آموزش تصویری ساخت فلش بوتیبل با روفوس (Rufus)Reviewed by 021-28423838 on Mar 9Rating: 5.0آموزش تصویری ساخت فلش بوتیبل با روفوس (Rufus)

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش تصویری ساخت فلش بوتیبل با روفوس (Rufus) را به دوستان و کاربران گرامی ارائه دهیم. کاربران گرامی باید توجه داشته باشید که برای بوتیبل کردن فلش مموری با استفاده از نرم افزار Rufus شما فقط می توانید  یک سیستم عامل را برای فلش مموری خود بوت کنید .

البته جای نگرانی نیست کاربرانی که نیاز به فلش بوتیبل با چند سیستم عامل دارند نیز می توانند به منوی آموزش رجوع کنند و از زیر منوی آموزش ویدئویی  آموزش تصویری ساخت فلش مولتی بوت (Multi Boot) یک فلش مموری (Flash Memory) با بوت چندگانه را مشاهده کنند .

ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در اینجا آموزش تصویری ساخت فلش بوتیبل با روفوس (Rufus) را برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم .  


آموزش ساخت فهرست مطالب در ورد چگونه است؟

شما با استفاده از نرم افزار Rufus می توانید فلش خود را به روش معمولی (MBR) یا پیشرفته (GPT) بوتیبل کنید که هر دوی این روش ها و تفاوت های انها در مقاله نصب ویندوز به دو روش (MBR) و (GPT) توضیح داده شده است.

امیدواریم آموزش مورد نظر از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران توانسته باشند با استفاده از آموزش تصویری ساخت فلش بوتیبل با روفوس (Rufus) فلش خود را بوتیبل کنند و از ان برای نصب ویندوزاستفاده کنند علاوه بر این با استفاده از نرم افزار Rufus  هر نرم افزاری که قابیلیت بوتیبل شدن را داشته باشد می توانید روس فلش خود بوت کنید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر