آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail)Reviewed by 021-28423838 on Jul 23Rating: 5.0آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail)

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) .

یکی از مهمترین کارهایی که کاربران باید برای حفاظت و بالا بردن امنیت فایل های خود باید انجام دهند تهیه نسخه پشتیبان از انهاست. عملا پشتیبان گیری یک عملیات برای حفاظت از فایل هاست که متاسفانه توسط کاربران بسیار ساده در نظر گرفته می شود.

و خیلی خیلی کم به ان توجه می کنند و بعد از این که به مشکل بر می خورند و یا فایل هایشان از بین می رود .متوجه این موضوع می شوند که خوب بود که یک نسخه پستیبان از فایل برای خود تهیه می کردند.

عموما بهتر است از نرم افزار ها یا سرویس هایی که به نحوی با اطلاعات ما سرو کار دارن و یا اطلاعات ما در انها ذخیره می شود به صورت دوره ای پشتیبان تهیه شود. سرویس های رایگان ارائه دهنده ایمیل مانند جیمیل که متعلق به شرکت گوگل است نیز از این قاعده مستثنا نیست.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) می پردازیم .


نحوه پاک کردن تاریخچه Run در ویندوز 10

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail)

همه ایمیل ها در حساب Gmail شما برای دانلود از طریق IMAP و POP قابل دسترسی هستند.در حال حاضر Gmail به شما اجازه می دهد که از داده های Gmail خود را بدون نیاز به نرم افزار جانبی و راه حل های عجیب و غریب از طریق ارسال داده ها به عنوان فایل های mbox پشتیبان بگیرید.

انجام این کار بسیار ساده است.فقط لازم است به صفحه دانلود داده های Google بروید،وارد حساب کاربری خود شوید،و بعد روی ایجاد فایل بایگانی کلیک کلیک کنید.

هنگامی که فایل پشتیبان شما با استفاده از یکی از این گزینه ها ایجاد می شود،Google یک لینک به ایمیل شما می فرستد.بسته به میزان اطلاعات موجود در حساب شما، این روند می تواند چند دقیقه یا چند ساعت طول بکشد.اکثر مردم فایل بکاپ خود را در همان روز که درخواست آن را می دهند.دانلود می کنند.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

فرمت ذخیره سازی ایمیل که برای سازماندهی پیام های ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد یک فایل متنی است به نام فایل mbox است.این کار موجب صرفه جویی در حجم پیام هامی شود که در آن هر پیام پس از دیگری ذخیره می شود،در گذشته این کار در اصل توسط میزبان یونیکس انجام میشد،اما اکنون توسط سایر برنامه های ایمیل، از جمله Outlook و Apple Mail پشتیبانی می شود.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) – عکس 1


1.اگر فقط می خواهید پیام های انتخابی خود را دانلود کنید.با استفاده از یک برچسب، به عنوان مثال، «messages to download» پیام هایی را که می خواهید دانلود کنیددر ایمیل خود انتخاب  کنید.

2.به دانلود آرشیو گوگل بروید.

3.روی Select None کلیک کنید.Thunderbird فقط می تواند ایمیل های شما را ذخیره کند.و نمی تواند داده های دیگر ذخیره کند.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail)

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) – عکس 2


4.به پایین صفحه بروید.روی دکمه های خاکستری کلیک کند تا فعال شوند.

  • اگر می خواهید فقط پیامهای خاصی را دانلود کنید،روی All Mail کلیک کنید.
  • برچسب های ایمیل هایی را که می خواهید دانلود کنید را فعال کنید.
تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) – عکس 3


5.روی Next کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail)

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) – عکس 4


نحوه فشرده سازی فایل‌ها و پوشه ها در ویندوز 10

6.نوع فایل را تغییر ندهید.روی Create Archive کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) – عکس 5

7.فایل zip از طریق روش انتخابی شما ارسال می شود (به طور پیشفرض شما یک ایمیل با یک لینک برای دانلود فایل دریافت می کنید). ممکن است ارسال این ایمیل کمی زمان بر باشد زمانی که ایمیل های بیشتری دانلود می کنید زمان بیشتری طول می کشد تا آرشیو شما را ایجاد کند.


امیدواریم مقاله آموزشی آموزش کامل بکاپ گرفتن از جیمیل (Gmail) از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش از جیمیل خود پشتیبان تهیه کنند کاربران گرامی توجه داشته باشید که تهیه نسخه پشتیبان عملیاتی است که بسیار مهم است و زمان زیادی هم نمیگیرد اما در مواقعی که با مشکل مواجه می شویدبرایتان بسیار با ارزش خواهد بود که از فایل خود نسخه پشتیبان داشته باشید.

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

 

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر