لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در GmailReviewed by 021-28423838 on May 11Rating: 5.0لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail.

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی طریقه انجام برخی از کارها بسیار عوض شده و کلا به نحوه های دیگری انجام می شود . یکی از این مسیر های نوین که ایجاد شده پست الکترونیک یا همان ایمیل است و خب برای انجام کارهای متفاوت به شیوه های نوین از پست الکترونیکی و یا ایمیل استفاده شود.

یکی از کارها و فعالیت هایی که به وسیله ایمیل انجام می شود کارهای تبلیغاتی است بسیاری از شرکتها و افرادی که در زمینه های اقتصادی فعالیت می کنند یکی از شیوه هایی که برای تبلیغات کالای خود انتخاب می کنند استفاده از ایمیل است .

استفاده از تصاویر در تبلیغات در تاثیر گذاری آنها تاثیر بسزایی دارد یکی از مزیت هایی که در ایمیل ها وجود دارد این است که می توان از تصاویری که دارای لینک هستند استفاده کرد یعنی تصاویر را به صورت هایپر لینک شده در ایمیل قرار داد و انها را ارسال کرد حال افرادی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند .

می دانند که مزیت این ویژگی چقدر بالاست . قرار دادن تصاوری مرتبط با فعالیت اقتصادی که به سایت تولید کننده لینک شده اند و می توان این تصویر را به مقصد هدف ایمیل کرد . این ویژگی و استفاده از ان در زمینه تبلیغات و معرفی کالا بسیار تاثیر گذار است.

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail می پردازیم .


لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 1


آموزش ساخت اپل آیدی ، ساخت Apple ID چگونه است ؟

اضافه کردن لینک ها یک روش کارآمد برای بیشتر کردن بازدیدکننده برای صفحه وب مورد نظر شما است.شما می توانید لینک ها را به متن اضافه کنید، Gmail همچنین به شما اجازه می دهد لینک های متصل  به تصاویر hyperlinks در بدنه ایمیل اضافه کنید.در این مقاله روش این کار را به شما ارائه می دهیم.

درج تصاویر در Gmail

1.وارد جیمیل خود شوید و در گوشه سمت چپ بر روی Compose کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 2


2.پس از انتخاب، پنجره “پیام جدید” ظاهر خواهد شد. در قسمت (1) آدرس ایمیل گیرنده  قسمت (2) موضوع را وارد کنید و در کادر (3) متن پیام خود را تایپ کنید. در آخر مکان نما را در جایی که می خواهید تصویر خود را وارد کنید قرار دهید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 3


3.روی نماد “قرار دادن عکس” در پایین پنجره کلیک کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 4


4. در پنجره “Insert Photo”، می توانید تصویر را بکشید یا از فهرست انتخاب کنید.اگر تصویر مورد نظر شما در «عکسها» یا «آلبومها» شما نیست، میتوانید از کامپیوتر خود را آپلود کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

Photos: انتخاب از عکسای پیش فرض

Albums: انتخاب ازآلبوم ها

Upload: انتخاب عکس از کامپیوتر

Web Address: انتخاب از یک آدرس در وب

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 5


5.پس از انتخاب تصویر، اما قبل از وارد کردن آن، مطمئن شوید که گزینه “Inline” را در گوشه پایین سمت راست صفحه انتخاب شده باشد. شما می توانید تصویر را به عنوان یک پیوست درج کنید، اما پیوست به ما اجازه درج لینک نمی دهد.

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 6


آموزش حذف اکانت اینستاگرام و غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

6.زمانی که عکس را انتخاب کردید بر روی Insert کلیک کنید.

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 7


7.تصویر شما اکنون در قسمت ایمیل قرار می گیرد.اگر تصویر کمی بزرگ است – شما می توانید آن را تغییر دهید. تصویر را انتخاب کنید، فلش های مشخص شده در هر گوشه را بگیرید و سپس آن را به ابعاد دلخواه بکشید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 8


لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

درج لینک ها در تصاویر:

1.اکنون شما آماده درج یک لینک Hyperlink هستید. تصویر را با کلیک کردن و کشیدن مکان نما بر روی آن، انتخاب کنید.

نکته: شما اگر می خواهید یک لینک اضافه کنید می بایست تصویر را به جای فقط کلیک کردن . انتخاب کنید .

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 9


2.بعد نماد “Insert Link” را در پایین پنجره انتخاب کنید. همچنین می توانید Ctrl + K را فشار دهید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 10


3.در مرحله بعد روی عکس کلیک کنید و گزینه Change در زیر عکس را بزنید.

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 11


روش های نصب اینستاگرام در کامپیوتر چگونه است؟

4.آدرس مورد نظر خود رادر Web Address  تایپ کنید.وبر روی ok کلیک کنید.تا لینک در تصویر شما قرار بگیرد.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail – عکس 12


امیدواریم مقاله آموزشی لینک دادن به تصاویر در جیمیل هایپر لینک کردن تصاویر در Gmail از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش در ایمیل های خود هایپر لینک ایجاد کنید و بتوانید با ایجاد هایپر لینک برای تصاویر در کار های تبلیغاتیتان که از ایمیل استفاده می کنید بهتر عمل کنید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .