

همه کاره بودن ماشینهای مجازی این نوع نرم افزار را به یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین توسعه دهندگان در سالهای اخیر تبدیل کرده است.در حالی که انتخاب بهترین ماشین مجازی مطلق ممکن است دشوار باشد.ما هنوز می توانیم بین نرم افزارهای خوب و بد تفاوت قائل شویم تا ایده ای در مورد VM ارائه دهیم که به شما مناسب تر است.در اینجا برخی از قابل اطمینان ترین برنامه های کاربردی ماشین مجازی که به صورت رایگان ارائه می شوند آورده شده است.

 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان می پردازیم .

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 1


بهترین شبیه ساز اندروید در ویندوز و مک کدام است؟

بهترین نرم افزار ماشین مجازی رایگان برای ویندوز و مک

1. VirtualBox (مک و ویندوز)

اگر تازه وارد مجازی سازی شده اید.پس بهترین انتخاب شما برای استفاده از یک ماشین مجازی برای اولین بار قطعاً VirtualBox از Oracle است.این hypervisor دارای منبع باز و رایگان است و می توانید آن را در محل کار به همان راحتی نصب کنید که روی کامپیوتر خانگی خود نصب کنید.

VirtualBox در سال 2007 منتشر شد و به سرعت به دلیل لیست طولانی از سیستم عامل های پشتیبانی شده ، در صنعت IT محبوبیت پیدا کرد.می توانید هر نسخه ویندوز را از XP به بعد روی آن با هم OpenBSD ، Solaris و OpenSolaris اجرا کنید.علاوه بر این به راحتی می توانید هر نسخه از لینوکس 2.4 و بالاتر را نصب کنید.

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 2


این دستگاه مجازی برای توسعه دهندگان دارای Windows-nostalgia سخت است. VirtualBox به شما امکان می دهد نسخه های NT و Server 2003 و همچنین نسخه های قدیمی تر مانند Windows 3.x یا حتی IBM OS / 2 را روی کامپیوترهای جدیدترین نسل 2018 نصب کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

کاربران اپل از استفاده VirtualBox در دستگاههای خود لذت زیادی میبرند و گزینه میزبانی جلسه Mac VM سرویس دهنده علاوه بر این برای هر توسعه دهنده ای مفید است.از آنجا که اپل فقط به سیستمهای خود اجازه می دهد تا روی سخت افزار علامت تجاری خود کار کنند ، شما نمی توانید MacOS Mojave را روی یک ماشین مجازی با استفاده از VirtualBox اجرا کنید.مگر اینکه Mac داشته باشید.

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 3


یکی از بهترین جنبه های استفاده از VirtualBox قابلیت حمل آن است که به شما امکان می دهد بدون در نظر گرفتن سیستم عامل ها یک ماشین مجازی را از یک میزبان به میزبان دیگر منتقل کنید.علاوه بر این ، این قابلیت به شما امکان می دهد چندین ویندوز میهمان را همزمان در همان دستگاه اجرا کنید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی VirtualBox حالت بدون درز است که به شما امکان می دهد برنامه های ویندوز و macOS را به صورت جانبی اجرا کنید. Hypervisor منابع سیستم و عملکرد سخت افزار را بهینه می کند تا با تجربه اجرای مهمان یکپارچه در هاست.این فرآیند تحت GPL 2 (اگر از VirtualBox OSE استفاده می کنید) و بصورت رایگان در دسترس است.

تا کنون ، VirtualBox بیش از 100000 کاربر ثبت نام شده را تشکیل داده است.همچنین می توانید برای دسترسی به جدیدترین نسخه های نرم افزاری ، به آنها بپیوندید. در اینجا ویژگی های اصلی VirtualBox به طور خلاصه آورده شده است:کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

منبع آزاد و رایگان
با ویندوز ، macOS ، Solaris و Ubuntu سازگار است.
حالت بدون درز(اجرای همزمان)
کشیدن و رها کردن Virtualbox
وضوح چند صفحه

2.VMware Workstation(ویندوز ، لینوکس)

VMware یکی از نرم افزارهایی است که بازاره توسعه دهندگان ماشین های مجازی را در دست دارد.Hypervisors مارک تجاری آنها شامل (VMware Fusion (macOS و (Vmware Workstation (PC است.هر دو برنامه از ویژگی ها و سهولت استفاده برخوردار هستند اما هر یک از تنظیمات آنها متناسب با سیستم عامل های مربوطه است.

در صورت استفاده از آن برای اهداف شخصی ، VMware Workstation Player برای Windows یا Linux رایگان است.با این حال ، اگر می خواهید به نسخه Pro ارتقا دهید ، باید هزینه مجوز را بپردازید.

VMware Workstation یکی از بزرگترین بانکهای اطلاعاتی پیروان در صنعت فناوری اطلاعات را دارد که عمدتا به دلیل استانداردهای بالای نرم افزارهای ماشین مجازی است که این شرکت از زمان راه اندازی بازار خود از بیش از 20 سال پیش تاکنون پشتیبانی می کند.کاربران از امکان اجرای راه حلهای پیشرفته سه‌بعدی بر روی یک Hypervisor که هم از DirectX 10 و OpenGL 3.3 پشتیبانی می کند و هم از کیفیت فیلمبرداری و ویدیویی در کل مراحل پشتیبانی می کنند.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 4


یکی از ویژگی های جالب VMware Workstation Player سیستم عکس فوری است که به شما امکان می دهد چندین نمونه از ماشین مجازی ایجاد کنید و چندین نقطه بازگشت را در طی یک فرایند آزمایش تنظیم کنید.به این ترتیب ، اگر اشتباهی رخ دهد می توانید به نسخه قبلی یا کلون برگردید همچنین به عنوان کپی های جدا شده شناخته می شود تا پیشرفت خود را از سر بگیرید.

اگر Workstation Player را به عنوان ماشین مجازی خود انتخاب کنید.قادر خواهید بود بیش از 200 میهمان میزبان داشته باشید و پرونده ها و داده ها را بین آنها و میزبان با سرعت یکپارچه بالا به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید به vSphere ، که سیستم ذخیره ابری VMware است.متصل شوید و می تواند به عنوان یک مرکز داده از راه دور برای مشاور خود عمل کند.

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 5


بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 2019

قابلیتهای این نرم افزار

رایگان
پشتیبانی از ویندوز و اوبونتو
پشتیبانی از DirectX 10 و OpenGL 3.3
حالت وحدت
ویژگی عکس فوری(اجرای همزمان)
پشتیبانی  از نمایشگرهای 4K 

 

3.(VMware Fusion (Mac

ما در یافتن یک راه حل ماشین مجازی که پشتیبانی بیشتری در هنگام تخصیص RAM و CPU برای سیستم عامل مهمان شما داشته باشد.به شما کمک می کنیم تا مقدار زیادی RAM یا CPU را در دستگاه Mac یا میزبان خود مصرف نکنید.همچنین باید گزینه اشتراک گذاری فایل ها را با نمونه گیری از کشیدن و رها کردن آنها روی دستگاه مجازی خود داشته باشد.همچنین باید از قابلیت وضوح بالا با پشتیبانی از صفحه نمایش شبکیه چشم 4 / 5K برخوردار باشد.سرانجام باید بتوانید Bootcamp را در ماشین مجازی شما اجرا کنید.شما باید بتوانید این کار را از طریق ویندوز در macOS خود اجرا کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 6


اگر این روش با کارایی بالا بهترین راه حل برای شما به نظر می رسد.بهترین راه حل “VMWare Fusion” خواهد بود.اگر یک توسعه دهنده برنامه ها هستید.یک ویژگی دیگر در VMWare Fusion وجود دارد که به شما کمک می کند تا به آنچه به نام “VSphere / ESXi Server” متصل شوید که به عنوان سه بعدی Graphics Rendering نیز شناخته می شود و مناسب برای توسعه دهندگان iOS است.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 7


نکات مثبت:

VMware Fusion به شما امکان می دهد ماشینهای مجازی گسترده ای با حداکثر 16 CPU و 64 گیگابایت حافظه رم ایجاد کنید که در صورت داشتن مک قدرتمند مانند MacBook Pro کاملاً مناسب شما خواهد بود.
حالت نمایش وحدت؛ مانند حالت بدون درز این امکان را به شما می دهد تا از چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر در ماشینهای مجازی مانند Windows و Mac استفاده کنید.همچنین امکان اشتراک گذاری فایل کشیدن و رها کردن بین هر دو سیستم عامل وجود دارد.
یک ابزار وجود دارد که به شما امکان می دهد تا با پشتیبانی از Direct X 10.1 و OpenGL 3.3 Graphics 3D را در ماشین مجازی VMware Fusion خود فعال کنید.گیمرها و توسعه دهندگان این ویژگی را دوست دارند.
پشتیبانی از صفحه نمایش شبکیه با وضوح بالا 4K / 5K.
با یک کلیک SSH به لینوکس؛ اگر شما یک ماشین مجازی لینوکس را اجرا می کنید که سرویس SSH را فعال کرده است ، می توانید به سرعت و به راحتی پیکربندی ورود SSH خود را انجام دهید تا بتوانید وارد سیستم مجازی شوید.
شبیه سازی شبکه مجازی:این ویژگی پیشرفته به شما امکان می دهد از تنظیمات آداپتور شبکه مجازی برای کنترل محدودیت های پهنای باند در ماشین مجازی خود و همچنین مشخص کردن درصد از دست رفتن بسته پذیرفته شده و همچنین ایجاد تاخیر شبکه برای انتقال داده های ورودی و خروجی در ماشین مجازی خود استفاده کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

نکات منفی:

VMWare Fusion ممکن است یک راه حل قدرتمند ماشین مجازی باشد.با این حال ، شما به دانش بیشتری برای کار با این نرم افزار نیاز دارید.

4. (Hyper-V (Windows

Hyper-V یک ابزار ماشین مجازی داخلی برای ویندوز است.این شرکت Hypervisor را برای ویندوز سرور در سال 2008 منتشر کرد.و به آرامی اما به تدریج به یکی از برنامه های کاربردی نرم افزار مورد علاقه برای توسعه دهندگان و متخصصان IT تبدیل شد.

Hyper-V به دلیل سهولت در استفاده و اجرای آن برای توسعه دهندگان جدید ایده آل است.یک راه خوب برای این است که به کمک این دستگاه مجازی برنامه نویسان سطح ورودی جدید می توانند در یک بازه زمانی کوتاه به سطح بالایی از بهره وری و عملکرد دست پیدا کنند.

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 8


Hyper-V کاملاً با ویندوز 10 یکپارچه است و با تعداد قابل توجهی از سرورها سازگار است.این نرم افزار را می توان در یک سرور ویندوز یا به عنوان یک واحد مستقل نصب کرد که به عنوان Hyper-V Server نیز شناخته می شود.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان – 9


در کل Hyper-V باید یک انتخاب مطمئن برای کاربران ویندوز باشد.در اینجا ویژگی های اصلی این ابر مشاور به طور خلاصه آورده شده است:کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

سازگاری کامل با ویندوز
انعطاف پذیر و آسان برای استفاده
تهیه نسخه پشتیبان آسان
استفاده از سوئیچ مجازی

آموزش پارتیشن بندی هارد در ویندوز 7 ، 8 ، 10

نتیجه گیری:

نرم افزار رایگان ماشین مجازی در سال 2019 ایده خوبی در مورد مجازی سازی و اهمیت قابل توجه آن برای متخصصان و توسعه دهندگان فناوری اطلاعات است.این نوع برنامه ها با گذشت هر ماه با افزایش محبوبیت روبرو می شوند.زیرا آنها راه حل های بیشتری را برای کاربرانی ارائه می دهند که باید چندین سیستم عامل را در همان دستگاه اجرا کنند.

بسته به سخت افزار خود (PC یا Mac) می توانید بین چندین برنامه قابل اعتماد رایگان ماشین مجازی انتخاب کنید که به طور روان و کارآمد اجرا شوند.بیشتر نرم افزارهای موجود در بازار و خصوصاً مواردی که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته اند دارای یک دوره یادگیری کوتاه هستند که باعث می شود آنها برای کاربران جدید ایده آل باشد.اگر به دنبال راهی برای گسترش دانش و استفاده از چندین سیستم عامل هستید.پس مجازی سازی بهترین گزینه برای شماست.


امیدواریم مقاله آموزش بهترین نرم افزارهای ایجاد ماشین مجازی رایگان از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش یکی از نرم افزار های مورد نیاز خود برای مجازی سازی در محیط ویندوز و مک را انتخاب کنند.

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.