آموزش تصویری ساخت فلش مولتی بوت (MultiBoot) یک فلش مموری (Flash Memory) با بوت چندگانهReviewed by 021-28423838 on Mar 5Rating: 4.5آموزش تصویری ساخت فلش مولتی بوت (MultiBoot)

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش تصویری ساخت فلش مولتی بوت (MultiBoot) یک فلش مموری (Flash Memory) با بوت چندگانه  را به دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم.

در برخی از اوقات پیش می اید که ما از دستگاهی استفاده می کنیم که دارای سیستم عامل می باشد ولی دارای CD-ROM  نیست .

در این مواقع زمانی که نیاز داشته باشید تا سیستم عامل را تعویض کنید یا اصطلاحا به نصب ویندوز نیاز داشته باشید دو راه حل برای شما وجود دارد.

  • یک اینکه یا باید از CD-ROM  اکسترنال استفاده کنید .
  • دو اینکه از یک فلش مموری (Flash Memory) استفاده کنید که به صورت bootable ویندوز یا سیستم عامل مورد نظر شما را لود کند یعنی یک فلش مموری بوتیبل  (Flash Memory Bootable) داشته باشید .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به تشریح و آموزش تصویری ساخت فلش مولتی بوت (MultiBoot) یک فلش مموری (Flash Memory) با بوت چندگانه می پردازیم .


آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

کاربران گرامی توجه داشته باشند که داشتن یک فلش مموری بوتیبل  (Flash Memory Bootable) باعث می شود شما نیازی به دیسک ویندوز نداشته باشید و علاوه بر آن شما می توانید.

در یک فلش مموری بوتیبل  (Flash Memory Bootable) چندین ویندوز اعم از ویندوز 10 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 7 ، و سایر سیستم عامل های دیگر مثل لینوکس و سایر نرم افزار هایی که قابلیت بوتیبل شدن دارند را بوت کنید و در حقیقت می توانید یک  فلش مولتی بوت (MultiBoot) داشته باشید که هم از لحاظ هزینه برای شما بسیار مقرون به صرفه است و هم از لحاظ کاربردی ، به دلیل اینکه در جاهایی که سیستم و یا دستگاه مورد نظر فاقد CD-ROM می باشدقابلیت استفاده دارد و بسیار کاربردی است .

در این ویدئو آموزش تصویری ساخت فلش مولتی بوت (MultiBoot) یک فلش مموری (Flash Memory) با بوت چندگانه به وسیله نرم افزار WinSetupFromUSB  قرار داده شده است. امیداست که از لحاظ کاربردی مورد توجه کاربران گرامی قرار گرفته شود .

کاربران گرامی ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.