آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟Reviewed by 021-28423838 on Mar 23Rating: 5.0آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ 

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم بامقاله آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ .

بدون شک افراد بسیاری وجود دارند که از سخت افزار ها و دستگاه ای تولید شده شرکت اپل استفاده می کنند . نکته ای که در این جا اهمیت دارد این است که تما محصولات اپل از سیستم عامل ساخت شرکت اپل استفاده می کنند و تمام کاربرانی که از دستگاه های اپل استفاده می کنند . برای این که بتوانند از امکانات نرم افزاری و بانک نرم افزاری شرکت اپل استفاده کنند باید یک شناسه اپل و یا به اصطلاح Apple ID داشته باشند.

اپل آیدی برای لذت بردن از تمام خدمات اپل استفاده می شود . یک شناسه اپل (Apple ID) برای دسترسی به خدمات اپل مانند iCloud ، فروشگاه App ، فروشگاه iTunes ، کتاب اپل ، iMessage Apple Music، Apple TV App یا Podcasts اپل است. این شناسه شامل آدرس ایمیل و رمز عبور است که شما برای ورود به سیستم استفاده می کنید.

و تمام اطلاعات تماس، پرداخت و جزئیات امنیتی که از سرویس های اپل استفاده می کنید در آن ذخیره می شود. شما فقط به یک شناسه اپل نیاز دارید و می توانید یک Apple ID را در همه دستگاهای شرکت اپل استفاده کنید.

پیش نیاز های لازم برای ساخت اپل آیدی Apple ID

اولین پیش نیاز شما نرم افزار آیتونز می باشد که باید ابتدا آن را دانلود و نصب کنید . شرکت اپل دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی این نرم افزار را طراحی و برای دانلود قرار داده است . بعد از دانلود این نرم افزار با توجه به نوعی که سیستم شما ساپورت می کند یعنی نسخه 32 بیتی و یا نسخه 64 بیتی اقدام به نصب این نرم افزار کنید . توجه داشته باشید که نرم افزار آیتونز نیاز به کرک ندارد و نصب آن بسیار آسان است .

پیش نیاز بعدی نرم افزار تغییر IP است . توجه داشته باشید که برای این که شرکت اپل متوجه نشود شما از کشور ایران به iTunes متصل هستید باید با استفاده از نرم افزار های تغییر آدرس IP  آدرس خود را تغییر دهید . برای انجام این کار یعنی تغییر ادرس ای پی شما حتما باید از نرم افزار های vpn  استفاده کنید و آدرس آی پی خود را به امریکا تغییر دهید .

تا در مراحل انجام کار به مشکلی نخورید . کاربران گرامی توجه داشته باشید شرکت اپل به آی پی هایی که از کشور ایران باشند اجازه ساخت شناسه اپل  را نمی دهد پس حتما باید آدرس  IP خود را تغییر دهید .

 

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت مرحله به مرحله به آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  می پردازیم .

نکته:اگر قبلا اپل آی دی ساخته اید و رمز آن را فراموش کردید به مرحله 2 بروید و گزینه Forgot Apple ID or Password را  انتخاب کنید.تا رمز خود را بازیابی کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ با استفاده از نرم افزار iTunes

1.در مرحله اول آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ آیتونز را اجرا کنید و دکمه‌ی Account را انتخاب و در ادامه روی Sign in کلیک کنید. کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -1


دلیل خالی نشان دادن فلش مموری پر در کامپیوتر چیست؟

2.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ پنجره زیر ظاهر می شود، بر روی Create New Apple ID کلیک کنید.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -2


3.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  باید ایمیل مورد نظر خود را برای ساخت اپل آیدی وارد کنید. هر آدرس ایمیلی از قبیل جیمیل ،یاهو،ماکروسافت و ….  قابل استفاده برای ساخت اپل آیدی می باشد . فقط در نظر داشته باشید باید به ایمیل خود دسترسی داشته باشید و از وارد کردن آدرس اشتباه یا ایمیلی که پسورد آن را فراموش کردید خودداری کنید.

آدرس ایمیل شما همان شناسه‌ی اپل‌ آی دی خواهد بود. در ادامه باید رمز عبور خود را وارد کنید. رمز عبور باید از ترکیب حداقل ۸ حرف بزرگ، کوچک و عدد تشکیل شده باشد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

پس از وارد کردن موارد خواسته شده Country/Region را بر روی United State بگذارید و تیک زیر آن را بزنید و بر روی Continue کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -3


4.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  باید گزینه های خواسته شده را  کامل کنید. پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد به میلادی (تاریخ تولد خود را به درستی وارد کنید یا تاریخ انتخاب شده را جایی ذخیره کنید ممکن است در آینده به آن نیاز داشته باشید)، باید سه سؤال امنیتی را انتخاب و جوابی متفاوت برای هر کدام تعیین کنید. در نظر داشته باشید این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است .

زیرا در صورت هک شدن اکانت شما یا فراموشی پسورد آن ، اپل به واسطه‌ی پاسخ صحیح به هر یک از این سؤال‌ها اکانت را مجددا در اختیار شما قرار خواهد داد. حتما پاسخ ها را یاداشت کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

ساخت اپل آیدی رایگان Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -4


5.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ باید اطلاعات پرداخت و آدرس خود را وارد کنید. با توجه به عدم امکان این کار برای ما کاربران ایرانی ، ابتدا گزینه‌ی None را انتخاب کنید.

در ادامه برای وارد کردن آدرس خود، با توجه به انتخاب کردن کشور United State در مرحله‌ی سوم، باید آدرسی در کشور  United State را وارد کنید. برای این کار به سایت fakeaddressgenerator.com مراجعه کنید تا آدرس تصادفی برای وارد کردن در اختیار شما قرار بگیرد.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -5


6.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  پس از ایجاد یک آدرس، سطرهای مربوطه را در آیتونز وارد کنید. فقط شماره‌ی خیابان را در سطر سوم آیتونز بنویسید و سه رقم اول شماره تلفن را در بخش کد تلفن وارد کنید.و بر روی Continue کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -6


7.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ اپل کدی ۵ رقمی را برای اطمینان از صحت آدرس ایمیل شما به ایمیل  شما ارسال می‌کند ، وارد ایمیل خود شوید و ایمیلی که از سمت اپل برای شما ارسال شده باز کنید. و کد مربوطه را در صفحه‌ی جدید آیتونز وارد کنید و در ادامه روی Verify کلیک کنید. 

نکته:اکثر کاربران ایرانی در این مرحله‌ی  و پس از وارد کردن اطلاعات آدرس با خطای for assistance contact itunes support مواجه می‌شوند. راه‌حل‌های مختلفی در سایت های زیادی ارائه شده است که در اکثر موارد کار ساز نیستند.

اپل همواره به دنبال مسدود کردن راه‌حل‌های غیر قانونی ثبت‌ نام و استفاده از محصولات خود است و بسیاری از روش‌های مذکور در حال حاضر پاسخگو نیستند.یکی از راه حل های که می توانید استفاده تغییر نرم افزار تغییر  آی پی خود است.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -7


آموزش نصب سیستم عامل مک (Mac OS High Sierra)

8.در مرحله آخر آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  بعد از اینکه بر روی Verify  کلیک کردید پنجره زیر ظاهر می شود.که به معنی کامل شدن مراحل ثبت‌ نام اپل آیدی است. در پنجره‌، نام‌ کاربری و پسورد خود را وارد کنید تا به آیتونز وارد شود.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -8


 

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ در وب سایت اپل

1.در مرحله اول آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ به وب سایت اپل مراجعه کنید. برای این کار به آدرس appleid.apple.com مراجعه کنید و در بالا سمت راست بر روی  create your apple ID را کلیک کنید.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -9


2.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  مطابق روش اول باید اطلاعات خود را وارد کنید. اطلاعات را به دقت وارد کنید. و برای استفاده در آینده در جایی یاداشت کنید.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -10


3:در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ به سوالات پاسخ دهید برای هر سوال یک پاسخ متفاوت و پاسخ هار را به خاطر داشته باشید و یا در جایی یادداشت کنید چون این پاسخ ها اگر رمز ورود به آیدی خود را فراموش کنید برای بازیابی نیاز خواهند شد .کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -11


4:در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  بعد از تکمیل اطلاعات کد امنیتی را وارد کنید و بر روی Continue کلیک کنید. 

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -12


5.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  پس از وارد کردن اطلاعات و زدن دکمه Continue ، اپل ایمیلی حاوی کد ۶ رقمی به آدرس ایمیلی که وارد کردید ارسال می کند.به ایمیل خود مراجعه کرده وکدر را برداشته و در کادر وارد کنید و بر روی Continue  کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -13


6.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  پس از وارد کردن کد ، صفحه‌ی اطلاعات اپل آیدی شما نمایش داده می شود. اما هنوز ثبت نام به پایان نرسیده است.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -14


7.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  آیتونز را اجرا کنید و دکمه‌ی Account را انتخاب و در ادامه روی Sign in کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -15


8.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  پس از باز شدن پنجره‌ ورود به اپل آیدی، ایمیل و رمز عبوری را که در مراحل قبل  در سایت اپل ثبت نام کرده‌ بودید، وارد و بر روی  دکمه‌ی Sign In کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -16


9.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  پنجره‌ای زیر ظاهر خواهد شد که از شما برای تکمیل اطلاعات بخش ثبت نام درخواست می‌کند . با کلیک روی گزینه‌ی review به بخش تکمیل اطلاعات آدرس هدایت خواهید شد.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -17


10.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟  پس از وارد کردن ایمیل مربوط به اپل آی دی خود گزینه Country/Region را بر روی United State بگذارید و تیک زیر آن را بزنید و بر روی Continue کلیک کنید.

تعمیر و خدمات کامپیوتر در محل

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -18


آموزش تصویری غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز 10 (ده ،تن) به سه روش مختلف

11.در مرحله بعد آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ باید اطلاعات پرداخت و آدرس خود را وارد کنید. با توجه به عدم امکان این کار برای ما کاربران ایرانی ، ابتدا گزینه‌ی None را انتخاب کنید.

در ادامه برای وارد کردن آدرس خود، با توجه به انتخاب کردن کشور United State در مرحله‌ی سوم، باید آدرسی در کشور  United State را وارد کنید. برای این کار به سایت  fakeaddressgenerator.com مراجعه کنید تا آدرس تصادفی برای وارد کردن شما در آیتونز ایجاد شود . آدرس را وارد کرده و بر روی Continue کلیک کنید.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -19

12. در مرحله آخر آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ بعد از اینکه بر روی Continue کلیک کردید پنجره زیر ظاهر می شود.که به معنی کامل شدن مراحل ثبت‌ نام اپل آیدی است . در پنجره‌ ، نام‌ کاربری و پسورد خود را وارد کنید تا به آیتونز وارد شود . و از امکانات کامل اپل استفاده کنید و لذت ببرید.

 آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ -20


امیدواریم مقاله آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟ از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشندبا استفاده از این آموزش به راحتی برای خود اپل آیدی بسازند . ما در این جا دو روش برای ساخت اپل آیدی قرار دادیم که روش اول با استفاده از نرم افزار آیتونز بود.

و روش دوم از طریق سایت شرکت اپل مهمترین نکته در ساخت اپل آیدی رایگان این است که شرکت اپل به کاربران با شناسه آی پی ایران اجازه دسترسی به خدمات اپل و ایجاد اپل آیدی را نمی دهد لذا برای ساخت اپل آیدی شما باید آدرس آی پی خود را تغییر دهید .

به این نکته توجه داشته باشید که بدون تغییر آدرس آی پی نمی توانید برای خود اپل آیدی بسازید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

 

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر