اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیمReviewed by 021-28423838 on Jul 10Rating: 5.0اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

در این مقاله ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با مقاله آموزشی اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم .

انتقال تصاویر از کامپیوتر به تلویزیون یکی از عملیات هایی است که به احتمال زیاد همه کاربران برای یک بار هم که شده به ان نیاز پیدا کرده اند و دنبال راهی بوده اند که بتوانند این کار را انجام بدهند . خب انجام این کار زیاد دشوار نبود.

هر کاربری می توانست با استفاده از یک کابل که اتصالات این کابل در هر دو دستگاه یعنی هم در تلویزیون و هم در کامپیوتر وجود داشت این کار را انجام دهد . این کار نیاز به استفاده از کابل برای اتصال به سیستم داشت اما خب امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی می توان این کار را به صورت بی سیم هم انجام داد .

اما لازمه این کار این است که تلویزیون شما هوشمند باشند و از تکنولوژی بی سیم پشتیبانی کند و شما نیز از سیستم عامل ویندوز و نسخه 10 ان استفاده کنید چون این تکنولوژی در ویندوز ده وجود دارد و شما فقط می توانید در ویندوز 10 به صورت بیسیم به تلویزیون هوشمند خود متصل شوید.

اما در نسخه های دیگر ویندوز باید از نرم افزار برای انجام این کار استفاده کنید .

با توجه به نکات گفته شده اکنون ما کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل بصورت تصویری و مرحله به مرحله به تشریح و آموزش اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم می پردازیم .

قابلیت انتقال تصویر بیسیم در ژوئیه 2015 برای اولین بار ارائه شد.این استاندارد محبوب Miracast نام دارد.ویندوز 10 با بروز رسانی ماه اوت 2016 این ویژگی را در خود اضافه کرد.ویندوز 10 توانایی انتقال تصویر خود روی صفحه نمایش های (تلویزیون، پخش کننده Blu-ray) را دارد.

سیستم عامل ویندوز 10 مایکروسافت در حال حاضر اجازه می دهد تا کامپیوتر شما سیگنال Miracast را به صفحه نمایشگرهایی با قابلیت بیسیم ارسال کند.

اتصال لپ تاپ به تلویزیون چگونه است؟

1.action center را باز کنید.این نماد در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش داده شده است.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 1


2.روی Connect کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 2


3.بر روی Projecting to this PC کلیک کنید.سپس پنجره تنظیمات ظاهر می شود.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 3


5.از منوی کشویی «Available Everywhere» یا «Available everywhere on secure networks» را انتخاب کنید.

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 4


6. “First time only” یا “Every time” را در قسمت “Ask to project to this PC” انتخاب کنید.ما توصیه می کنیم “First time only” را انتخاب کنید، مگر اینکه شما واقعا نگران این هستید که برخی از افراد بدون اجازه شما لپ تاپ را به نمایشگر متصل کنند.

ما توصیه می کنیم از گزینه “Require PIN for pairing”برای تایید اتصال به نمایشگر استفاده کنید.شما همچنین می توانید تعیین کنید.که هر زمانی نمایشگر وایرلس در دسترس بود به صورت خودکار ویندوز به آن متصل شود.

اتصال اینترنت گوشی به کامپیوتر چگونه است؟

7.زمانی که ویندوز 10 به شما هشدار می دهد که نمایشگر دیگری می خواهد به سیستم شما متصل شود.بر روی Yes کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 5


کادر اتصال به نمایگشر در بالای صفحه دسکتاپ شما ظاهر می شود.شما می توانید صفحه نمایش دستگاه خود را در نمایشگر مشاهده کنید یا برای تغییر حالت نمایش کلیدهای Win+p را بزنید تا حالت نمایش را روی حالات دیگر مثل گسترش تصویر و غیره قرار بدهید.

 

انتقال تصویر از ویندوز 10 به ویندوز 10 دیگر

1.action center را باز کنید.

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 6


2.روی Connect کلیک کنید.لیستی از دستگاه های دریافتی موجود ظاهر می شود و باید کامپیوتر خود را در آن لیست مشاهده کنید.

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 7


3.دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.ممکن است یک دقیقه یا بیشتر عملیات اتصال دستگاها زمان ببرد.همچنین ممکن است در اولین اتصال با خطا روبرو شوید و باید چندین بار تلاش کنید تا به نتیجه برسید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 8


4.اگر می خواهید دستگاهی که به آن متصل می شوید را با صفحه کلید و ماوس خود کنترل کنید«Allow input»را فعال کنید.

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 9


5.روی”Change projection mode” کلیک کنید و اگر می خواهید از صفحه نمایش بی سیم به عنوان دسکتاپ دوم استفاده کنید.نه یک کپی از دسکتاپ فعلی شما. گزینه “Extend” را از منو ظاهر شده انتخاب کنید.

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 10


اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 11


روش های افزایش طول عمر باتری لپ تاپ چگونه است؟

6. هنگامی که می خواهید اتصال خود را قطع کنید.روی Disconnect کلیک کنید.کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل

اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم – 12


امیدواریم مقاله آموزشی اتصال لپ تاپ به تلویزیون به صورت بی سیم از لحاظ کاربردی برای کاربران گرامی مفید واقع شده باشد و کاربران گرامی توانسته باشند با استفاده از این آموزش به صورت بیسیم بین کامپیوتر و تلویزیون ارتباط برقرار کرده و قایل های تصویری خود را با کیفیت بالا و سرعت مناسب تماشا کنند .

کاربران گرامی ماکهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل برای شما آموزش های بسیار مفید و کاربردی در بخش آموزش و زیر منو های آموزش ویدئویی و مقالات آموزشی قرار داده ایم که می توانید با رجوع به این بخش ها و بهره گیری از آموزش های موجود در آن اطلاعات بسیار مفید و کاربردی بدست اورید .

این بخش از سایت بسیار کاربردی برای کاربرانی می باشد که با کامپیوتر اشنایی دارند و نیاز به کمک های موردی دارند و یا به نحوی در پی پیدا کردن اطلاعاتی برای حل مشکلات خود هستند.

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل  در کلیه زمینه ها اعم از تعمیرات لپ تاپ و سخت افزار های کامپیوتر و خدمات شبکه در خدمت کاربران گرامی می باشد . اگر نیاز به این سرویس ها داشتید می توانید به راحتی با مراجعه یه صفحه اصلی سایت و ثبت درخواست در اسرع وقت و سریعترین زمان مشکل خود را رفع کنید .

کهکشان کامپیوتر pcgalaxy.ir تعمیر کامپیوتر در محل و خدمات کامپیوتر در محل همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده یاری رساندن به کاربران گرامی می باشد .

مدیریت 28423838-021

نویسنده مدیریت 28423838-021

پست های بیشتر توسط مدیریت 28423838-021

ارسال نظر