بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDFReviewed by 021-28423838 on Aug 26Rating: 5.0بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF .

همه کاربرانی که با کامپیوتر اشنایی دارند احتمالا با فایل های پی دی اف مواجه شده اند فایل های پی دی اف فایل هایی هستند که اسناد متنی ما را با همان قالبی که ایجاد کرده ایم به عکس تبدیل می کنند که این کار باعث می شود ما بتوانیم اسناد خود را بدون تغییر در قالب و شکلشان جا به جا کنیم .

فایل های پی دی اف با نرم افزارهایی که برای اجرای این فایل ها طراحی شده اند باز می شوند این نرم افزار ها به مروز زمان خیلی پیشرفت کردند و قابلیت های زیادی به انها اضافه شد که خب امروزه می توان علاوه بر اجرای فایل های پی دی اف با این نرم افزار ها تمام انها را ویرایش هم کرد .

نکته ای که کاربران باید به ان توجه کنند این است که این نرم افزار ها از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند و اگر شما بخواهید یک فایل که به زبان فارسی است را ویرایش کنید فقط می توانید متن به ان اضافه کنید نمی توانید متن و قالب بندی قبلی را تغییر دهید .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF می پردازیم .

نرم افزار PDF به شما امکان می دهد بدون نیاز به تنظیم مجدد همه موارد از ابتدا اسناد PDF را تغییر دهید.همچنین برای موارد زیر مفید است.

امضای قراردادها
پر کردن فرم
اضافه کردن حاشیه نویسی
همکاری در یک پرونده
ترکیب اسناد مختلف در یک پرونده واحد
تقسیم یک PDF در پرونده های جداگانه
تبدیل اسناد PDF به قالب های مختلف
دیجیتالی کردن نسخه های اسناد بدون نسخه برداری مجدد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش تبدیل فایل PDF به Word به سه روش

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 1


نسخه ارائه شده : ویندوز ، macOS ، اندروید

مترادف با اصطلاح “ویرایشگر پی دی اف” Adobe Acrobat دارای ابزارهای ویرایش قدرتمند و یک رابط آشنا و بصری است.برنامه تلفن همراه آن به شما این امکان را می دهد تا فایل های PDF را ویرایش کنید.بهترین نرم افزار برای کسانی که می خواهند با موبایل و تبلت فایل های PDF خود را ویرایش کنند.این نرم افزار رایگان نیست و نسخه کرک شده آن در سایتهای داخلی برای دانلود قرار داده شده است.

 

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 2


نسخه ارائه شده : ویندوز ، macOS

با استفاده از OCR داخلی FineReader به شما این امکان را می دهد PDF های مربوط به اسناد اسکن شده از جمله پرونده هایی که دارای جداول هستند را ویرایش کنید.می توانید دو سند را با یکدیگر مقایسه کنید،حتی اگر آنها فرمت های مختلفی دارند.FineReader همچنین به شما امکان می دهد تا تبدیل خودکار دسته ای از چندین PDF را برنامه ریزی کنید.

 

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 3


نسخه ارائه شده : ویندوز ، macOS

نسخه ویندوز Foxit PhantomPDF ConnectedPDF را ارائه می دهد.یک سرویس مبتنی بر فضای ابر است که به کاربران امکان می دهد در PDF ها از جمله پیگیری رفتارهای کاربران به اشتراک بگذارند و با آنها همکاری کنند.فناوری کمکی آن مطابق با استانداردهای فناوری بخش 508 است تا به افراد معلول کمک کند تا از PDF استفاده کنند.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

 

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 4


نحوه استفاده از Google Drive و امکانات آن

نسخه ارائه شده : ویندوز

Nitro Pro 12 ادعا دارد که می تواند همه کارهایی را که Adobe Acrobat انجام می دهد.با نصف قیمت نرم افزار Adobe Acrobat انجام دهد.با نقشه های CAD سازگار است،بنابراین می توانید با طرح های درون PDF کار کنید و از Revit ، AutoCAD و Microstation به PDF خروجی بگیرید و مشاهده کنید.همچنین با Dropbox ، Google Drive ، OneDrive و Box برای به اشتراک گذاری اسناد مبتنی برفضای ابری ادغام شده است.

 

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 5


نسخه ارائه شده : ویندوز

PDF Architect 6 همه چیز را از ویرایش گرفته تا دستکاری صفحه و امضای الکترونیکی ارائه می دهد.همچنین می تواند به سادگی با مشخص کردن URL آن هر صفحه وب را به PDF تبدیل کند.با ابزار برسی املاء کلمات که در بیش از 20 زبان موجود است.اگر به دنبال نرم افزار PDF برای ویندوز هستید این نرم  افزار یکی از بهترین گزینه ها برای شما است.

 

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 6


نسخه ارائه شده : macOS ، iOS

PDF Expert از ویژگی های پیشرفته جستجوی PDF برخوردار است.که شامل نمایه سازی جستجو و امکان ذخیره نتایج است.همچنین به شما امکان می دهد حاشیه نویسی را انجام دهید.PDF Expert که به طور اختصاصی برای Mac ساخته شده است.در هر دستگاه Apple قابل استفاده است و از Touch Bar پشتیبانی می کند.این نرم افزار هنوز از OCR پشتیبانی نمی کند.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

 

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 7


نسخه ارائه شده : ویندوز ، macOS

Power PDF ادعا می کند که دقیق ترین نرم افزار PDF در تولید طرح های پیچیده از PDF یا اسناد اسکن شده حاوی ستون ها جداول و تصاویر است.با نسخه پیشرفته می توانید ایمیل و پوشه های ایمیل مایکروسافت Outlook و Lotus Notes را همراه با پیوست ها و پیوندهای موجود به صورت PDF ذخیره کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF – عکس 8

رفع مشکل باز نشدن Windows Setting در ویندوز 10

نسخه ارائه شده: Windows ، macOS ، iOS ، Android ، مرورگر وب

این نرم افزار PDF رایگان دارای نمای حاشیه نویسی است که لیستی خلاصه از همه یادداشت های موجود در سند را نشان می دهد.شما می توانید هر کسی را با یک آدرس ایمیل و یک مرورگر وب دعوت کنید تا در ویرایش یک PDF با شما همکاری کند.


امیدواریم مقاله آموزشی بهترین نرم افزار های ویرایش متن PDF از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش تمامی فایل های پی دی اف خود را ویرایش کنند مجددا خدمت کاربران گرامی متذکر می شویم که فایل های پی دی اف به زبان فارسی قابل ویرایش نیستند فقط می توان به انها متن اضافه کرد و نمی توان قالب و متن قبلی را تغییر داد.

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.