اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟Reviewed by 021-28423838 on Apr 29Rating: 5.0اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ .

دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و مناسب یکی از نیاز هایی که امروزه همه کاربران کامپیوتربه دنبال ان هستند و به ان نیاز دارند . خوشبختانه امروزه اینترنت موبایل در جای جای کشور با سرعت بسیار بالایی در دسترس می باشد و می توانیم در هر مکانی که هستیم به اینترنت با سرعت بالا دسترسی داشته باشیم .

یکی از کارهایی که عموما کاربران به ان نیاز پیدا می کنند نحوه اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر می باشد. در برخی از مکان ها پیش می اید که ما نیاز داریم تا در سیستم خود اینترنت داشته باشیم اما سیستم ما به دلایل مختلفی مانند نداشتن اتصال  LAN یا خراب شدن اتصالات شبکه موجود روی مادر برد امکان دسترسی اینترنت به صورت معمول وجود ندارد و باید از طروق دیگری دسترسی به اینترنت برای کامپیوتر ایجاد شود 

یکی از این روش ها استفاده از کابل  USB  و به اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی با کامپیوتر به وسیله این کابل می باشد. البته گاها پیش می اید که ما قصد اشتراک گذاری اینترنت گوشی خود با لپ تاپ را داریم که این عملیات نیز می تواند به وسیله تکنولوژی  WiFi موجود روی هر دو دستگاه انجام پذیرد .

در هر صورت اشتراک گذاری اینترنت یکی از کارهایی است که در مکانهایی که کامپیوتر و لپ تاپ ما به اینترنت دسترسی ندارد ما می توانیم از طروق مختلف و با استفاده از گوشی اینترنت را بین کامپیوتر و لپ تاپمان به اشتراک بگذاریم .

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر کار بسیار ساده ای است اما در عین سادگی باعث می شود که ما بتوانیم خیلی از کار های مهمی که بدون اینترنت در کامپیوتر نمی توانیم انجام دهیم را با استفاده از این تکنیک عملیاتی کنیم و نتیجه مورد علاقه خود را از ان بدست اوریم .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ می پردازیم.

 


بهترین نرم افزارهای ریموت جایگزین تیم ویور

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

شما می توانید اینترنت تلفن همراه خود را با کامپیوتر  از طریق کابل USB یا از طریق بلوتوث یا وای فای به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید اینترنت گوشی خود را با چندین دستگاه به صورت همزمان از طریق هات اسپات وای فای به اشتراک بگذارید.و برای امنیت آن از رمز عبور استفاده کنید.

نکته: شما با استفاده از قابلیت  USB Tethering می توانید اینترنتی که از وای فای یا سیم کارت خود دریافت می کنید به وسیله کابل با کامپیوتر به اشتراک بگذارید

نکته: گوشی های هوشمند جدید قابلیت اشتراک اینترنتی که از طریق وای فای دریافت می کنند را به صورت وای فای دارند.

نکته: قابلیت USB Tethering در ویندوز Xp نیاز به نصب درایور گوشی دارد ولی در سیتم عامل های بالاتر به صورت اتوماتیک نصب می شود.

 

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر به وسیله کابل USB

1.با کابل USB، گوشی خود را به کامپیوتر خود وصل کنید.

نکته: شما در نوار وضعیت گوشی علامت USB را مشاهده خواهید کرد.

2.در تلفن همراه خود به تنظیمات بروید.برای اینکار می توانید انگشت خود را از بالا به پایین بکشید و علامت چرخ دنده را لمس کنید.


3.در تنظیمات گزینه Connections را لمس کنید.

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 2


4.در Connections گزینه  Mobile Hotspot and Tethering را انتخاب کنید.

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 3

افزایش سرعت ویندوز - چگونه سرعت ویندوز را بالا ببریم ؟

5.در پنجره زیر گزینه USB Tethering را فعال کنید.تا اینترنت گوشی خود را با کامپیوتر به اشتراک بگذارید.

نکته: در صورتی که گزینه  USB Tethering خاموش و غیره فعال بود کابل usb خود را برسی کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 4


اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر به وسیله wifi:

راه اندازی یک نقطه اتصال Wi-Fi

1.مراحل 2 تا 3 را طبق بالا انجام دهید. کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 5


2.در مرحله بعد گزینه Mobile Hotspot را لمس کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 6


3.اگر قبلا تنظیمات  Hotspot را انجام داده اید می توانید آن را روشن کنید و استفاده کنید.در غیره این صورت علامت سه نقطه را لمس کنید.

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 7


4.بعد از لمس علامت سه نقطه گزینه Configure Mobile Hotspot را انتخاب کنید. کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 8


5.در بخش 1 نامی دلخواه وارد کنید و در بخش دو یک رمز حداقل 8 رقمی وارد کنید و بر روی دکمه save ظربه بزنید.

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 9


6.در مرحله آخر نیز می توانید از طریق وای فای خود به هات اسپات گوشی خود وصل شوید 

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ – 10

اتصال لپ تاپ به تلویزیون چگونه است؟


امیدواریم مقاله آموزشی اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟ از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر را اموخته باشند .

کاربران گرامی توجه داشته باشید که شما با استفاده از این تکنیک می توانید زمانی که مودم شما در اتصال با کابل LAN مشکل پیدا کرد مودم خود را ازطریق WiFi به گوشی متصل کنید و سپس با استفاده از کابل اینترنت را از گوشی به کامپیوتر خود اشتراک گذاری کنید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .