آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟Reviewed by 021-28423838 on Apr 7Rating: 5.0آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

 در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ .

بدون شک کاربران بسیار زیادی در ایران از نرم افزار اسکایپ برای برقرای ارتباط تصویری و صوتی با دوستان و بستگان خود در خارج از کشور و داخل کشور استفاده می کنند . این نرم افزار  یک ارتباط بسیار با کیفت تصویری در اختیار کاربران قرار می دهد . 

به همین دلیل اکثر کاربران از این نرم افزار برای برقراری ارتباط و تماس با دوستان و بستگان خود استفاده می کنند . علاوه بر این شما با این نرم افزار می توانید با هزینه بسیار اندک که ان هم برای خرید حجم اینترنت مورد استفاده به وسیله این نرم افزار می باشد با بستگان خود در خارج از کشور تماس تصویری برقرار کنید .

درضمن نگران مصرف حجم اینترنت به وسیله این نرم افزار نباشید این نرم افزار بسیار بهینه و مناسب از حجم استفاده می کند و در ازای کیفیتی که برای برقراری ارتباط تصویری در اختیار کاربران قرار می دهد . حجم بسیار کمی را از اینترنت شما استفاده می کند .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به تشریح و آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ می پردازیم .

شما برای تماس با دوستان و خانواده خود در اسکایپ برای شروع نیاز به آی دی نام شماره تلفن همراه یا ایمیل اسکایپ شخص مورد نظر دارد.تا با جستجو در اسکایپ شخص مورد نظر را پیدا کرده و در لیست مخاطبین خود اضافه کنید تا در تماس های بعدی به راحتی با آنها تماس بگیرید.

نکته:زمانی که برای اولین بار وارد حساب کاربری خود می شوید،اگر قبلا در حساب مایکروسافت مخاطبین را اظافه کرده باشید اسکایپ لیست مخاطبین قبلی شما را برای شما نمایش می دهد.

توجه کاربرانی که تا به حال برای خود اکانت اسکایپ درست نکرده اند می توانند با استفاده از مقاله  ساخت اکانت اسکایپ چگونه است؟ که در بخش مقالات آموزشی قرار داده ایم به راحتی برای خود اکانت درست کنند .

1. در مرحله اول آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ برای پیدا کردن شخصی که می خواهید با آن صحبت کنید، کادر «جستجو اسکایپ» را در گوشه سمت چپ بالا انتخاب کنید و نام واقعی شخص، نام اسکایپ یا آدرس ایمیل را جستجو کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

ساخت ایمیل ، آموزش ساخت ایمیل Gmail و استفاده از آن

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -1


2.در مرحله بعد آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ زمانی که در قسمت جستجو کلیک کردید نام یا شماره یا ایملیل شخص مورد نظر را وارد کنید. 

نکته:در لیست جستجویی که ظاهر شد ممکن است متوجه شده باشید که تعداد زیادی از افراد با نام های مشابه در لیست ظاهر می شوند. برای پیدا کردن فردی که دنبال آن هستید می توانید از تصاویر پروفایل استفاده کنید یا روی آن شخص کلیک کنید، سپس نام اصلی شخص را در بالای پنجره مشاهده کنید.

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -2

نکته: هر کسی که با شما صحبت می کند به طور خودکار به لیست مخاطبین شما اضافه می شود.


گفتگوی متنی (چت) در اسکایپ چگونه است ؟ کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

اسکایپ نه تنها قابلیت تماس صوتی و تصویری دارد بلکه قابلیت چت نیز یکی دیگر از امکانات این برنامه است. داشتن قابلیت چت فیس بوک مسنجر و WhatsApp دلیل اصلی محبوبیت این دو مسنجر است. در اینجا چگونگی چت متن در اسکایپ را به شما آموزش می دهیم.

1. در مرحله اول آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ برای شروع چت با افراد موجود در لست خود ابتدا طبق تصویر بر روی Chats کلیک کنید.بعد بر روی گزینه بخش مشخص شده دوم chat+ کلیک کنید و گزینه New chat را انتخاب کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -3


2.در مرحله بعدی آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ در لیست نمایش داده شده روی شخصی را که می خواهید با آن چت کنید کلیک کنید.

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -4


3.در مرحله بعدی آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ در کادر پایین وسط ، متن مورد نظر خود را بنویسید و بر روی علامت ارسال کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -5


تماس صوتی در اسکایپ چگونه است؟

هنگامی که اسکایپ برای اولین بار راه اندازی شد،  بهترین توانایی آن  (VOIP) تماس از طریق اینترنت بود. در حالی که قابلیت  تماس های صوتی به تلفن های ثابت و دستگاه های تلفن همراه بعدا به آن اظافه شد.تماس صوتی اسکایپ به اسکایپ جزء خدمات کلیدی اسکایپ محسوب می شود. برقراری تماس صوتی به اندازه چت آسان است.

نکته:مطمئن شوید که یک میکروفون سازگار و هدفون / بلندگو دارید.اگر از لپ تاپ استفاده می کنید داری میکروفون و دوربین داخلی است و اگر از کامپیوتر برای برقرای تماس استفاده می کنید باید از میکروفون و هدفون مجزا استفاده کنید.

1. در مرحله اول آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ برای بر قراری تماس صوتی بر روی Contacts کلیک کنید. و روی شخصی که می خواهید با آن تماس بگیرید کلیک کنید و بر روی علامت تلفن در سمت راست بالا کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -6


آموزش تغییر رمز اکانت جیمیل (Gmail)

2. در مرحله بعدی آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ بعد از اینکه روی علامت تماس کلیک کردید پنجره زیر ظاهر می شود.و اگر شخص مورد نظر در اسکایپ انلاین باشد.تماس ورودی را دریافت می کند.و می تواند به تماس شما پاسخ دهد.اگر انلاین نباشد بعدا گزارش تماس ناموفق شما را دریافت می کند.

گزینه های مجود در پنجره تماس عبارتند از :

  1. قطع تماس
  2. فعال کردن تماس ویدئویی
  3. قطع کردن میکروفون
  4. ارسال متن برای شخص مورد نظر(چت)
آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -7


تماس تصویری در اسکایپ چگونه است؟

برای برقرای تماس تصویری با اسکایپ شما نیاز به دوربین دارید.قابلیت برقراری تماس تصویری با اسکایپ با هر سرعتی از اینترنت امکان پذیر است.

اطمینان حاصل کنید که دوربین شما به درستی تنظیم شده است و در اسکایپ فعال می باشد.برای اینکار باید به تنظیمات اسکایپ بروید. بر روی علامت سه نقطه در سمت چپ اسکایپ کلیک کنید. و Settings را انتخاب کنید.

 

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -8


در تنظیمات بر روی Audio & Video کلیک کنید.اگر در کادر مشکی وسط تصویر خود را مشاهده میکنید به معنی تنظیم درست دوربین می باشد.

نکته:بخش پایین Audio برای تست میکروفون می باشد. کم رنگ و پرنگ شده دایره ها به معنی سالم بودن میکروفون است.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -9


1.در مرحله اول آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ برای بر قراری تماس صوتی بر روی Contacts کلیک کنید.و روی شخصی که می خواهید با آن تماس تصویری بگیرید انتخاب کنید و بر روی علامت دوربین در سمت راست بالا کلیک کنید.

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -10


انتقال فایل بین کامپیوتر و موبایل با استفاده از شیریت (SHAREit)

2.در مرحله بعدی آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ بعد از اینکه روی علامت تماس کلیک کردید پنجره زیر ظاهر می شود.و شما تصویر خود را مشاهده می کنید. اگر شخص مورد نظر در اسکایپ انلاین باشد.تماس ورودی را دریافت می کند و می تواند به تماس شما پاسخ دهد.اگر انلاین نباشد بعدا گزارش تماس ناموفق شما را دریافت می کند.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل 

در زیر توضیح گزینه های مشخص شده در تصویر را می بینید

  1. ارتباط همزمان با شخص دیگری(ویئو کنفرانس)
  2. ارسال متن برای شخص مورد نظر(چت)
  3. قطع تماس
  4. قطع کردن دوربین
  5. قطع کردن میکروفون
تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ -11


امیدواریم مقاله آموزشی آموزش استفاد از اسکایپ ، کار با اسکایپ چگونه است؟ از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش  هم در ابتدا برای خود اکانت اسکایپ ایجاد کنند و بعد از ان با مطالعه این مقاله کار با اسکایپ را بیاموزند و و بتوانند به را حتی با این نرم افزار با دوستان و بستگان خود تماس تصویری و صوتی برقرار کنند و بخش بسیار بزرگی از هزینه های خود را کم کنند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر