جلوگیری از هایپر لینک خودکار در WordReviewed by 021-28423838 on Jul 13Rating: 5.0جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word  .

یکی از قویترین مجموعه های نرم افزاری که در دنیا وجود دارد بدون شک مجموعه نرم افزاری افیس شرکت مایکروسافت است . این مجموعه شامل چندین نرم افزار است که همه انها بسیار کاربردی هستند اما خب از بین این مجموعه ورد و اکسل و پاورپوینت بسیار محبوب تر هستند.

نرم افزار ورد یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین نرم افزار ها در زمینه نگارش و کار بر روی متن است و دارای ویژگی های بسیاری است دانستن این ویژگی ها به کاربران کمک شایانی در انجام کار هایی که می خواهند بر روی متن ها و ویرایش و یا نگارش انها انجام دهند می کند.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که سعی در یاد گرفتن نکات کاربردی نرم افزار های مجموعه افیس داشته باشند تا بتوانند با استفاده از این نکات مجموعه فعالیت های خود را به راحتی و با سرعت بیشتری انجام دهند

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word می پردازیم .


آموزش نوشتن متن روی عکس در ورد همه نسخه ها

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

به طور پیش فرض ورد 2016 و 365 به طور خودکار آدرس های وبی را که تایپ می کنید.به لینک تبدیل می کند.اگر می خواهید Wordبه صورت خودکار این کار را انجام ندهد.می توانید این قابلیت را غیر فعال کنید.

گاهی اوقات شما فقط می خواهید  URL (آدرس های اینترنتی) را در سند خود تایپ کنید و Word آن آدرس را به صورت خودکار به لینک تبدیل نکند. اینکار به ویژه در زمینه هایی مانند کتاب شناسی که هر سطر حاوی یک آدرس اینترنتی است بسیار مفید است.

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 1


1.برای خاموش کردن لینک خودکار، به منوی «File» بروید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 2


2.در منوی File روی گزینه “Options” کلیک کنید.

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 3


3.در پنجره Options Word که ظاهر می شود.در سمت چپ به “Proofing” بروید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 4


4.در سمت راست،به بخش “AutoCorrect Options” بروید و روی دکمه “AutoCorrect Options”  کلیک کنید.

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 5


5.در پنجره AutoCorrect که باز می شود.به تب AutoFormat As You Type بروید.

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 6


6.در بخش “Replace As You Type” گزینه “nternet and network paths with hyperlinks” را غیر فعال کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 7


محدود کردن ویرایش و اصلاح بخشی از فایل ورد برای کاربران

7.برای بستن پنجره AutoCorrect روی OK کلیک کنید.

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 8


8.روی OK کلیک کنید.تا پنجره Options بسته  و تنظیمات ذخیره شوند.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word – عکس 9

در حال حاضر نرم افزار ورد دیگر به طور خودکار آدرس های اینترنتی را به لینک تبدیل نمی کند.شما به راحتی می توانید آدرس های اینترنتی خود را در مقاله خود تایپ کنید.


امیدواریم مقاله آموزشی جلوگیری از هایپر لینک خودکار در Word از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش به صورت بیسیم بین کامپیوتر و تلویزیون ارتباط برقرار کرده و قایل های تصویری خود را با کیفیت بالا و سرعت مناسب تماشا کنند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

 

 

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر