آموزش تصویری پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز 7 ،8 ، 10Reviewed by 021-28423838 on Mar 11Rating: 5.0آموزش تصویری پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز 7 ،8 ، 10

در این ویدئو ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل قصد داریم آموزش تصویری پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز 7 ،8 ، 10 را با استفاده از نرم افزارAcronis True Image در اختیار کاربران قرار دهیم . یکی از بهترین روشها برای امن نگه داشتن اطلاعات تهیه نسخه پشتیبان از انهاست.

ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در رابطه با پشتیبان گیری دو مقاله مفید به نام های یک :انواع روش های پشتیبان گیری اطلاعات چیست ؟ بهترین روش پشتیبان گیری  و دو : پشتیبان گیری ، بک اپ (backup)چیست ؟ موارد مهم در زمان پشتیبان گیری در سایت قرار داده ایم که مطالعه انها را برای کاربران گرامی مفید میدانیم و توصیه می کنیم که این مقالات را مطالعه کنند .

در بیشتر اوقات زمانی که ما ویندوز را نصب می کنیم برنامه های بسیاری را روی ان نصب می کنیم و این عملیات یعنی نصب نرم افزارهای مورد نیاز ما بر روی ویندوز گاها بسیار زمان بر و خسته کننده است . و اینکه گاهی احتمال اینکه ویندوز ما در یک بازه زمانی کوتاه مثلا یک ماه دچار مشکل شود و ما را مجبور به نصب مجدد بکند بالاست اما خب ما علاوه بر مدت زمانی که صرف نصب ویندوز خواهیم کرد .

باید زمان بیشتری را برای نصب نرم افزار های مورد نیاز خود صرف بکنیم اینجا یکی از بهترین راهکار ها پشتیبان گیری از ویندوز بعد از اتمام نصب تمام نرم افزار های مورد نیاز ما است . پشتیبان گیری در وهله اول برای ما ارزش امنیتی دارد یعنی از اطلاعات مان محافظت می کند اما گاهی هم می تواند جنبه راه اندازی کار ما در زمان کمتری را داشته باشد مثل زمانی که ما از ویندوز خود پشتیبان تهیه می کنیم

زمانی که ویندوز ما دچار مشکل شود بازگردانی نسخه پشتیبان زمان بسیار کمتری از نصب ویندوز و برنامه های جانبی و مورد نیاز ما خواهد گرفت .

کاربران گرامی توجه داشته باشند که در اینجا از نسخه بوتیبل نرم افزار Acronis True Image برای پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز استفاده می شود علاوه بر ان این نرم افزار قابلیت پشتیبان گیری از فایلها و داده ها را نیز دارد و فقط مختص تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز نیست .

در اینجا ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل آموزش تصویری پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز 7 ،8 ، 10 را با استفاده از نرم افزارAcronis True Image را در اختیار کاربران قرار داده ایم .


تفاوت ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی در چیست؟

امیدواریم آموزش تصویری پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز 7 ،8 ، 10 از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشندبا استفاده از این آموزش از ویندوز خود پشتیبان تهیه کنند . عموما مدت زمانی که برای نصب ویندوز و نرم افزار های جانبی ان و نرم افزار های مورد نیاز کاربران صرف می شود.

گاها تا چندین ساعت می باشد اما استفاده از نرم افزار Acronis True Image و پشتیبان گیری (بکاپ) از ویندوز باعث می شود اگر ویندوز دچار مشکل شد برای انجام دوباره این کار یعنی نصب ویندوز و نرم افزارهای جانبی زمان کمتری صرف کنید .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد.